Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym miał te Pro900 podsumować, to musze powiedzieć ze polowałem na nie całe 12 lat 😂. Zasadniczo ostatnio poczułem potrzebę poszukania alternatywnych zamkniętych słuchawek, jako iż bywa że takstary hf580 zabardzo hałasują :). Gdzieś przeleciały CD3000 w ameryce w fajnej cenie, ale zapozno się obudziłem, jednoczesnie obserwowalem wszystkie ultrasone. Znajomemu znalazłem niedawno hfi780, jako ze dobrze je wspominałem, kupił za 270zł i jest bardzo zadowolony. Ja byłem troche mniej, jak je podpiołem u siebie pod dac i wzmacniacz, ale pamiętałem ze grzebania w nich było co nie miara zeby zaczeły grac fajnie, napewno recabling byłby bardzo wskazany. No i tak obserwowałem obserwowalem, były kolejne hfi780 za 300, ktoś sprzedawał signature pro za około 2000. No i trafiły sie te pro900 za 500zł. Dobrze pamiętam jak Fallow mi je zachwalał całymi wieczorami, jak próbowałem wychwalać kolejne grzebnięcia w hfi780.

 

Do naturalności takstarów im bardzo daleko, jednak jakby takstary potrafiły tak j..... basem jak ultrasone, wcale bym sie nie obraził, ale na to trzeba już zaduzo szekli :). Odnośnie tej tragedii w niektórych utworach, jak coś zostało zrealizowane bardzo płasko, bez zycia, to to zycie magicznie się przy odsłuchu nie pojawi, jest to o tyle dziwne patrząc po tym jak owe utlrasone graja jak dynamika jest ;).

 

Ogolnie to cześć wszystkim, zakupów było oczywiście duzo więcej, aktualnie zatrzymałem sie przy około 50 parach słuchawek 😐 Takze jak widać choroba postępuje, ale na szczęście coraz wolniej. Praca rodzina, zastapiły ciągłe pisanie i rotację sprzętu :). Jedyne co zauważam to fakt iż chińczyki tak nakręciły rynek, ze az miło się robi patrząc na to co potrafia dac'e po pare stów. O portable sie wogole nie wypowiem, irivery kiszą się w po szafach, masa soniaków, samsungów i bóg wie jeszcze czego. Nie znalazłem gdzie mogę grzebnąć stopkę, takze została w czasach w których nikt nie myslal o covidzie, zółtych kamizelkach, uchodźcach i nawet rządach obecnie panujących ;).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brestinder napisał:

Do naturalności takstarów im bardzo daleko, jednak jakby takstary potrafiły tak j..... basem jak ultrasone, wcale bym sie nie obraził, ale na to trzeba już zaduzo szekli :

Posłuchaj Ultrasone Tribute 7, do tej pory do dziś nie dowierzam że coś mogło mieć takie jebnięcie :) To już taki poziom jakby koń kopnął człowieka ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, John Grado napisał:

Posłuchaj Ultrasone Tribute 7, do tej pory do dziś nie dowierzam że coś mogło mieć takie jebnięcie :) To już taki poziom jakby koń kopnął człowieka ;) 

Miałem Edition9, także co nieco tematu liznąłem :). Trepanacja czaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Ryka miał te E9. Przychodzi do niego facet, słucha sobie, ściąga z głowy i mówi: Panie przecież to subwoffer nauszny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Brestinder napisał:

Do naturalności takstarów im bardzo daleko, jednak jakby takstary potrafiły tak j..... basem jak ultrasone, wcale bym sie nie obraził, ale na to trzeba już zaduzo szekli :). Odnośnie tej tragedii w niektórych utworach, jak coś zostało zrealizowane bardzo płasko, bez zycia, to to zycie magicznie się przy odsłuchu nie pojawi, jest to o tyle dziwne patrząc po tym jak owe utlrasone graja jak dynamika jest ;).

 

Lepiej bym różnych modeli Ultrasone które miałem (w tym PRO900) nie określił ;) 

 

Ja tam właśnie PRO900 miło wspominam, za te 500-700 zł za używki to bardzo ciekawe słuchawki. 

 

Signature PRO są chyba teraz w promocji mp3store za około 2600 nówki, to wciąż dobra cena za nie nawet mimo tego że historycznie na naszym rynku były w granicach 2100. 

 

Są jeszcze PRO580i na promocji w sklepie Ultrasone i dają rabat na 20 euro z newslettera, nie wiem jak tam jest z wysyłką ale bez niej niby wychodzi nieco ponad 300 zł. To o ile ten rabat się nalicza na zamówienia poniżej 100 euro bo już sam nie wiem co mi tam pisali. Aż się zastanawiam czy ich nie wziąć dla śmiechu i kto wie, może pokonają hi-endy :D

 

No a to jak perkusja brzmi na ED9 to jest przeżycie normalnie :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Pro580/Hfi580 być moze warto. O dziwo te nizsze modele niekoniecznie bywaja gorsze, a napewno kazde brzmią inaczej. W seri hfi, co model to inny przewtornik praktycznie. 580'tki maja 50mm, takze pewnie będą huczeć 😅. https://www.head-fi.org/showcase/ultrasone-hfi-580.6946/

moze być hit.

 

Troche dziurek z tyłu przewtornika zatkac i być moze da sie z nich wyciągnąc cos przyzwoitego.

 

Apropos różnić miedzy modelami, podobno największy zamęt jest w tych nowych modelach 820, 840, 860 i 880.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, saudio napisał:

A teraz to nie przypadkiem Sulek.

 

Z tego, co mi wiadomo obecnie Sulek jest używany tylko z HEDDphone'ami oraz Meze Empyreanami. Natomiast Tonaliium Metrum Lab z Ultrasone Tribute 7 oraz Sennheiserami HD800 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tytus1988 napisał:

 

Z tego, co mi wiadomo obecnie Sulek jest używany tylko z HEDDphone'ami oraz Meze Empyreanami. Natomiast Tonaliium Metrum Lab z Ultrasone Tribute 7 oraz Sennheiserami HD800 :) 

A to nie jeden i ten sam kabel z casto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie odsłuchane 3 płyty. 3 symfonia bethovena. Marillion z koncertu i Mark Holis solowo. Porównuje z Focal Elear na standardowych padach. Kupowanie w ciemno na podstawie hajpu Zeusa może sie źle skonczyć, ale jest dobrze. Jest banan na twarzy;)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płytach Yes wkradł się błąd. Zamieniono nadruki na płytach "Yes" i "90125". Na płycie z nadrukiem "Yes" znajduje się muzyką z "90125" i vice versa
43b2a5ef210d63528b5909358d2c8811.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka





  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Barbartek napisał:

Na płytach Yes wkradł się błąd. Zamieniono nadruki na płytach "Yes" i "90125". Na płycie z nadrukiem "Yes" znajduje się muzyką z "90125" i vice versa emoji16.png
43b2a5ef210d63528b5909358d2c8811.jpg

 

Kiedyś byłby to biały kruk wydawniczy... Kolekcjonerzy dawali by za takie coś duże sumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności