Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, markp napisał:


Po co podłączasz do LG V30 zewnętrzny DAC, w dodatku gorszy od tego wbudowanego. W LG masz Quad DAC, z którym świetnie współpracuje odtwarzacz USB Audio Player Pro.

Wiem, ale ciężko jest napędzić planarne Tin p1 a ten dongle jednak dodaje mocy.Nie mam żadnych słuchawek portable powyżej 50om żeby wykorzystać pełną moc daca a w przejściówki i inne myki na razie nie chce mi się bawić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, progmarky napisał:

Nie mam żadnych słuchawek portable powyżej 50om żeby wykorzystać pełną moc daca

Czy mógłbyś rozwinąć temat wykorzystania pełnej mocy daca w odniesieniu do skuteczności słuchawek?

Edytowane przez Beh0lder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Beh0lder napisał:

Czy mógłbyś rozwinąć temat wykorzystania pełnej mocy daca w odniesieniu do skuteczności słuchawek?

Z tego co pamiętam daje więcej mocy dopiero od 50ohm i nie da się tego ręcznie przestawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, crysis94 napisał:

Z tego co pamiętam daje więcej mocy dopiero od 50ohm i nie da się tego ręcznie przestawić...

Ale się da oszukać z tego co się orientuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, crysis94 napisał:

Adapter z rezystorkiem czy coś innego?

Mignęły mi przed oczami jakieś adaptery Y oraz adaptery z rezystorem. Kolega @Perulrobi takie, może powie co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, docentore napisał:

Mignęły mi przed oczami jakieś adaptery Y oraz adaptery z rezystorem. Kolega @Perulrobi takie, może powie co i jak ;)

W tym przypadku starczyłoby ~35ohm, żeby wszystkie 16ohm się łapały... ale należy pamiętać, że taki adapter zmienia nieco charakterystykę słuchawek ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale ciężko jest napędzić planarne Tin p1 a ten dongle jednak dodaje mocy.Nie mam żadnych słuchawek portable powyżej 50om żeby wykorzystać pełną moc daca a w przejściówki i inne myki na razie nie chce mi się bawić:)
A próbowałeś innego myku w postaci podpięcia samego kabla a następnie słuchawek? O ile pamiętam powinno to uruchomić nam AUX więc mocy nie zabraknie

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rafik87 napisał:

A próbowałeś innego myku w postaci podpięcia samego kabla a następnie słuchawek? O ile pamiętam powinno to uruchomić nam AUX więc mocy nie zabraknie

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie to nie działa.

Znalazłem przejściówkę od Tdk teraz gra  super😁

10 godzin temu, Play napisał:

Jak oceniasz charmteka w stosunku do dziurki lg?

Gra o 1/3 głośniej i podbija bas jest niestety mniej szczegółów i słabsza góra.

 

Edytowane przez progmarky
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak to gra. Znasz może A6/A6 mini? Chodzi mi o porównanie bo mam A6 mini i ciekawi mnie w którym kierunku poszli w nowym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak to gra. Znasz może A6/A6 mini? Chodzi mi o porównanie bo mam A6 mini i ciekawi mnie w którym kierunku poszli w nowym modelu
Niestety nie miałem możliwości odsłuchu A6, ale mogę napisać tak po 30 minutach słuchania, brać nie zastanawiać się, idealnie leżą w uchu i takie granie w cenie 1100 zł to zbrodnia na pierwsze skojarzenie podczas odsłuchu przyszła mi Kinera Nanna tylko z większą szczyptą jasności. Szczerze moje FH7 są zagrożone spadkiem do innej ligi a tutaj będzie jeszcze lepiej bo A7 są świeżo z pudełka

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie napisz. Mam nicehck nx7 mk3 i jest dobrze. Podobna jeśli nie ta sama konfiguracja przewodników. Tyle że w Twoje mają więcej opcji strojenia no i cena x3. Kusi oj kusi.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Niedługo skrobnę małe porównanie z FH7 i jeszcze jednymi IEMami (już na finiszu w dostawie mam nadzieję) ale najpierw niech A7 się trochę dotrą

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultrasone Pro900, wedle naklejki wewnątrz muszli grudzień 2008, także z początku produkcji, więc mam nadzieje ze już wygrzane ;).

 

Słuchawki bardzo czułe na sposób realizacji nagrania. Niektóre utwory potrafią grac wprost tragicznie :(, niemniej nie o tym bo zaczynam modowanie by trochę ten fakt poprawić, czy ktoś na szybko kojarzy jakieś wtyczki mini jack, które dają się zainstalować w gniazdach z gwintem? (wtyczka ala wtyczki z dokręcanym adapterem na 6.3mm). Chciałbym zrobić bieda recabling, przed przymocowaniem czegoś do każdej muszli z osobna :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Brestinder napisał:

Ultrasone Pro900, wedle naklejki wewnątrz muszli grudzień 2008, także z początku produkcji, więc mam nadzieje ze już wygrzane ;).

 

Słuchawki bardzo czułe na sposób realizacji nagrania. Niektóre utwory potrafią grac wprost tragicznie :(, niemniej nie o tym bo zaczynam modowanie by trochę ten fakt poprawić, czy ktoś na szybko kojarzy jakieś wtyczki mini jack, które dają się zainstalować w gniazdach z gwintem? (wtyczka ala wtyczki z dokręcanym adapterem na 6.3mm). Chciałbym zrobić bieda recabling, przed przymocowaniem czegoś do każdej muszli z osobna :).

Wszelki duch. Ile ja Cie lat tutaj nie widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to z jakim przytupem - Ultrasone PRO900! O takie forum walczyłę! :D

Generalnie podoba mi się dokąd zmierza to wszystko. Nawet Rafacio docenił te niemieckie cuda. I tak ma być! 

No ale co zrobić jak one po prostu mają "to coś"? Bejery trzeba modować, planary są drogie i niechętnie je przeceniają, a do tego często te tańsze grają trochę na jedno kopyto - jak gdzieś super to w innym miejscu tak sobie. Do Staxów trza specjalistyczne sprzęty dobierać. 

 

Co do PRO900 to faktycznie pochopnie można je skreślić po szybkim odsłuchu. Ale jednocześnie mają coś w sobie że potrafią przykuć uwagę. Basem i sopranami :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Undertaker napisał:

Bejery trzeba modować, planary są drogie i niechętnie je przeceniają, a do tego często te tańsze grają trochę na jedno kopyto - jak gdzieś super to w innym miejscu tak sobie. Do Staxów trza specjalistyczne sprzęty dobierać. 

 

 

Ee tam, Ultrasone też mają swoje wady, np. ktoś tam się u nich ewidentnie pomylił w cenach i każde ich słuchawki z serii Edition mają cenę o jedno zero za dużą :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2021 o 16:14, decees napisał:

Byłem o krok od kupienia RS2e. Dosłownie. Już byłem umówiony na odbiór, praktycznie wsiadałem do auta, po drodze miałem zahaczyć o bankomat. W ostatnim momencie przeleciała mi myśl przez głowę, że mam 3 pary bardzo fajnych słuchawek i czy czwarta para to jest na pewno to czego potrzebuję. Zadzwoniłem, odwołałem, przeprosiłem. Ale do dziś zastanawiam się co by było gdyby...

Nie idź tą drogą...

 

Zawsze kupuj jak jest okazja! - bo potem nie będzie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności