Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

102kg, ale i tak wygram, bo jestę znafcom i mam porządny kabel z canarka ukręcony, a nie wyjebolit jakiś.

Pady od k712, pasport otwarty, opaska zmieniona, grille na czarny mat maźnięte, wkładki akustyczne zmienione - mokry sen fana k701 (podziękowanie dla @Weird_O za wymianę słuchawkową).

Wow! Naprawdę oniemiałem, kiedy je podłączyłem - nie spodziewałem się, że aż tak dobrze zapamiętuję brzmienie:D.

Edytowane przez audionanik
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audionanik napisał:

102kg, ale i tak wygram, bo jestę znafcom i mam porządny kabel z canarka ukręcony, a nie wyjebolit jakiś.

Pady od k712, pasport otwarty, opaska zmieniona, grille na czarny mat maźnięte, wkładki akustyczne zmienione - mokry sen fana k701.

Wow! Naprawdę oniemiałem, kiedy je podłączyłem - nie spodziewałem się, że aż tak dobrze zapamiętuję brzmienie:D.

Dyskwalifikacja, zbyt dużo modów yebniente.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Weird_O napisał:

Ja również dziękuję @audionanik za kolejnego wintydża w kolekcji :)

A oprócz tego lampki Sylvania 6080 (ukłony dla @fallow) oraz klasyk w wydaniu japońskim - Pink Floyd The Wall

 

 

IMG_20210604_151651.jpg

Wypsztykalem się na ******ły... Tyś @audionanikowi dał narzędzie do walki do ręki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hula jak ta lala :) ale na lampie jednak lepsza głębia, gładkość i słodkość.

9 minut temu, manuelvetro napisał:

Wypsztykalem się na ******ły... Tyś @audionanikowi dał narzędzie do walki do ręki!

 

Miało być tak tylko na próbę, a wyszło jak wyszło :P umywam ręce!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

102kg, ale i tak wygram, bo jestę znafcom i mam porządny kabel z canarka ukręcony, a nie wyjebolit jakiś.

Pady od k712, pasport otwarty, opaska zmieniona, grille na czarny mat maźnięte, wkładki akustyczne zmienione - mokry sen fana k701 (podziękowanie dla @Weird_O za wymianę słuchawkową).

Wow! Naprawdę oniemiałem, kiedy je podłączyłem - nie spodziewałem się, że aż tak dobrze zapamiętuję brzmienie:D.

Ja jak kombinowałem z padami i na K701 założyłem te memory foam od K712, to dla mnie dźwięk się dziwnie zmulił i K701 straciły cały swój urok. Co ciekawe pady kątowe od K701 założone na K712 dawały ciekawe efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vaiet napisał:

Radość i szczęście w małym pudełeczku zamknięte

Cieszę się twoim szczęściem😀👍

4 godziny temu, audionanik napisał:

Manu...ile ważysz? Będziemy zaraz walczyć na gołe brzuchy...

391581F7-01AF-4718-B789-CBC989E4524F.jpeg

@audionanik nie mam lajków. Znowu się uśmiałem po pachy🤣🤣.

You are number one.

Ps.

Panowie @audionanik, @manuelvetro, @Weird_O dajcie spokój. Wygrałbym z Wami na gołe brzuchy bez problemu, ale jak tak dalej pójdzie to mi pęknie ze śmiechu i pozamiatane😂. To nie fair.

Ps.2

@Spawn też swoje dołożył 😂.

Edytowane przez deadman42
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, espe0 napisał:

Przypomnij sobie jak były wykonane. Podróbki mają lepsze wykonanie niż oryginał.

 

Te poprzednie kupiłem "w okazyjnej cenie" na Allegro :D

Tak z pamięci, to były tak samo wykonane, chociaż po 2 latach to głowy nie dam. Ale pamiętam, że bas miał potężnego kopa, ale technicznie (szczegółowość, separacje instrumentów) były kiepskie. I jakoś mi się to zgadzało z opisami w necie, więc myślałem, że są ok.

Teraz wziąłem nówki ze sklepu, żeby mieć pewność, że są oryginalne. I grają zupełnie inaczej. Znacznie kulturalniejszym dźwiękiem, lepszym technicznie, ale bas już tak nie kopie i jest dość skromny. Co najśmieszniejsze, kupiłem je do słuchania jak sobie wychodzę na spacer czy pobiegać i w takich warunkach, to lepiej mi się sprawdzał dźwięk podróbek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności