Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Wisting napisał:

Owszem. Tu są: https://ultrasone.com/produkt/ultrasone-pro-750i/

Na kod welcome20 jest 20 ojro mniej. I stąd ta cena.

dobre te ultrasone? cena kuszaca, w telegraficznym skrocie, jak graja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Huawei Studio dotarły przed chwilą do mnie. Pierwsze wrazenoa: za 599 pln genialne. Wykonanie wg mnie lepsze od Sony XM1000M3/4. Wygoda na najwyższym poziomie. Dźwiękowo zobaczymy

20210226_094515_HDR_(1).jpg

20210226_094522_HDR_(1).jpg

20210226_094622_HDR_(1).jpg

 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, espe0 napisał:

Mam adres na kawę jak będę w Pradze :P

Ale czarną, a nie jakąś padakę wybieloną? :D

 

P.S. Ach to życie metalowca - w sobotę koncert a w poniedziałek na pocztę :D

 

 

@MrBrainwashPtaków Ci zabraknie niedługo na te Beyery :D Ciekawe jak wypadną w porównaniu z Amironami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, mantr napisał:

Też ostatnio kupiłem kabel do ZMFów oraz Ibasso DX220 i Amp8zm.jpgDzięki @radzik55 @mykupyku @konrad_a

ibs.jpg

Ciekawy jestem jak ZMFy grają na tym zestawie vs na Hugo2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undertaker porównanie się zrobi. Lecz tak wstępnie Ci napiszę, że 1990 technicznie robią lepsze wrażenie, ale całościo to słuchawki raczej komplemententarne niż rywalizujące ze sobą. Kierowane są w inny target. Amirony więcej łączy z DT990 edition 600om a 1990 pewnie z DT880 600om choć tych nie słuchałem. Amirony nastawione są na soprany/jasność, ciepło i subtelności, bez żadnej agresji, Tygry na bas i specyficzne podbarwienie/muzykalność. A PRO są taką wyraźnie lepszą wersją Tygrów, tylko bardziej neutralną. Są przejrzystrze i tak nie podbarwiają. 

 

Amirony muszą spaść do A tieru u mnie, a na miesce S tieru wskoczą DT1990, które już spokojnie można uznać za model grający na poziomie HE-5LE lub wyższym, tyle że ogólnie lepiej i bardziej jak lubię/chciałem oraz łatwiej je napędzić od hifimanów. 

 

Kosztowne skubane, ale warto. ^_^ Choć zobaczymy jak to będzie jak honeymoon minie. Na szczęście pluszaki mi się już skończyły. :P Choć i tak planowałem poprzestać na tym co mam. 

 

Muszę też przyznać, że choć wykonanie Amironów jest super to i tak PRO budzą respekt. Sprzęt na lata.

 

@Hakuri Ano szarpnąłem za spust, udało się dorwać używkę.

 

Czy te oczy mogą kłamać? :lol:

 

 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności