Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rafacio napisał:

Kupiłem sobie słuchawki

11.jpg

Długo mnie nie było, nie wiem co to, ale jak wszystko drewniane jest śliczne ^^


---

Dobra już wiem: Ultrasone Edition Eleven Limited z technologią S-Logic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafacioAle żeś mi zaimponował teraz :D No to ciekawe czy się spodobają i czy faktycznie grają inaczej niż inne Ultrasone tak jak niektórzy je opisują? 

 

@crysis94Brawo Ty, choć akurat one chyba wchodziły na rynek jak jeszcze się udzielałeś na forum, no i S-Logic to chyba wszystkie Ultrasone mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Undertaker napisał:

@crysis94Brawo Ty, choć akurat one chyba wchodziły na rynek jak jeszcze się udzielałeś na forum, no i S-Logic to chyba wszystkie Ultrasone mają ;)

Kilka postów (głównie w tematach o whisky i piwie) się nie liczy. Już prawie 3 lata byłem nieaktywny (w chwili premiery)... ;) 

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalmy tanie zakupy bo droższe za nimi się czają! :D

 

Rafacio, spieszę z tłumaczeniem: chodzi o usprawiedliwianie sobie ceny słuchawek tym że stojaczek jest w komplecie. Ale jako żeś "nowy" w cenowym hajendzie to myślę, że zostanie Ci to wybaczone ;)

 

P.S. Miłych odsłuchów i szykuj tam jakieś posty w wiadomym fanklubie. 

 

To teraz czekamy aż MrB kupi jakiegoś hi-endowego daczka i można się szykować na koniec świata, czwartą falę i tak dalej :D

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NiecierpliwyJan napisał:

(...) Coś absolutnie niewyobrażalnego (...)

20210521_171533.jpg

Lepszych słuchawek całościowo nie słuchałem. Było kilka modeli, które tu miały lepszy bas, a tam były gładsze... ale ta średnica i napowietrzenie sceny są niepowtarzalne.
Poza wysoko postawioną poprzeczką pozostawiły takie wrażenie, że wszystkie inne słuchawki są leciutkie jak piórko. Pamiętam, że początki były ciężkie. Już planowałem zamawianie od takiego jednego rzemieślnika z ebaya innego pałąka, ale na początku wystarczała dodatkowa, wełniana opaska (którą gdzieś zgubiłem przy przeprowadzce), a potem nawet ona nie była potrzebna xD
Ciekawi mnie jak grają z Azura, bo słuchałem je z przeróżnymi źródłami, ale Ciebie powinno bardziej ciekawić jak grają z lepszymi padami ^^
Jeśli we wtorek powiem, że jednak zamsze Audeze są do kitu z D1000 to się przekonasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyczny zakup z kategorii egzotyczne. Były ostatnio u jednego kolegi audiofilskie zasłony😉 To teraz coś bardziej technicznego - drewniana skrzynka/dyfuzor schroedera. Prace nad poprawą akustyki trwają. No coś się dzieje, jest wrażenie lepszej separacji instrumentów, skupienia na szerokości i pośrodku. Scena wyraźniej rozplanowana na głębokość.

Ciekawe, musze jeszcze dłużej posłuchać, co tam jeszcze odkryję🙂

 

IMG_20210522_1732291.jpg

 

 

Edytowane przez dj1978
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dj1978 napisał:

muzyczny zakup z kategorii egzotyczne. Były ostatnio u jednego kolegi audiofilskie zasłony😉 To teraz coś bardziej technicznego - drewniana skrzynka/dyfuzor schroedera. Prace nad poprawą akustyki trwają. No co się dzieje, jest wrażenie lepszej separacji instrumentów, skupienia na szerokości i pośrodku. Scena wyraźniej rozplanowana na głębokość.

Ciekawe, musze jeszcze dłużej posłuchać, co tam jeszcze odkryję🙂

 

IMG_20210522_1732291.jpg

 

 

Dawaj to na boczne ściany, w miejscach pierwszych odbić. 😉👍

 

Ps. 

To nie jest dyfuzor schroeder'a, ale jakąś funkcję dyfuzyjną pełni. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, neonlight napisał:

Dawaj to na boczne ściany, w miejscach pierwszych odbić. 😉👍

 

Ps. 

To nie jest dyfuzor schroeder'a, ale jakąś funkcję dyfuzyjną pełni. 😉

skorzystałem z potocznego nazewnictwa. Dyfuzor schroedera ma raczej swoje konkretne ukształtowanie.

Zalecają też, żeby postawić pośrodku między kolumnami, u mnie tak poszło w pierwszej kolejności, aby zasłonić telewizor.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności