Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, MrBrainwash napisał:

spacer.png

Nie wiem czy możn uznać to za zakup audio (jak coś to można skasować posta), ale mi się zdecydowanie lepiej słucha muzyki przy dobrej kawie. :) 

Ciekawe czy lepszy kabel zasilający poprawia smak 🤔

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MrBrainwash napisał:

spacer.png

Nie wiem czy można uznać to za zakup audio (jak coś to można skasować posta), ale mi się zdecydowanie lepiej słucha muzyki przy dobrej kawie. :) 

Nie z amelinium i do tego na indukcję? Toż to profanacja ;) Przy takiej kawie to można co najwyżej elektroniki słuchać :) 

2 minuty temu, crysis94 napisał:

Odpowiednia kombinacja otwiera tajną skrytkę na lewy hajs i broń.

Albo słuchawki, DAP-y ukrywane przed żoną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Albo słuchawki, DAP-y ukrywane przed żoną. 

Ale po co ukrywać słuchawki i DAPy przed żoną? Jeśli następuje taka patologiczna sytuacja to już lepiej żonę wymienić... 😧

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, crysis94 napisał:

Ale po co ukrywać słuchawki i DAPy przed żoną? Jeśli następuje taka patologiczna sytuacja to już lepiej żonę wymienić... 😧

Tylko wydatki, tylko koszta ukrywamy. Reszty nie warto... Słowa klucz: testy, promocja, używane, preorder.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, joysofjoyc4 napisał:

Mógłbyś parę słów napisać o tym wzmaku? Wpadł mi w oko i chętnie bym poczytał. I dlaczego zakup tylko na chwilę? 

19 godzin temu, Undertaker napisał:

Ale lanie wody bez konkretów jest solą tego hobby :D Daj znać jak go słyszysz, może być jak najbardziej w kontekście dawnego "hi-endu" w stylu Rapture AMP'a, Klonów Leszka i tak dalej. Ciekaw jestem Twojej opinii ;)

OK, to mam takie +/- przemyślania po odsłuchach T5p-R10.
Jak często zdarzało mi się nadużywać lekko stwierdzenia, że AMP gra dokładnie tak jak mu DAC podał tak w tym przypadku jest ono bardzo trafne.
Zwykle gdy tak pisałem to miałem wrażenie to lekkiego odchudzenia basu albo lżejszej średnicy... tutaj tego nie stwierdzam. Czuję się pozytywnie zaskoczony.
Mój DAC gra jeśli chodzi o aspekty techniczne bdb, ale też gładko i z bardzo przyjemną średnicą co niewątpliwie pasuje do D1000.
Może i HE-6 poprawnie by nie wystartował, bo podobnie jak AKG K1000 to bardzo specyficzne słuchawki pod tym względem, ale HE-6 już nie mam, a z tym co mam radzi sobie świetnie bez wyjątku - zarówno z IEMami jak i nausznikami. Szumów praktycznie brak przy czymkolwiek co szczególnie cieszy.
Ogólny poziom z pamięci jest lepszy niż w Rapture. Całościowo podoba mi się bardziej nawet niż Mjolnir... ale tamten miał inne przeznaczenie (8W).

Edit:
Z racji, że jest również bardzo mały to myślę, żeby dobrać jakiś mały DAC do niego i jednak zostawić sobie tor stacjonarny, ale zdecydowanie mniejszy niż wcześniej miałem - taki akurat do walizki ;)

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Też o tym pomyślałem :) Albo mieć tak jak ja, żonę, która ukrywa przede mną za ile kupiła buty, torebki, itd. ;) 

Haha, to dokładnie jak u mnie. Ona sie ukrywa ze swoimi zakupami, ja sie kryje ze swoimi, a tak na prawde, to obaj wszystko dobrze wiemy jak jest, tylko przymykamy na to oko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MrBrainwash napisał:

spacer.png

Nie wiem czy można uznać to za zakup audio (jak coś to można skasować posta), ale mi się zdecydowanie lepiej słucha muzyki przy dobrej kawie. :) 

Kawiarka - na gazową płytę czy elektryczną ? Potestuj i napisz coś wydziale o kawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crysis94Dzięki za opis. No to teraz kto wie, może i ja na niego zapoluję w swoim czasie, po takiej rekomendacji :) Tym bardziej że z tego co piszesz niekoniecznie musi grać sucho i bez emocji taki sprzęt, jak to się często zwykło zarzucać tym nieco tańszym i bardziej masowym rozwiązaniom. 

Pozostaje pogratulować zakupu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, audionanik napisał:

No, teraz @Wisting dostanie szału albo zgłosi się na moderatora:D

A nie! Za kawę to zawsze pochwalę :) Sam kupiłem dripper Hario z dzbankiem.

BTW Czyżby Bialetti?

f43e3c3d76daa793f78bc0e583a85f14.jpg

Edytowane przez Wisting
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności