Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Co to za monitor? Napisz tak ze 2 zdania. 

To jest model Lenovo M14t (dotykowy) M14 jest bez dotyku. Połączenie przez usb-c. W zestawie jest fajny rysik na baterię. Mam z nim mały problem w nuc bo czasami muszę odpinać kabel usbc i wkładac go ponownie (podłączony pod gniazdo thunderbolt) bo po starcie systemu go nie wykrywa. Z laptopem Dell nie ma takiego problemu. Pod telefon Samsung a50 na androidzie tez nie udało mi się podłączyć tego monitora.

 

4E2B1FDD-AF71-4427-AD37-E72D81E1E6B4.jpeg
82BF7FEE-5FF7-4F66-B498-7933A8480A91.jpeg
769B956D-5D03-481C-8709-738B16B07D02.jpeg

 

 

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Andrewek napisał:

O rany, ale one są dobre! Pady HM5 i wkładka od Beyerów za driver i jest cudnie!

 

181007448_299793071773284_8863894958126727323_n.jpg

 

lajki wyszli to napiszę: miałem 3x IV i 2x VI i to są świetne słuchawki, do wyrwania w dobrych cenach. każdy powinien je mieć ze 3x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mykupyku napisał:

 

lajki wyszli to napiszę: miałem 3x IV i 2x VI i to są świetne słuchawki, do wyrwania w dobrych cenach. każdy powinien je mieć ze 3x.

No ja jestem pozytywnie zaskoczony, a przekopałem tak dużo sprzętu, że rzadko mnie coś zaskakuje (a jeśli już to raczej w drugą stronę)

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko, czy to nie cyber owieczka była
M1570 mają ekoskórę, chociaż fakt - rewelacyjnej jakości. Wszędzie w opisach jest sheepskin, ale nawet pytałem bezpośrednio u Monoprice i podobno ten opis jest błędny. Chyba, że tylko w wyższym modelu były cięcia kosztów.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cpu1 napisał:

M1060C kupiłem z drugiej ręki z cienkimi welurkami (chyba fabryczne ?) to wstyd było je pokazać. Dziś założyłem tłuściochy z owieczki. Docisk akuratny na moją dużą głowę.

m1060c1.thumb.jpg.da80ed7eb11132b3dcc3a4aa001c0eac.jpgm1060c2.thumb.jpg.6750ba1b40f7f889b01b385bd9d90ffc.jpg

przecież to wyglada jak megafon z PKP  , a owieczka chyba na sterydach była albo i jakie GMO

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe zakupy do moich słuchawek DIY :D 

Początkowo miały być grafenowe drivery, które zakupiłem jakiś czas temu, ale po Fostexach... padło na DIY planary :D 

 

1. https://aliexpress.com/item/32634538447.html (już w domu paczka czeka :D )

 

 

Obudowy ala Grado, otwarte, drewniane. Wtyki Hifiman, cała konstrukcja pałąka metalowa, cupsy pod pady Grado (w zestawie duże oraz małe pady), do tego dostałem dużą walizę na słuchawki :D 

 

HTB1s7tAihTpK1RjSZFMq6zG_VXad.jpg

 

 

2. https://www.aliexpress.com/item/1005001604503973.html (zamówiony, czekam na paczkę)

 

Kabelek z LunaShops 99.99% PCOCC Copper niby Japanese Furukawa.. :P 3.5 mm wtyk, gniazda Hifiman.

 

H78ce8bea3a6e4330b2341a7a684ff83dR.jpg

 

3. https://aliexpress.com/item/4001094829667.html 

 

Mini planary 40mm, zakupione dosłownie przed chwilą, co prawda na Alibabie od producenta, ale podglądowo link do Aliexpress ;) 

 

Hf3e00d029055458f97e26a9e0f552246h.jpg

 

Czekam na kabelek oraz drivery i działam :D 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cpu1 napisał:

M1060C kupiłem z drugiej ręki z cienkimi welurkami (chyba fabryczne ?) to wstyd było je pokazać. Dziś założyłem tłuściochy z owieczki. Docisk akuratny na moją dużą głowę.

m1060c1.thumb.jpg.da80ed7eb11132b3dcc3a4aa001c0eac.jpgm1060c2.thumb.jpg.6750ba1b40f7f889b01b385bd9d90ffc.jpg

Polecam Open Mod, słuchawki grają dwie klasy wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pekin93 napisał:

Polecam Open Mod, słuchawki grają dwie klasy wyżej. 

Dzięki za radę ale już je otwierałem i w moim guście jest gorzej. Tracą wszędzie poza oczywiście otwartością sceny chociaż ta jak na konstrukcję zamkniętą jest ogromna. Podoba mi się ich brzmienie w fabrycznym zamknięciu. Podobne brzmienie do LCD-X i ciężko mi określić które są lepsze. Wykonanie i fabryczny komfort na korzyść Audeze ale Monoprice'y rozwalają system swoją ceną + można zrobić wiele przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał:

Czekam na kabelek oraz drivery i działam :D 

I coś zrobione z przypadkowych części ma dobrze grać?

Gorzej jak będzie. Co pomyślą ludzie wydający krocie na słuchawki, gdy okaże się, że taki sprzęt każdy może za grosze sklecić sobie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Rafacio napisał:

I coś zrobione z przypadkowych części ma dobrze grać?

Gorzej jak będzie. Co pomyślą ludzie wydający krocie na słuchawki, gdy okaże się, że taki sprzęt każdy może za grosze sklecić sobie w domu.

 

Zobaczymy :D Może być klapa, a może być dobrze :D

Jak nie będzie grało to trudno, ale ciekawość nie pozwala mi nie spróbować i pobawić się w strojenie na czymś takim :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Rafacio napisał:

I coś zrobione z przypadkowych części ma dobrze grać?

Gorzej jak będzie. Co pomyślą ludzie wydający krocie na słuchawki, gdy okaże się, że taki sprzęt każdy może za grosze sklecić sobie w domu.

Byś słyszał co Perul zrobił z budy od tonsili i driverów Fatal1ty ;)

4 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Zobaczymy :D Może być klapa, a może być dobrze :D

Jak nie będzie grało to trudno, ale ciekawość nie pozwala mi nie spróbować i pobawić się w strojenie na czymś takim :P

 

Ja tam jestem bardzo ciekaw tego eksperymentu. Wiadomo jak ze skutecznością tych driverów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ryankgb napisał:

 

Tak, dostałem od producenta PDF z pełna specyfikacją przetworników :)

 

Wrzucam w załączniku ;)

 

40mm Planar Driver.pdf 1 MB · 3 pobrania

To chyba dość skuteczne drivery, czy rozumiem to na opak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 09:51, Barbartek napisał:

Nie wiem tylko, czy to nie cyber owieczka była emoji6.png
M1570 mają ekoskórę, chociaż fakt - rewelacyjnej jakości. Wszędzie w opisach jest sheepskin, ale nawet pytałem bezpośrednio u Monoprice i podobno ten opis jest błędny. Chyba, że tylko w wyższym modelu były cięcia kosztów.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

M1060C na pewno miały eko-szajs-skórę która rozłazi się wyjątkowo szybko co widać na forach. Tylko te welury coś mi świta że producent mógł dodawać w zestawie jako wymienne mimo że klei się je na taśmie.

EDIT : Dodałem fotkę dla ukazania jakości oryginalnych szajs-skórzanych.

U95d09172ccf543cc90f713dd321507fcp.jpg

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę takim nowym zakupem. Bardzo mi się podoba ich brzmienie, nadal jest to neutralne granie w stylu Etymotic z odrobiną ciepła, choć nie bombardują tak detalami jak ER4XR, ale przez to są bardziej relaksacyjne. Dodatkowo kabel wydaje się jakby mniej "mikrofonować" niż w wyższym modelu co dla mnie jest ważną zaletą.

Ogólnie jak ktoś trafi te słuchawki za przystępną cenę, to polecam :)

 

etymc5.png

Edytowane przez Kuba_622
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności