Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cieszy się popularnością wśród fanów. Ale ma coś w sobie. Taki ulotny klimat
I ta okładka... 10bb8c190012af4af31af8cb6b129c29.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

@Weird_O - pasuje do Twojego awatara

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuba_622 napisał:

Taki mały zakup ale cieszy :) Sony A45. Po zainstalowaniu alternatywnego oprogramowania robi się z niego super grajek :)

 

sony a45.png

No i słuchawki kozackie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuba_622 napisał:

Taki mały zakup ale cieszy :) Sony A45. Po zainstalowaniu alternatywnego oprogramowania robi się z niego super grajek :)

Za wiele to go nie używam. Nawet rzadziej niż mógłbym przypuszczać, ale coś tam pamiętam jak gra. Będę musiał koniecznie sprawdzić to nowe oprogramowanie. Zobaczymy czy się zaskoczę 🙃. Dzięki za cynk (a jeśli było o tym w odpowiednim temacie na forum, to nie śledzę 👽).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bob2000 napisał:

Za wiele to go nie używam. Nawet rzadziej niż mógłbym przypuszczać, ale coś tam pamiętam jak gra. Będę musiał koniecznie sprawdzić to nowe oprogramowanie. Zobaczymy czy się zaskoczę 🙃. Dzięki za cynk (a jeśli było o tym w odpowiednim temacie na forum, to nie śledzę 👽).

 

Wydaje mi się, że z firmware które ma symulować DMP-Z1 gra lepiej, bardziej przestrzennie, ale to oczywiście może być tylko efekt placebo ;) Dodaje ono też kilka pożytecznych opcji, jak DAC bluetooth więc można strumieniować muzykę z telefonu na A45. Chyba ten Sony wygryzie u mnie BTR5 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzialem na sprobowanie ale nie odeslalem juz spowrotem, mowie (pisze) o wazce kobaltowej... Robi robote zarowno z Momentum, T5p2 jak i (w szczegolnosci) z Xelento. Jest scena, plany, faktura, no jestem zaskoczony. Przeczytalem mnostwo recenzji, ze szczegolna uwaga te negatywne. Dla mnie klasowe brzmienie, lepsze z w/w sluchawkami od Hegel Super nie mowiac juz o dziurce sluchawkowej iPhone'a 6 (z ktorego przesiadlem sie na 12 mini, nastepna przesiadka za 5-6 lat).

wazka.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyciągnąłem już z Dealz u mnie w mieście wszystko, co mnie interesowało. A być może ze 2-3 płyty na które w ogóle bym nie zwrócił uwagi (patrz zdjęcie)
Ale za 5 zł za sztukę, to można poszaleć 532beba9f365158cf7c390c78e4719bd.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości @bigmaras oraz poradom kolegi @manuelvetro a także forumowiczom udzielającym się w tym wątku:

stałem się szczęśliwym posiadaczem Anew X-One. Podobnie jak inni którzy je mieli na uszach, dziwię się dlaczego o nich tak cicho. W internetach recenzji także niewiele, a są na prawdę warte posłuchania.

 

 

IMG_5234.jpeg

IMG_5236.jpeg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lukekaczmarek napisał:

Dzięki uprzejmości @bigmaras oraz poradom kolegi @manuelvetro a także forumowiczom udzielającym się w tym wątku:

stałem się szczęśliwym posiadaczem Anew X-One. Podobnie jak inni którzy je mieli na uszach, dziwię się dlaczego o nich tak cicho. W internetach recenzji także niewiele, a są na prawdę warte posłuchania.

 

 

IMG_5234.jpeg

IMG_5236.jpeg

 

To nie ja, to Mistrz @Inszy :) Też te słuchawki nabędę, ino dutki zbirom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości @Inszy :) Nie tylko przekonałem się, co to CA :D Ale też wiem już, że są kable fabryczne, które są bardzo trudne do zastąpienia.... Dopiero meduza zagrała mi lepiej, a sprawdziłem z każdym kablem, który mam: griffinem, chimerą i theją 8x, ale meduza jest dla AM05...  Więc kabelek fabryczny został... Campfire Audio Orion.

8AFBBDDF-364D-4481-8C4C-C183EE6CA992.jpeg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadają się na relikwie
Kabel do HD450 - porównanie z tym, który był dołączony (po lewej stronie). Swoją drogą mam nadzieję, że ten co był wcześniej nie został wykonany przez Sennheisera.3a635b30ff5b879d22a60a41d6c5da7d.jpg137e17d18a1a55f98783ad309df6aad2.jpgd8e2d2f933cdd1cbc55bf1e4c1adb261.jpg6f72fb29d8a0d66736174ba021966a3d.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Nie działał?
No w sumie... Ale, parafrazując cytat z "Historii miłosnych" - co to za działanie
Chodzi o te styki w formie blaszek np. Te chińskie się tak fajnie "wpinają" płycej i z klikem. I mam jednak wrażenie lepszego basu... ten stary daje poczucie takiego niedbalstwa.
Nota bene nie spodziewałem się takiego pytania na forum, gdzie zamienia się fabryczne kable na lepsze. Ten nowy jest jednak lepszy choćby tylko użytkowo. W słuchawkach chodzi chyba nie tylko o to, żeby działał.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka


  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności