Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi





 
[mention=79677]zielinskitomasz[/mention] jak tam Burek Soloist Trzeci? 
 
Ja zaś sobie sprawiłem Phiatony MS400 czerwone. Dzięki Inteligentne Produkty


No powiem Ci że solista skradł moje serce czas itd itp. Ogromna moc w nim drzemie. W porównaniu do Bursona Fun dosyć duży przeskok. Dzisiaj bede mial dla niego mały upgrade. Wrzuce fotkę nieco później.
Niestety czekam na druty XLR wiec wrażenia narazie tylko z RCA. Moje Ethery cx skaczą z radości. Dla nich także zaplanowałem maly upgrade. Szczegóły wkrótce.

P.s. Gratuluję zakupu.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Undertaker napisał:

@lobuz1na wypasie widzę, super sprawa - to chyba jedne z najwyższych modeli jeśli chodzi o wzmaki/daki z tymi technologiami typu THX i tak dalej a co za tym idzie - pomiary pewnie pierwsza klasa. Ciekawe jak brzmienie, czy nie zbyt techniczne/ostre np? Napisz gdzieś coś o tym duecie jak już się osłuchasz :)

 

@zielinskitomasz jak tam Burek Soloist Trzeci? 

 

Ja zaś sobie sprawiłem Phiatony MS400 czerwone. Dzięki Inteligentne Produkty Multimedialne! Ile takie kompaktowe słuchawki mogą dać radości ciekawie wypośrodkowanym brzmieniem bez szaleństw. 

 

 

archival-phiaton-ms-400-czerwony,4797671287_8.jpg

Dzięki. Nie mam już serduszek. Pozdrowienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ostatnich roszad systemu dołączam jeszcze taką oto znamienitą łączówkę, gdyż nie do końca jestem zadowolony z Acrolinka 6N-2400II w swoim obecnym torze, mimo że to naprawdę znamienity kawał drutu.

 

Wireworld Gold Eclipse 5, sam nie mogę uwierzyć w to, że to nie jest japoński kabel, no ale coż no :)

http://www.highfidelity.pl/artykuly/0704/wire.html

 

Oznacza to jeżeli się sprawdzi, że Acrolink w promocyjnej cenie powędruje do komisu.

 

image_2021-04-15_120730.png.292e10ad093ff7a4af7078ae55bed9f1.png

Edytowane przez fallow
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zmodowane były wcześniej, gniazda jack 3.5 mm, w obu muszlach. Dzięki temu paskudny szary stock wyautowany i mogę wpiac Forzę Hybrid Noir. Duży progres mają przez to K701, w pozycjonowaniu na scenie, nie ma chropowatości, jest klarowniej. A teraz z nowymi padami, nawet subbas czasem mruknie🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K701. No nooo :) posłuchałbym ich kiedyś znów :)

 

---

 

Naprawde nie wiem jak to sie stalo, jakos sie to samo odkilkało.

 

Jedne z moich ulubionych baniek: Toshiba M3264 (ECC88). NOSy, w pięknym stanie więc wziąłem 3 pary. Myślę, że mogę komuś odstąpić jedną parę albo może i dwie. To gra jak Mullard powinien grać :)))

Screenshot_2.thumb.png.3d3381aa27d46daa785c2c2e228be7e2.png

Screenshot_3.thumb.png.0406d038235032f695db8c56a2d50dcf.png

 

Sylvania Gold Brand GB-6080 (wziąłem dwie pary, może jedną mógłbym odstąpić). To są jedne z najciekawszych lamp 6080, bardzo rzadkie. https://tubemaze.info/sylvania-gold-brand-6080/

To też gra tak jak zawsze wyobrażałem sobie, ze Mullard powinien grać :)

Screenshot_8.thumb.png.50f862700042215a36881459a0207a29.png

 

Screenshot_1.thumb.png.21a263b28c7e274460ab846f528b2580.png

 

No i Sylvania Gold Brand GB-6922 do Orchida. Równie rzadkie :)

Screenshot_4.thumb.png.140949959436c95517e3740e14446444.png

Screenshot_5.thumb.png.37e1ead5dad716829abfa81536d9efc5.png

 

 

 

Edytowane przez fallow
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe rzeczy, a cieszą!

Od @bigmaras Spinfity CP145-L  i CP145-M dla kiling i X-ONE, a AM05 przypasowały CP240-L biflange, w zapasie jeszcze CP145 dla EX800ST i FH3, które są w tournee.

I kabelek od @Maysteraudiofilski :P do sparrowa

https://www.oeaudio.net/oeotg

0343CEA3-B3E5-4C2D-AF1A-CD3B51AF012A.jpeg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fallow napisał:

Sylvania Gold Brand GB-6080 (wziąłem dwie pary, może jedną mógłbym odstąpić).

 

PW proszę Pana 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Kocham zabawki, a przy okazji miałem z siebie niezły ubaw.
Zrobiłem dziś łącznie przed południem jakieś 750-800km.
Po wniesieniu sprzętu do domu podniecony jak najszybciej odpiąłem ifi od pre, podłączyłem HOLO i kurde nie działa! Od razu zapaliła mi się żarówka w głowie aaaaa..... sterowniki USB na Win10. Zainstalowałem. Zozsiadłem się wygodnie w fotelu, klikam na tel. w appce Roon play. Nie działa! Przeinstalowałem sterowniki. Nie działa! tzn synchronizacja jest (widać, że próbkowanie wyświetla się poprawne na wyświetlaczu od DACa ale cisza).
Siadam wkurzony na kanapie już widzę oczami wyobraźni jak to zostałem oszukany na 7k!
W tym momencie zerkam na końcówkę mocy, a ta wyłączona!!
Kliknąłem w POWER na końcówce i gra
Ech.... 
Trzeba dbać o serce. Gratuluję zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności