Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj pełna oferta. Te tańsze modele tego samego typu nie mają napisu „STAND” i podklejonej gąbki.
https://allegro.pl/uzytkownik/krystel641?bmatch=cl-e2101-d3793-c3792-fd-60-uni-1-3-0415
Dzieki za cynk. Poszło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cain1916 napisał:

@lobuz1 Uważasz, że Etherom pomaga ocieplenie?🤔

Nic im nie dolega, więc nie ma potrzeby poprawiania czegokolwiek, ale fajnie posłuchać ich w cieco innym wydaniu. Dla mnie nie jest za ciepło jeśli o to chodzi-  testowane na hybrydzie ze srebrem. Chciałem kupić lampę i w przyszłości będą też inne nauszniki.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, espe0 napisał:

Może nie do końca moje kolory, ale zdecydowanie mój dźwięk!

 

DSC_6607~3.JPG

 

Gratuluję nabytku!👍 Mój ostatni zakup kablowy też posiada zbliżony kolor, ale po sobotnim wpisie Kolegi polubiłem go :)

 

W dniu 24.04.2021 o 17:27, neonlight napisał:

W 100% się zgadzam, dykta robi robotę. 😆

 

f0705cf0aff6c18c3ea7181ebb26d688.jpg

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby wyglądał zakup skór na te nauszniki u nas w kraju...

Baco, ale ile macie owieczek? A cemu pytacie panocku? Bo na słuchawki pójdą dla ceprów :P

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szybciej byłoby pobrać z internetu?

 

35 płyt. Nawet bez sprawdzania widać, że większość to nie są jakieś ostatnio wydane krążki, więc na pewno już ktoś je zripował 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacmiszcz92 napisał:

A nie szybciej byłoby pobrać z internetu?

 

Pewnie, że byłoby szybciej (o ile znajdziesz to, czego szukasz). Tylko co bym włożył do klaserów na płytki i okładki? :D 

Edytowane przez Karister
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty ściągane z neta to jak ssanie cyca przez biustonosz.Kupujesz płyte w normalnym sklepie i sam moment zakupu to piękne urozmaicenie dnia.Przynosisz ją do domu, stawiasz, oglądasz a następnie rozpakowujesz.Czujesz zapach wydruku, wyciągasz delikatnie książeczke, oglądasz ją tak by nie zostawić palców, cieszysz sie nią, czytasz teksty etc.Wyciągasz krążek, wsadzasz do odtwarzacza i wciskasz play.To jest niesamowite wydarzenie - kupić płyte na fizycznym nośniku.Ściągnąć to sobie można skórke z banana i go zjeść.Ściągnąć płyte albo ewentualnie odsłuchać na tajdalu tylko kiedy sie chce sprawdzić zawartość czy jest sens nabyć nośnik w plastiku.Ja tak zawsze robie jak mam zagwozdke czy dany zespół wysmażył płyte roku czy kolejną jedną z wielu, wtedy sprawdzam.

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, deftones9 napisał:

Płyty ściągane z neta to jak ssanie cyca przez biustonosz.Kupujesz płyte w normalnym sklepie i sam moment zakupu to piękne urozmaicenie dnia.Przynosisz ją do domu, stawiasz, oglądasz a następnie rozpakowujesz.Czujesz zapach wydruku, wyciągasz delikatnie książeczke, oglądasz ją tak by nie zostawić palców, cieszysz sie nią, czytasz teksty etc.Wyciągasz krążek, wsadzasz do odtwarzacza i wciskasz play.To jest niesamowite wydarzenie - kupić płyte na fizycznym nośniku.Ściągnąć to sobie można skórke z banana i go zjeść.Ściągnąć płyte albo ewentualnie odsłuchać na tajdalu tylko kiedy sie chce sprawdzić zawartość czy jest sens nabyć nośnik w plastiku.Ja tak zawsze robie jak mam zagwozdke czy dany zespół wysmażył płyte roku czy kolejną jedną z wielu, wtedy sprawdzam.

Podziwiam. Mam ponad 600 płyt których nie słucham. Zdecydowanie wolę AppleMusic i dostęp na pstryk do czegokolwiek mam chęć. Chociaż i tak słucham przeważnie tych 1300 płyt które już mam tam w bibliotece, losowo, z rzadka coś dodając, będąc szczerym. Ale jak nie było streamingu i kupowałem płyty, to też się tak jarałem. Od kiedy nastał, płyty są nieużywane.

  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, deftones9 napisał:

Kupujesz płyte w normalnym sklepie i sam moment zakupu to piękne urozmaicenie dnia.Przynosisz ją do domu, stawiasz, oglądasz a następnie rozpakowujesz.Czujesz zapach wydruku

 

Zwłaszcza, jak kupuję wydania z lat 70-80 w antykwariatach. Otwierasz, a tam gazeta przesiąknięta zatęchłym papierochem. :D Nie zdarza się to często, ale jednak czasem się trafi taki kaczan. Choć teraz mam kilku ulubionych sprzedawców i jest kulturka. Ta partia to jednak w znacznej większości to nówki.

 

Oczywiście jedyne pęknięte pudełko to z Empiku. Oni nigdy nie nauczą się pakować płyt, jak należy. Kiedyś na 10 albumów 6 przyjechało połamanych. Kto da więcej? A druga płyta od nich to w ogóle nie to, co zamówiłem tylko coś, czego nawet nie mają w ofercie. Amazing! Jak oni to robią? Zamówiłem muzę z 1960, a dostałem z 1730. No... lubię stare brzmienia, ale aż tak jeszcze się nie uwsteczniłem. Może jakaś sztuczna inteligencja przewiduje tam moje przyszłe zakupy? Oczywiście nie można zwrócić w sklepie i trzeba odesłać do magazynu centralnego. Naprawdę kupowanie tam to ostateczność, gdy nigdzie więcej czegoś nie ma. Chwała, że Amazon wszedł do Polski. Mają dużo muzyki i wysyłka do paczkomatu w dwa dni. 🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deftones9 napisał:

Kupujesz płyte w normalnym sklepie i sam moment zakupu to piękne urozmaicenie dnia.Przynosisz ją do domu, stawiasz, oglądasz a następnie rozpakowujesz.Czujesz zapach wydruku, wyciągasz delikatnie książeczke, oglądasz ją tak by nie zostawić palców, cieszysz sie nią, czytasz teksty etc.Wyciągasz krążek, wsadzasz do odtwarzacza i wciskasz play.To jest niesamowite wydarzenie - kupić płyte na fizycznym nośniku.

Kupujesz płytę na internetach a sam moment zakupu to piękne urozmaicenie dnia - chyba że tuż przed zalicytowaniem pada net. Listonosz przynosi ją do domu lub wrzuca do skrzynki, lub wrzuca awizo albo nie wrzuca, lub dymasz po nią do paczkomatu, często po nocy. A jak paczkomat zapełniony to lecisz do jakiegoś innego nie wiadomo gdzie. Stawiasz, oglądasz, a następnie rozpakowujesz - modląc się, aby opakowanie było całe a płyta właściwa. Czujesz zapach wydruku - czasem papierosów. Wyciągasz delikatnie książeczkę lub marną wkładeczkę. Oglądasz ją tak by nie zostawić palców, chyba że już wygląda jak wyciągnięta psu z gardła. Możliwe, że cieszysz się nią, rzucasz okiem na obrazki. Wyciągasz krążek - czasami sam wylatuje, bo ząbki wyłamane. Wsadzasz do cd-roma, zgrywasz na dysk i wciskasz play. Płytę wrzucasz do kartona/szuflady/na półkę i o niej zapominasz. To jest niesamowite wydarzenie - kupić płytę na fizycznym nośniku. ;)

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam mój zakup dyskografii ACDC z Olx. Typ równie dobrze zamiast mi je wysłać mógł by je wyrzucić do kontenera na plastik, tym samym oszczędził by mi nerwów. Wyszedł by tylko na złodzieja, a nie nie na "ciula" i złodzieja w jednym. Płyty dziurawe (uszkodzona warstwa odbijająca światło lasera), brud, pleśń na książeczkach. Jak żyje nie widziałem tak dojechanych płyt w innym miejscu niż śmietnik.

Miał zwrócić kasę i jakoś po dziś dzień nie widzę tych paru stówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy na ebay... niedość, że płyta zgodna z opisem, zapakowana tak, że sprzedawca chyba jeszcze nitrogliceryną handluje, otwierasz paczkę, a tam list napisany odręcznie z podziękowaniami i pozdrowieniami. Jak ze sklepu to dołączone wizytówki, karty rabatowe... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności