Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrażenia? Ładne drewno
Widać że z wykończeniem się postarali, faktura drewna może nie jest spektakularna ( dużo obcuje ze stabilizowanym drewnem więc to zboczenie zawodowe ), średnica której nie powstydziłby się żaden high-end, gładkie szczegółowe granie, dużo microdetali, bardzo dobre odwzorowanie basu jak na BA, wysokie tony dość jasne ale nie mam mowy o sybilizacji dla mnie mogliby więcej powietrza dodać w wyższych rejestrach, jakość utworów ma dla nich ogromne znaczenie, jeszcze muszą pograć bo słychać "świeżość" armatur, niestety przyszły z trafionym kablem a konkretniej osłona jack się ślizga po wtyczce i bardzo ciężko skorzystać z adapterów i przy ciaśniejszym gnieździe w DAPie nie da się dobrze wpiąć ale kabel ogólnie jeśli chodzi o jakość dźwięku jest naprawdę dobry. Cena ogólnie jest mocno zaniżona w stosunku do jakości grania bardziej mi pasują niż Kinera Baldr a o FIR M5 nie wspominając

Drapnięte z Mi 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafik87 napisał:

Widać że z wykończeniem się postarali, faktura drewna może nie jest spektakularna ( dużo obcuje ze stabilizowanym drewnem więc to zboczenie zawodowe ), średnica której nie powstydziłby się żaden high-end, gładkie szczegółowe granie, dużo microdetali, bardzo dobre odwzorowanie basu jak na BA, wysokie tony dość jasne ale nie mam mowy o sybilizacji dla mnie mogliby więcej powietrza dodać w wyższych rejestrach, jakość utworów ma dla nich ogromne znaczenie, jeszcze muszą pograć bo słychać "świeżość" armatur, niestety przyszły z trafionym kablem a konkretniej osłona jack się ślizga po wtyczce i bardzo ciężko skorzystać z adapterów i przy ciaśniejszym gnieździe w DAPie nie da się dobrze wpiąć ale kabel ogólnie jeśli chodzi o jakość dźwięku jest naprawdę dobry. Cena ogólnie jest mocno zaniżona w stosunku do jakości grania bardziej mi pasują niż Kinera Baldr a o FIR M5 nie wspominając

Drapnięte z Mi 10
 


Szkoda, że kabel trafiony. Co do dźwięku kabla - przemilczę, jako że jestem kablosceptykiem :D

Reszta się pokrywa raczej z moimi odczuciami, one mają świetną średnicę. I do tego te tipsy załączone - w życiu nie miałem takiej sytuacji, żeby mi tak tipsy podeszły z zestawu.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda, że kabel trafiony. Co do dźwięku kabla - przemilczę, jako że jestem kablosceptykiem
Reszta się pokrywa raczej z moimi odczuciami, one mają świetną średnicę. I do tego te tipsy załączone - w życiu nie miałem takiej sytuacji, żeby mi tak tipsy podeszły z zestawu.
 
Kabel zgłosiłem i czekam na odpowiedź. Wiedziałem że zapomniałem napisać o tipsach, ogólnie każdy typ w zestawie jest bardzo dobry ale top to te z fioletowym rdzeniem, chyba zamówię sobie kilka rozmiarów od nich dla lepszego dopasowania , i tak na obecną chwilę muszę słuchać na basowych "s" niestety zapalenie prawego ucha mnie dopadło i te fioletowe wciskałem już ze łzami w oczach

Drapnięte z Mi 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oto wintydże
Ale kabel to tragedia... Taka wtyczka, jak na zdjęciu to standard? Da się w prosty sposób zamienić ten drut na inny?
Dawno już tak nie miałem, że słuchawki "zniknęły" mi z uszu. Jakby dźwięk dolatywał spoza słuchawek.6a3e3ecea81e3044883d7fc18d9b4c86.jpg0df71d168e36cec49e0f679f269aa5dc.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Barbartek napisał:

Takie oto wintydże emoji16.png
Ale kabel to tragedia... Taka wtyczka, jak na zdjęciu to standard? Da się w prosty sposób zamienić ten drut na inny?
Dawno już tak nie miałem, że słuchawki "zniknęły" mi z uszu. Jakby dźwięk dolatywał spoza słuchawek.6a3e3ecea81e3044883d7fc18d9b4c86.jpg0df71d168e36cec49e0f679f269aa5dc.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

Stare Sennki mialy to cos. Posluchaj HD540 Reference II

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobała Ci się poprzednia jego płyta to tą nie będziesz rozczarowany. 
Jeśli zaś jesteś fanem (jak ja) wcześniejszych jego prog rockowych dzieł solowych oraz z  Porcupine Tree to... no cóż... że tak powiem szybko odłożysz ją na półkę. Albo do kosza na śmieci ;]
Od strony technicznej, jak zwykle z resztą, ciała nie dał i płyta jest bardzo dobrze zmasterowana.
Absolutnie nie jestem rozczarowany tą płytą kawał dobrego grania i mnóstwo bardzo dobrych pomysłów. Chociaż czuję, że jeszcze nie "weszła". Ewidentnie płyta do wielokrotnego przesłuchania przed wydaniem werdyktu. A o realizacji nawet nie wspominam. Klasa sama w sobie.
A fanem PT i progrockowych dzieł Stevena jestem.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbartek napisał:

Takie oto wintydże emoji16.png
Ale kabel to tragedia... Taka wtyczka, jak na zdjęciu to standard? Da się w prosty sposób zamienić ten drut na inny?
Dawno już tak nie miałem, że słuchawki "zniknęły" mi z uszu. Jakby dźwięk dolatywał spoza słuchawek.6a3e3ecea81e3044883d7fc18d9b4c86.jpg0df71d168e36cec49e0f679f269aa5dc.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

Kabel można zmienić tylko wtyki trzeba bardzo mocno spiłować żeby weszły.A ten firmowy nie jest taki zły wiem bo porównywałem go z innymi od starszych Senków i dawał radę w moich hd480ii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2021 o 21:00, John Grado napisał:

Jak Ci gra ten Chordzik?

Jestem  bardzo zadowolony, z euforia tworzą zacny duet :) Rozważałem jeszcze rme adi 2 dac i polowałem co pierwsze pojawi się w komisie.

Edytowane przez radzik55
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel można zmienić tylko wtyki trzeba bardzo mocno spiłować żeby weszły.A ten firmowy nie jest taki zły wiem bo porównywałem go z innymi od starszych Senków i dawał radę w moich hd480ii.
Ten mój ma styki wtyczek od strony słuchawek z aluminiowych blaszek
Chyba nawet taki byłby lepszy:
https://a.aliexpress.com/_vXFQzz
Chyba, że są jakieś lepsze opcje. Wtyczki od np HD600 itp też są takie cienkie na samym końcu. Może by jednak weszły. Choć nie widziałem na żywo...

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ceną, ale czekam aż ktoś wypuści coś rzeczywiście lepszego od EX800/EX1000, wtedy rozważę wydanie większej sumy  
EX1000 kosztowały 799$ w momencie premiery i w 2010 roku to na pewno były jedne z droższych iemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MrSheep napisał:

Cena ceną, ale czekam aż ktoś wypuści coś rzeczywiście lepszego od EX800/EX1000, wtedy rozważę wydanie większej sumy :) 

Choć sam posiadam EX800ST i je kocham, to jednak myślę, że takie 'nowe' wynalazki jak Tanchjim Oxygen już lepiej grają od Soniaczy.
EX1000 nie słyszałem, więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Barbartek napisał:

Ten mój ma styki wtyczek od strony słuchawek z aluminiowych blaszek emoji33.png
Chyba nawet taki byłby lepszy:
https://a.aliexpress.com/_vXFQzz
Chyba, że są jakieś lepsze opcje. Wtyczki od np HD600 itp też są takie cienkie na samym końcu. Może by jednak weszły. Choć nie widziałem na żywo...

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka


 

Ten z Ali nie zagrają lepiej.Piny nie są aluminiowe(tylko tak wyglądają) bo zbyt łatwo by się wyrobiły od ciągłego wkładania i wyjmowania.A te jednak mają 40 lat i ciągle spełniają swoją funkcję.Końcówki od hd600 owszem będą pasowały ale reszta wtyków nie wejdzie w otwory no chyba że je rozwiercisz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności