Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, neonlight napisał:

No tak, tylko tutaj nie chodzi o ilość, a o jakość

Właśnie jakość się sporo zmienia z wygrzaniem, ilość w mniejszym stopniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2021 o 20:32, Palpatine napisał:

 

Tipsy: mi grały najlepiej na comply i symbio w peel plus jakiś dobrej jakości kabel z miedzi plus Alpha powinno być tip top

@Palpatine i @tommir - Symbio W  Peel te puste w środku po 10 zł u @bigmaras czy te z pianką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lord Rayden napisał:

@Palpatine i @tommir - Symbio W  Peel te puste w środku po 10 zł u @bigmaras czy te z pianką ?

Ja miałem na myśli te puste.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lobuz1 napisał:

Byłem dzisiaj pierwszy raz na odsluchu bo jak dotąd zakupy w ciemno i to były zawsze celne strzały. Ostały się w jednym sklepie Beyerdynamic T1 2 generacji 600 ohm- po pierwszych sekundach płyty Eagles „Legacy” na Kann Alpha nie było odwrotu- musiały być moje. 

 

A5EE65CB-CCE5-4DBB-B168-7F92D642DA95.jpeg

Gratuluję zakupu! W końcu odpowiednie słuchawki do OTL-a :) Miłego słuchania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lobuz1 napisał:

Byłem dzisiaj pierwszy raz na odsluchu bo jak dotąd zakupy w ciemno i to były zawsze celne strzały. Ostały się w jednym sklepie Beyerdynamic T1 2 generacji 600 ohm- po pierwszych sekundach płyty Eagles „Legacy” na Kann Alpha nie było odwrotu- musiały być moje. 

A5EE65CB-CCE5-4DBB-B168-7F92D642DA95.jpeg

Ze zwykłych dynamików na stocku były chyba najbliżej moich referencji ^^
Kawał dobrych słuchawek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lobuz1 napisał:

Byłem dzisiaj pierwszy raz na odsluchu bo jak dotąd zakupy w ciemno i to były zawsze celne strzały. Ostały się w jednym sklepie Beyerdynamic T1 2 generacji 600 ohm- po pierwszych sekundach płyty Eagles „Legacy” na Kann Alpha nie było odwrotu- musiały być moje. 

80AADB94-0512-4CFF-AE97-AE5DC80AAFBB.jpeg

945AB159-37CA-409E-9C4A-5A0C5EA335AE.jpeg

AFE16BA5-6464-462E-8AE8-3BDA78CBC7A2.jpeg

949F55F0-EC91-426B-A4DE-358D39F5DD91.jpeg

A5EE65CB-CCE5-4DBB-B168-7F92D642DA95.jpeg

Jak w paru słowach scharakteryzujesz dźwięk T1 na Alpha ? Lecisz na HighGain ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Jak w paru słowach scharakteryzujesz dźwięk T1 na Alpha ? Lecisz na HighGain ?

Słuchałem tylko na high podczas odsłuchu. Było przestrzennie, szczegółowo- są szybkie z odpowiednią dynamiką, bez kocyka. Szczególnie urzekła mnie średnica i góra. Wciągające granie- wszystko na swoim miejscu. Jak dla mnie bardzo fajne połaczenie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manuelvetro napisał:

Zgaduję, że to jest oczyszczarka do prądu...

Dobrze zgadujesz. :D Oczyszcza i koryguje sinusoidę.

IsoTek EVO3 Syncro Uni Sine Wave Rebalancing Unit – Upscale Audio

Edytowane przez jd1210
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Symbio W  Peel te puste w środku po 10 zł  czy te z pianką ?

Tę piankę możesz sobie wyciągnąć i masz puste. Równie łatwo założyć ją z powrotem. Ewentualnie założyć do innych tipsów.

Edytowane przez mantr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2021 o 13:47, docentore napisał:

I jak pasują?

Jak na swoją ich cenę, myślę że BGVP zrobiło niezła robotę. Nie są jednak uniwersalne i nie w każdym gatunku się sprawdzą. Najbardziej podobają mi się chyba w elektronice i tu nie zupełnie nie mają się czego wstydzić, również w porównaniu do sporo droższych konstrukcji. Nieźle wypadają też w tzw. muzyce popularnej. Nieco gorzej wypadają w cięższych brzmieniach, średnica bywa chuda i tak trochę przejaskrawiona. Trochę gubią się też tam gdzie nakłada się na siebie więcej gitar, bywa że trochę się zlewają, choć jest lepiej niż w wielu tańszych modelach.

 

Jeśli mój komentarz nie brzmi jakoś entuzjastycznie ;), trzeba wziąć pod uwagę, że porównuję je przykładowo Z Noble Sultan czy Zephyt, Mest itp. A to jednak wielokrotnie droższe słuchawki.

Edytowane przez tommir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności