Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MrBrainwash napisał:

Przyszły socksy na chiśkie kośpyry. 😎

 

20210511_094749.jpg

Od ubiegłego tygodnia mam identyczny zestaw i jestem pozytywnie zaskoczony jak to gra.

Poza tym pady od Sendy Aiva zapewniają więcej przestrzeni na uszy, a do tego są wygodniejsze i pozytywnie wpływają na jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Akustik napisał:

Od ubiegłego tygodnia mam identyczny zestaw i jestem pozytywnie zaskoczony jak to gra.

Poza tym pady od Sendy Aiva zapewniają więcej przestrzeni na uszy, a do tego są wygodniejsze i pozytywnie wpływają na jakość dźwięku.

Potwierdzam. Bardzo dobra inwestycja. Wygoda się wyraźnie poprawia. O zmianach brzmieniowych napiszę na muzostajni, nie będę tu spojlerować;)

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To śmieszne ale...tęsknota za tym brzmieniem stała się w końcu nie do zniesienia i zamiast dłuższej wersji Oyaide jest w końcu powrót do Harmonixa. Co poradzić. Może to jest z nim tak, że jak raz się już spróbuje to póżniej nie ma odwrotu... Przepraszam Cię Harmonixie i Panie Kiuchi, za te chwile zwątpienia! :D:)

 

Harmonix HS 101 GP.

hs101gp.jpg

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damixprzegapiłem tą akcje ze słuchawkami Oluva, może bym wziął w niej udział. Ciekawe czy będzie druga tura lub czy wejdą do produkcji na stałe. Daj znać czy coś ciekawego z tego wyszło. Co by nie było ucho to ma dobre. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Bo nie słyszy różnicy między czymkolwiek? :D

Ciekawe czy słuchawki Oluva są lepsze niz słuchawki Olive'a? Bo ostatnio obaj się kłócili i się nawzajem wyzywali od idiotów, dżentelmeni...

 

Myślę, że słyszy, ale nie przykłada wagi do każdego niuansu. :) A że ma dobre ucho to wnioskuje po jego strojeniu HE-4xx trafił z nimi w 10tkę. 

 

Nie śledzę tak całego towarzystwa. Jeśli możesz to podeślij linka, dawno żadnej dobrej dramy nie widziałem. ;)

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MrBrainwash napisał:

Nie śledzę tak całego towarzystwa. Jeśli możesz to podeślij linka, dawno żadnej dobrej dramy nie widziałem. ;)

 

Nie zapisywałem linków ;) Ale się nieźle wykłócał i na YouTube i na Audioscience i na Facebooku z tym Olive od Harman Target. Była ostra wymiana uprzejmości ;) I jak widać sobie stworzył w odpowiedzi Oluve Target :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrBrainwash napisał:

@Damixprzegapiłem tą akcje ze słuchawkami Oluva, może bym wziął w niej udział. Ciekawe czy będzie druga tura lub czy wejdą do produkcji na stałe. Daj znać czy coś ciekawego z tego wyszło. Co by nie było ucho to ma dobre. :)

Były 2 tury nawet. Oj warto warto. Strojenie jest świetne. Może będę miał okazję porównać ze zwykłymi Earfun free Pro z to wtedy się skrobnie recenzję. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w planach zmianę TV Sony KD-49XG7005 na inny model z wbudowanym BT i ew. lepszą matrycą 100Hz pod kątem sparowania z np. FiiO BTR5 ale z pomocą przyszli nasi dalecy "przyjaciele" z Chin. Zakupiłem oto adapterek transmitter BT 5.0. Ruszyło to z marszu ale wiadomo po jacku standard SBC. Testy : na kanale StarsTV troszkę słabiutko ale już na Polsat Music HD jest cacy. Czyli to zadziała z każdym TV nawet bez USB bo można go wetknąć w ładowarkę USB a sygnał doprowadzić albo kablem jack z zestawu lub osobną przejściówką na RCA.

 

usbbttv.thumb.jpg.36521e0749bda82cd3051549bf4befcd.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności