Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten z Ali nie zagrają lepiej.Piny nie są aluminiowe(tylko tak wyglądają) bo zbyt łatwo by się wyrobiły od ciągłego wkładania i wyjmowania.A te jednak mają 40 lat i ciągle spełniają swoją funkcję.Końcówki od hd600 owszem będą pasowały ale reszta wtyków nie wejdzie w otwory no chyba że je rozwiercisz
Te piny nie są okrągłe, a płaskie. Jakby były z blachy

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny album Carmignoli 🎻. Plus dobieranka do darmowej wysyłki ;). Ale bardzo dobra płyta - sprawdzona przed zakupem, kupiona okazyjnie przy okazji. Czasem właśnie w taki sposób poznaję się nowe płyty 🙃 (chociaż wydanie MTJ ma lepszy DR i prawdopodobnie jest lepsze).

 

gcbk.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/10/2021 at 2:19 PM, blueme said:

Kupiłem, bo jest zrealizowana jak wykwintne danie, więc warto mieć w wyższej jakości niż streaming

 

spacer.png

 

Dzięki za podpowiedź. Na Tidal jest w MQA 24bit/96kHz i chociaż typ muzy nie za bardzo w moim stylu to faktycznie realizacja mniam. Czasem wręcz za dużo i za detalicznie się dzieje ale warto przesłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nicodem napisał:

 

Dzięki za podpowiedź. Na Tidal jest w MQA 24bit/96kHz i chociaż typ muzy nie za bardzo w moim stylu to faktycznie realizacja mniam. Czasem wręcz za dużo i za detalicznie się dzieje ale warto przesłuchać.

 

Vol 1 i Vol 2 też są tak "barokowo" zrealizowane, polecam, sprawdź też, bo może jakieś kawałki z nich bardziej Ci się spodobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommir napisał:

l.jpg

Zasypać ziemią i podlewać. Może wyrośnie drzewko kabelkowe😁. Niezły biznes plan jak drzewko zaowocuje😜.

 

W temacie.

Taki tercecik sobie sprezentowałem:

 

IMG-20210212-WA0005.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51Mzfg0EVeL._AC_SL1024_.jpg
 
Potęga 1 przetwornika dynamicznego, niestety wymierającego gatunku  
Fajna średnica, ale brak dołu (nie ruszałem bas portów) i przestrzeni mnie, skutecznie zniechęcił. Obok miałem z5 i choć to już inna tonalna sygnatura to ex800 jedynie średnicą mogły się obronić reszta po stronie z5.

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, trez0r napisał:

Git, pallad jeszcze przede mną - mam nadzieje 😁 Z jakimi IEM zamierzasz go parować? 😜 

Na razie testowałem z Nemesis i Katana. W sumie chciałem je sprawdzić głownie z Sultanami, ale wczoraj mi zabrakło czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommir napisał:

Na razie testowałem z Nemesis i Katana. W sumie chciałem je sprawdzić głownie z Sultanami, ale wczoraj mi zabrakło czasu ;)

Dlaczego se a nie balans? Pytam bo ja używam głownie balansu i może to skrzywienie. :)  Taki elegancki kabelek wziąłbym pewnie w wersji 4.4 (ale jeszcze nie jestem na tym etapie). :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego se a nie balans? Pytam bo ja używam głownie balansu i może to skrzywienie.   Taki elegancki kabelek wziąłbym pewnie w wersji 4.4 (ale jeszcze nie jestem na tym etapie).   

Używam Hugo2, który ma wyjścia 3.5 oraz 6.3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności