Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Aro91 napisał:

Niestety lub "stety" lampa Felika Audio poleci na sprzedaż, w zamian za nią nabyłem T+A PA 1500r, ten kombajn ma w sobie również niezłej jakości wzmacniacz słuchawkowy, niebawem coś napiszę o jego jakości po sprzedaniu xDuoo TA20.

SAM_2904.jpg

SAM_2906.jpg

Na wyjściu słuchawkowym jest końcówka mocy po rezystorze czy jednak osobny układ? CR-1020 super mi się kiedyś sprawdzała do planarów ^^

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień minął, pora na kolejną lampę. Tym razem NOS 5814A Black Plate - być może jest to RCA.

                                              

rca5814a.jpg

 

I trochę pięknych melodii, aby lampa mogła poczarować.

                                                                                                 🔥🔥🔥

mme.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VulthoomGratulacje! Burek to super sprzęt, gra tak że aż nie chce się testować niczego innego :D No chociaż tymi większymi Reference z czy bez iksa bym nie pogardził, tak samo jak ciekawi mnie granie combo Composer 3 + Soloist 3. Może kiedyś ;)

 

P.S. Co to za USB do tego, jakiś od Wireworlda? Daj znać jak się osłuchasz (może być w fanklubie Bursona) czy słyszysz różnice między fabrycznym i jakie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Undertaker napisał:

@VulthoomGratulacje! Burek to super sprzęt, gra tak że aż nie chce się testować niczego innego :D No chociaż tymi większymi Reference z czy bez iksa bym nie pogardził, tak samo jak ciekawi mnie granie combo Composer 3 + Soloist 3. Może kiedyś ;)

 

P.S. Co to za USB do tego, jakiś od Wireworlda? Daj znać jak się osłuchasz (może być w fanklubie Bursona) czy słyszysz różnice między fabrycznym i jakie. 

Kabel to Wireworld Chroma 8 (C31C) USB 3.1 C - C

Edytowane przez Vulthoom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, euter napisał:

Stara miłość do "tandety z Brooklynu" nie rdzewieje ;) Grado rs2e po raz trzeci u mnie.

20210123_090212.jpg

 

Jedne z tych słuchawek, których mi strasznie brakuje. Nic mi tak ładnie Vivaldiego nie grało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, euter napisał:

Stara miłość do "tandety z Brooklynu" nie rdzewieje ;) Grado rs2e po raz trzeci u mnie.

20210123_090212.jpg

Oryginały jakich jest chyba tylko kilka. Nic mi nie grało tego kawałka jak te RS2

Teraz sobie je już zostaw żeby 4 raz nie kupować :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, John Grado napisał:

Teraz sobie je już zostaw żeby 4 raz nie kupować :D

 

Taki jest plan 👍 Skoro kupiłem je po raz trzeci, to znaczy, że przeszły próbę kompulsywnego zakupoholizmu i zostaną ze mną już do końca - mojego lub ich ;) Choć ciekawy jestem jeszcze tych rzekomo poprawionych rs1e, no i wiadomo - GSów 2000e i 3000e też bym posłuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Seler666 napisał:

Jedne z tych słuchawek, których mi strasznie brakuje. Nic mi tak ładnie Vivaldiego nie grało.

 

Te słuchawki dają wielką radość z odsłuchu muzyki nagranej na żywych instrumentach :) Skrzypce, fortepian - trudno się oderwać. Pamiętam, że miałeś je w połączeniu z Woo wa8 eclipse. Ja niestety nie słuchałem w tym połączeniu, ale genialnie parują się z Cayinem n6ii E01, który daje delikatną gładkość na wyższej średnicy, a przy okazji nie zabija żywiołowości rs2e (co np. zrobił Pathos Aurium).

Teraz, John Grado napisał:

Ale GS3000e to faktycznie może być Twój czarny koń.

 

Tylko trochę za drogie. Ja teraz słucham już głównie na kolumnach, a zestaw słuchawkowy to tylko do niezobowiązujących odsłuchów w sypialni :) Ale trzymam rękę na pulsie, gdy tylko gs3000e pojawią się w super cenie, pociągnę za spust!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, euter napisał:

przy okazji nie zabija żywiołowości rs2e (co np. zrobił Pathos Aurium).

Aurium urwał tym słuchawkom jajka ;)  Słuchałem, nie polecam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, euter napisał:

 

Też niestety miałem przyjemność. Krzyk rozpaczy i zniesmaczenia wydany zza grobu przez starego Grado dotarł z Brooklynu aż do Wrocławia i musiałem sprzedać Pathosa ;)

Nie mam już lajków na dziś więc tylko to wkleję :D 

2a16de0c02b4777dd3ebc760a05d0317.jpeg

GS3000e to tylko zza granicy bo u nas dystrybutor odmówił sprowadzenia :( 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie grały z WA8 - potwierdzam. Na D10+rHead było trochę zbyt krzykliwie dla mnie, ale może teraz z Qutest byłoby lepiej. :) Jeszcze do mnie wrócą.

Edytowane przez Seler666
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem o krok od kupienia RS2e. Dosłownie. Już byłem umówiony na odbiór, praktycznie wsiadałem do auta, po drodze miałem zahaczyć o bankomat. W ostatnim momencie przeleciała mi myśl przez głowę, że mam 3 pary bardzo fajnych słuchawek i czy czwarta para to jest na pewno to czego potrzebuję. Zadzwoniłem, odwołałem, przeprosiłem. Ale do dziś zastanawiam się co by było gdyby...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności