Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, espe0 napisał:

UBP-X700:

 

1. Koncerty BD

2. Muzyka CD

3. Muzyka SACD

4. Muzyka po WiFi

5. Muzyka z USB i uPnP

6. Muzyka ze Spotify

 

Po COAX do S6 Pro

Też mam UBP-X700 i nawet nie wiedziałem, że obsługuje SACD :D. Dzięki!

Od siebie podpowiem, że niestety z lokalnego serwera mediów czyta tylko mp3. A przynajmniej ostatnio jak próbowałem tak było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Massive, pierwszy Fatboy i Scissors Sisters na zasadzie "za 6 zł? Nie kupisz?" Poza tym okładka fajna 31335033e030c98b07c385ed58b549a2.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknięte też interkonekty. Ostatecznie zdecydowałem sie na Tellurium Q Black Diamond XLR. Przyznaje, że najbardziej było mi żal płacić tyle pieniędzy za coś co będzie schowane za szafką i czego nie będę - ja wzrokowiec - widział, ale podobno są warte każdego pensa i robią robote :) Zobaczymy.

 

Wielkie podziękowania za pomoc w wyborze dla @vonBaron i @saudio oraz dla Pana Piotra Ryki.
 

 

Black-Diamond-XLR-4.jpg

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wisting napisał:

Fijoł jakiś :)

Hmm... no taak. Diagnoza chyba trafiona. I co z tym dalej robić Panie doktorze?🤒

3 godziny temu, Corvin74 napisał:

FD5... mam już FH5... zaraz pewnie mi wciśnie FH5s

Ooo... Fijołowa pandemia?😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Corvin74 napisał:

Hmmm.... dziś wieczorem płyta, która zawsze dobrze mi się kojarzy... tak się zawsze kończy wizyta w Empiku..

no i jak zawsze „serdecznie” pozdrawiam @kurop, za pomysł aby mi coś pożyczyć do testów .. tym razem FD5... mam już FH5... zaraz pewnie mi wciśnie FH5s z niewinną miną, żebym sobie tylko posłuchał...

 

82054AB3-E1AB-4D54-AF76-6A9C0AB1C82B.jpeg

Jak się mają fd5 do fh5 ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marcelmtbmx napisał:

Jak się mają fd5 do fh5 ?

Jakbym miał wybierać między nimi to biorę FD5, ale FH5 zostają.. tez je lubię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tytus1988 napisał:

Drobne zakupy urodzinowe związane z akcesoriami w postaci stojaka do słuchawek Navaris (szczególnie z myślą o Sonorousach)...

 

20210515_161718.jpg

 

20210515_143102.jpg

 

Przejściowek z USB-B -> micro USB, jack 3,5 mm -> xlr 4 pin...

 

20210515_161145.jpg

 

oraz płytowy "Metamorphoses Fidei" 🎶

 

20210516_103316.jpg

 

Ponadto na zbliżające się urodziny kupiłem dla siebie odtwarzacz SACD Sony SCD-XB940 SQ, który jest podatny na modowanie, dzięki czemu potrafi zbliżyć się do modeli z serii ES, jak choćby SCD-1 oraz SCD 777ES :)) Jednak nawet w tej chwili oferuje bardzo przestrzenne, sceniczne oraz czyste brzmienie, co sprawdziłem już w poniższej konfiguracji 🎶 ;)

 

20210515_153646.jpg

 

20210515_154343.jpg

 

Japonia górą!! Piękny zestaw.

 

P.s zazdrość to okropna emocja 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuba_622 napisał:

 

Gratuluję zakupu. Jak wypadły w porównaniu do K812?

Dzięki! Na porównania przyjdzie czas bo senki najlepiej dogadały się z bursonem, a akg słucham na lampie. Ale w skrócie hd800 grają szerzej, z większym rozmachem, mniejszą precyzją, lepiej definiowanym basem od akg. Są też jakby gładsze i lekko rozmyte na średnicy ale to może być narzucona maniera bursona. Akg z kablem argentum (srebro) i na srebrnych ic brzmią bardziej otwarcie na górze, są szybsze, na odpowiednich lampach mają też lepszą głębię. Generalnie obydwie pary fajnie się uzupełniają.

A no i 800 zdecydowanie lepiej mi zagrały niż 800s. Zdecydowanie.

Edytowane przez Weird_O
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. 800s grały szeroko ale słabo na głębokość. W dal 800 prezentują się lepiej. Ale tak jak mówię, opieram się na odsłuchu z bursona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności