Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.03.2021 o 17:52, ange7 napisał:

Polecam każdemu posiadaczowi Ultrasone z S-Logic, docisnąć słuchawki do głowy podczas słuchania i samemu ocenić efekt. 

Co sugerujesz ?

Jak dla mnie to zbędne bo i bez tego mocno cisną.

To że głowę - to normalne, ale również częściowo kawałek ucha i przez to są po 2-3 godzinach trochę mało komfortowe.

.

U mnie ostatnio tylko konieczny serwis (wymiana driverów/przetworników - Ultrasone Pro 900i) w Iviter Center.

https://photos.app.goo.gl/xswCvwubW2zxRVEg6

 

Edytowane przez xetras
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tytus1988 napisał:

W ramach drobnych, wiosennych porządków kablowych nowy nabytek w postaci Nordosta Frey:

 

20210418_101727.jpg

 

20210418_102420.jpg

 

A przy okazji przejściówka z 4,4-> xlr 4 pin Audiocrast Hifi... i teraz wszystko gra :)🎶

 

20210403_095059.jpg

 

20210413_103544.jpg

@Tytus1988gdzie można kupić taki adapterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 już podaję namiary na stronę. Można jeszcze zakupić warianty 2,5mm oraz 3,5 mm na XLR 4 pin. Na przybycie tego ostatniego wariantu czekam, bo jestem bardzo zadowolony z jakości jego wykonania. 

 

https://m.pl.aliexpress.com/i/4001278805771.html

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek @johnysGold Reference. Przygotowania pod testy lampy OTL Sinus Audio, która dzisiaj została do mnie wysłana :).

 

9877F57B-996B-49F2-879F-4155D580CF8E.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose QC35II idą w świat, a przyszły właśnie z AliExpress Fiio LC-BT1. Całkiem niezłe adaptery BT do słuchawek dokanałowych. Pierwsze wrażenia są takie, że zdecydowanie lepiej graja niż UTWS1. Niestety nie mam odniesienia do UTWS3. 

 

 

IMG_20210419_180920.jpg

Edytowane przez Damix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek- hybryda od @Jimmi Dragon . Profesjonalna robota, no i ten woreczek. Dziekuję :). Jeszcze nie miałem okazji posłuchać.

E4F24B04-1B2E-47A3-9FBD-7678F4E8A897.jpeg

64FF24DA-DAAD-4CE5-8FAF-69B4EB8B8E67.jpeg

A7C4B923-452A-493C-A5B7-CCD538190D0B.jpeg

D0ADAA41-D6D0-485F-A568-F4A236E890C1.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kabelek- hybryda od [mention=17830]Jimmi Dragon [/mention]. Profesjonalna robota, no i ten woreczek. Dziekuję . Jeszcze nie miałem okazji posłuchać.



Piękny. Gratulacje. Ja rownież czekam ale na Miedź JD.
Jaka to długość?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptery od @MaysterKiling grają dzięki nim na srebrnej meduzie... Trzeci dzień innych  IEM  nie słuchałem... Trochę szok, dla mnie... To są dobre jakościowo adaptery, nie tanie. https://audeos.pl/pl/p/OEAudio-adapter-z-MMCX-F-na-2pin-M/1308 OEAudio. Mam z tej firmy też kabelek USB-C - USB-C , wklejałem tu wcześniej, nie będę powielał i robi mi robotę :)   

A76AAFBE-A960-4C72-95CC-E65E2876BC70.jpeg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zielinskitomasz napisał:


 

 


Piękny. Gratulacje. Ja rownież czekam ale na Miedź JD.
Jaka to długość?

 

Dzięki. 3m- jestem leniuszkiem kanapowym :)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zielinskitomasz napisał:


 

 


Piękny. Gratulacje. Ja rownież czekam ale na Miedź JD.
Jaka to długość?

 

@zielinskitomasz

wziąłeś miedź do Ether Cx? Mój kabelek zamówiłem do Etherów zamkniętych i otwartych oraz Aeon 2C. Zastanawiałem się co wybrać i padło na hybrydę bo odpowiada mi oryginalny kabel Dan Clark Vivo właśnie ze srebrem. Jutro posłucham i liczę, że góra nie będzie za ostra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




[mention=79677]zielinskitomasz[/mention]
wziąłeś miedź do Ether Cx?...
Jutro posłucham i liczę, że góra nie będzie za ostra.


Poszedlem w bezpieczniejszą stronę licząc że nie zmienię drastycznie w złą stronę tego co słyszę ale w sumie sam sie zastanawiam jak to wyjdzie i czy dobrze zdecydowałem. No cóż...no risk no fun.
P.S. Napisz jak sreberko podziałalo.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Undertaker napisał:

@SpawnNo to wyjaśniło się kto był taki szybki że nawet ceny w ogłoszeniu nie zobaczyłem. I dalej będę słuchał z DAP'a jako daka-USB :P

czyli nie tylko mnie wyprzedził :D choć ja przynajmniej zobaczyłem cenę i napis w realizacji xD

 

W każdym razie gratuluję zakupu ;)

Edytowane przez Ugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności