Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Play napisał:

Akurat shp5401 są naprawdę fajne :)

W tym modelu zastosowano ten sam przetwornik dźwięku (głośniczki) co w najlepszych i najdroższych słuchawkach Philipsa tego typu SHD8900 za bagatela 600zł! Sam posiadam model przewodowy SHP8900 i ku mojemu zdumieniu grają praktycznie identycznie! Jedyną znaczącą różnicą jest nie gorsza lecz inna przestrzenność dźwięku spowodowana mniejszymi muszlami w SHP5401. Grają one bardziej punktowo i cieplej, zaś 8900 są bardziej przestrzenne i analityczne z wycofanym lecz głęboko schodzącym basem. Posiadają otwarty system akustyczny, więc nie izolują dobrze otoczenia. Sprawdzają się w nieco cichszych miejscach stanowczo odradzam słuchania muzyki idąc przez miasto wśród zatłoczonych głośnych ulic. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się podczas spaceru po centrum handlowym, parku lub podróży np. pociągiem. Idealnie użytkuje się je podczas różnych czynności w domu, przed komputerem, w fotelu słuchając ulubionych płyt, leżąc w łóżku lub poruszając się po domu. Ważnym atutem dla majsterkowiczów jest możliwość łatwej modyfikacji muszli, poprzez usunięcie całego materiału między głośnikiem a uchem aby grały bardziej krystalicznie jak więksi starsi bracia HP1000, SHP8900, HS900 itd. Nie zapominając o recablingu na konkretne grube kable, które przy bardzo dobrych źródłach dźwięku poprawią ich brzmienie. Są tak dobre i wszechstronne ,iż szokujące jest to ,że producent wycenił je na tak niską kwotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, marco-polo napisał:

Są tak dobre i wszechstronne ,iż szokujące jest to ,że producent wycenił je na tak niską kwotę. 

Philips uczciwie wycenia swoje słuchawki i w zasadzie wszystkie modele z serii SHP oraz Fidelio charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BURNART napisał:

Masz porównanie do W1?

 

Mam. Miałem W1, sprzedałem. Co nie znaczy, że W1 gra słabo.

Właśnie po odsłuchu W1 zadecydowałem o zakupie W2.

Warto dopłacić do W2. Ja szukałem tego typu sprzętu z jakością

przekazu playerów ze średniej półki. I znalazłem.

W2 urzeka sceną, separacją, holografią i napowietrzeniem.

Bardzo dobra szczegółowość i klarowność. Znakomite fakturowanie basu.

Sporo kosztuje jak na dongla ale odpłaca wyśmienitym graniem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka, którą kupuję jest albo na przecenach, albo wyjątkowo droga
Bo albo nikt nie chce kupić, albo tych kilku wariatów/amatorów i tak kupi...
Ta była na przecenie 50%6c420406630ef92742124bf8e818e764.jpg

Jeszcze taki stojaczek - za 16 zł można zaryzykować 3fa9bf4532b6bd6e3f6eccfbfe15770a.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barbartek napisał:

Muzyka, którą kupuję jest albo na przecenach, albo wyjątkowo droga emoji4.png
Bo albo nikt nie chce kupić, albo tych kilku wariatów/amatorów i tak kupi...
Ta była na przecenie 50%

To, co powyżej napisałeś, to wszystko prawda...... również jestem jednym z rzeczonych wariatów 😆

Gratuluję zakupu.... poniżej mój wariacki zakup.

 

Ponieważ jest to mój pierwszy post, pragnę przywitać wszystkich użytkowników, co niniejszym czynię .

 

 

plyty.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MichalZZZ napisał:

@dj1978 Pytaleś o kabelki DC. 

 

Pierwszy jest już gotowy i prezentuje się tak :

 

Zdjęcie jak i kabelek autorstwa p. Jakuba Łopatko.

 

Fajnie kabel wygląda. Orientujesz się na jakim przewodzie jest zrobiony? Ja juz jednak zleciłem forumowemu specowi wykonanie na kablu Canare 4S6 Star Quad, miałem z nim wcześniej pozytywne doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności