Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, radzik55 napisał:

Tak zachwalacie to się skusiłem :) Tylko kolor nie trafiony, kot się mocno zainteresował ...

IMG_20210326_204200.thumb.jpg.b24493d43c6b9e46e90441e4db22fdbf.jpg

 

 

Gratuluję zakupu!!!🥇👍 Kolor chyba nawiązuje trochę do tego kabla https://hifiphilosophy.com/recenzja-sulek-kabel-sluchawkowy/ , ale Argentum jest według mnie ładniejszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Name44 napisał:

@Weird_O Moje gratulacje!

 

Rośnie nam na forum liczna grupka miłośników okablowania Argentum 🙂 

 

Pzdr

http://www.argentum-audio.com.pl/ takie coś trafiłem bo dużo jest na google nazw z argentum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te kable i mają dobre opinie na zagranicznych forach.

https://hometheaterhifi.com/reviews/audio-cables/argentum-cabling-the-mythos-interconnect-argento-digital-interconnect-aureus-speaker-cable-and-proteus-power-cable/

To rozumiem że są 2 nazwy i nie są to te same kable.

a tak argentum acoustics i sama nazwa argentum. Racja to nie te same nazwy i kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Play napisał:

Wczoraj przyszedł do mnie fajny kabelek z dropa

 

 

CMB-BAL-SET-10__68224.1529013097.1280.12

I jak wrażenia? Ja jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

I jak wrażenia? Ja jestem zadowolony

Wygodny i nie wyciąga mi LZów z uszu, jak stockowy. Różnic dźwiękowych nie zauważyłem, ale też nie chce mi się testować pod tym względem. No i fajna jakość, jeśli chodzi o wykonanie. Także chyba mogę być zadowolony :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vonBaron napisał:

Nie ma co płakać, to mierne słuchawki są :ph34r:

 

Na stockowym kablu tak, ale nie z Argentum, oj nie! :)

 

2 godziny temu, Corvin74 napisał:

No to wiem kto mnie uprzedził... wstydź się 😭

 

Sorry bro... zagadaj do @Name44, może niedługo będzie się swoich pozbywał ;) <bierz z kablem jak coś koniecznie>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dac/amp do słuchania winyli. Mam chęć postawić obok oddzielny, poważniejszy zestaw z dac i lampą pod PC.

 

C8CE9FBA-B7DB-42E4-8AD8-111D68C3CABD.jpeg

69BDBCF9-9584-4580-ADD4-E37AC4B81CE8.jpeg

7454252C-864D-4B46-91B3-41C5306BB198.jpeg

814D01FB-AB5B-48BB-9BC2-8B86AD8B3B4F.jpeg

9853DE80-D658-4AB5-B315-EC6B113D1D86.jpeg
87A9041D-BBA9-4BA4-B42F-76420E760D94.jpeg

Kupiłem też program do słuchania

 

A7F50B1F-E2AD-40E6-AEB8-7FA35E9007C4.jpeg

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2021 o 09:43, xtpppp napisał:

napisz jak wypada z ADX 5K

Napiszę po jakimś czasie. Violectric V200 przede wszystkim dlatego, że można w nim ustawić gain na 0 i używać za pre-ampem. Mając fajny pre-amp lampowy, można stworzyć całkiem niezły wzmacniacz w duecie z V200. Postanowiłem jednak dać szansę swojemu Woo 2 gdyż za marne pieniądze za jakie musiałbym go sprzedać droga do rasowego pre-ampa audiofilskiego usnuta jest wieloma tysiącami nowych złotych a tak zyskuję utrzymanie wzmacniacza OTL które świetnie służy ADX5000. Jeżeli chce się trochę więcej tranzystorowego mięsiwa, można je po prostu wpiąć za Woo 2 w V200 i voila. Nie kupowałem V200 po to aby używać go jako pełnokrwisty wzmacniacz (prąd + gain) ale zobaczę też jak mi się to będzie podobać w obecnym systemie. Kiedyś używałem go razem z Edition 5 i było to jedno z niewielu strawnych połączeń na których onie nie brzmiały karykaturalnie. Może kiedyś z czasem na spokojnie wymienię Woo 2 na jakis fajny lampowy pre-amp ale utrata możliwości podłączania ADX5000 pod OTLa obecnie średnio mi się widzi. 

 

Posiadanie takiej konfiguracji Woo 2 + V200 daje po prostu możliwości grania z OTLa wprost, z V200 po pre-ampie lampowym, i z samego V200 co pozwala dostosowac fajnie oczekiwania danego dnia odnośnie brzmienia, nawet bez podmiany lamp a zauważyłem u siebie, że czasem mam ochote dołożyć do pieca a  czasem pójść w akustykę.

Edytowane przez fallow
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 11:38, fallow napisał:

Kiedyś używałem go razem z Edition 5 i było to jedno z niewielu strawnych połączeń na których onie nie brzmiały karykaturalnie.

To ja też napiszę po czasie 😉

Mam 3 pary Edition 5 (jedne Limited) i w odróżnieniu od większości słuchawek, w tych słuchawkach powinno się modować pady na cieńsze, bo słuchawki te grają naturalnie dopiero jak obudowa membrany dotyka ucha. Scena zyskuje na głębi, poprawia się tzw. PRaT, bo każdy dźwięk bębna jest dynamiczny jak w magnetostatach. Dodatkowo wysokie tony nabierają kultury, bo jak dla mnie bez żadnych modów są zarówno za suche jak i za ostre, ale też bardzo szybkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ange7możliwe że odkryłeś sekret dawnych Edition 9 i teraz Tribute7, bo one właśnie mają takie niewysokie pady i małe otwory na uszy. :)

 

Te 5 ciekawie byłoby kiedyś dorwać. Takie sławne. Swego czasu hajp na nie był taki że hej tutaj, lały Staxy i co tam jeszcze dźwięki wydaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności