Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, fallow napisał:

Furutech FA-Alpha AG z metra + Furutech FP-3-117-R (BNC)

Oyaide DB-510 (żeby porównać z Futuechem), skoro zakupiłem Oyaide AZ-910

No to teraz pozostaje już tylko z czasem sprawdzić jak to się wszystko "poparuje" i czy moje założenia się sprawdzą, czy też nie.

 

Ciekawe co Ci lepiej zagra. Miałem oba kable za czasów gdy spinałem Qutesta z M2Tech Hiface EVO Two i został wówczas Furutech, DB-510 wydawał się jakiś zbyt surowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tytus1988 napisał:

Bardzo dobry, mobilny (dzięki małemu, odpinanemu wzmacniaczowi na baterie można słuchać muzyki nawet z telefonu) zamiennik dla typowo stacjonarnych AKG K1000 - Sony PFR-V1. Dziękuję @JanSobWwa!

 

20210403_192432.jpg

 

20210403_193912.jpg

😮 Jak one grają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, trez0r napisał:

Za ile? ~1,6k? Etymotic ER4XR... ale jak już masz HipDaca to bez problemu ER2SE też będą 🆗 

 

przerobiłem er4/3/2 stare i nowsze xr i se... i zostałem z er2se - bardzo uniwersalny i świetnie zestrojony dynamik - i to za psie pieniądze

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dj1978 napisał:

Ciekawe co Ci lepiej zagra. Miałem oba kable za czasów gdy spinałem Qutesta z M2Tech Hiface EVO Two i został wówczas Furutech, DB-510 wydawał się jakiś zbyt surowy.

 

Na ile znam Qutesta to dla niego większośc kabli będzie surowa :) Ja na pewno przy tym sprzęcie nie szedłbym ani w Furutecha ani w Oyaide. Myślę, że tutaj akurat Harmonix HS 102, którego się niedawna pozbyłem sprawdziłby się co najmniej dobrze. U mnie było już zbyt misiowato. 

 

Natomiast u mnie ten srebrny Furutech z metra sprawdził się wyraźnie fajniej niż Harmonix, tyle że jest jeszcze jedna kwestia. Harmonix był na wtykach RCA, do Furutecha od razu zlutowałem na BNC. Podejrzewam, że w moim systemie Oyaide powinien sprawdzić się właśnie jeszcze lepiej, ale teoria teorią, sprawdzę organoleptycznie.

 

PS. Furutech sprawdził się u mnie nie tylko lepiej niż Harmonix HS 102 ale i niż Neotech NEVD-2001 na WBT 0110 Ag. Być może krokiem ultymatywnym byłoby coś z Acoustic Revive, zobaczę - to marka ociera się już o szamańskość :)

Edytowane przez fallow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2021 o 18:00, trez0r napisał:

Miałem już BB od iFi, i nadal uważam, że jest to jedna z lepszych jego implementacji 🆗 Od kilku dni taki zestaw wprowadza mnie w sentymentalny nastrój 🥰

hipdac.jpg

Super!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Spawn napisał:

Tutaj obowiązują pewne standardy zachowania.... Nie ma zdjęcia, nie ma lajka :P

Ależ naturalnie że będzie fotka tylko muszą przyjechać do mnie, następnie przejść konserwację i wymianę padów. Nie dałem rady dłużej tego trzymać w tajemnicy 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te spinki do koszuli mnie przekonały do zakupu. Kupuję dziecku lego z Harry Potterem to ja mogę mieć taki klocki. Dokupię jeszcze equalizerek :P..

 

5E9DB2AF-AE77-49AC-B8E3-D99BA2207097.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał:

Właśnie te spinki do koszuli mnie przekonały do zakupu. Kupuję dziecku lego z Harry Potterem to ja mogę mieć taki klocki. Dokupię jeszcze equalizerek :P..

 

5E9DB2AF-AE77-49AC-B8E3-D99BA2207097.jpeg

I plecaczek wyprawowy 80l i nawet w góry możesz iść. Pewnie akumulator jeszcze dorzucisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jaro54 napisał:

I plecaczek wyprawowy 80l i nawet w góry możesz iść. Pewnie akumulator jeszcze dorzucisz ?

Mam inny pomysł :)  . To sprzęt na kanapę. Na zewnątrz mam dongle.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności