Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, timecage napisał:

W temacie taśmy analogowej mój króliczek złapany.

Brzmi nieziemsko, wygląda podobnie.

 

image.png

Wygląda identycznie jak mój CT676.

Ciekawe czy ma też takie same parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kartonik napisał:

Wygląda identycznie jak mój CT676.

Ciekawe czy ma też takie same parametry.

Są z tej samej linii, nawet wyświetlacz mają chyba identyczny. Ale CT-S610 jest dual capstan, a CT-676 ma jeden capstan. To zasadnicza różnica w stabilności prowadzenia taśmy i balansie kanałów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Corvin74 napisał:

No i... nie wiem czy zakup audio... ,

ale 4 szt. odbojników do drzwi..

4 komplety kolce z podkładkami 

płyta mdf, czarna na wymiar.

rezultat poniżej, profesjonalny reduktor wibracji pod gramofon... he he

 

 

96B2C8C3-5729-4616-AEEA-742AA2421F31.jpeg

BD96F60E-87BF-42D9-AB58-6782E75C2A69.jpeg

Możesz zaczynać produkcję masową :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 noo, teraz to rozumiem👏. Teraz widać kto siedzi na tronie w tym królestwie. Że tak zacytuję klasyka: "truskawka na torcie"😁. Super👌

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kartonik napisał:

Wygląda identycznie jak mój CT676.

Ciekawe czy ma też takie same parametry.

Raczej nie ma, ale pewności nie mam. Na pewno między modelami 6xx, 7xx czy 9xx czy 9x jest różnica w jakości kalibracji taśmy. Twój 676 np mam mechanizm master, ale z jednym wałkiem tylko. Także róznic między Pioneerami jest sporo.

10 godzin temu, Corvin74 napisał:

No i... nie wiem czy zakup audio... ,

ale 4 szt. odbojników do drzwi..

4 komplety kolce z podkładkami 

płyta mdf, czarna na wymiar.

rezultat poniżej, profesjonalny reduktor wibracji pod gramofon... he he

Fajne, ale dziwne. Mój starutki Kennwood ma amortyzujące nóżki w komplecie i wiszący na gumowych zawieszeniach silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał:

Fajne, ale dziwne. Mój starutki Kennwood ma amortyzujące nóżki w komplecie i wiszący na gumowych zawieszeniach silnik.

To przymus był (brak miejsca) sam gramofon ma fajne nóżki gumowe, same w sobie redukują drgania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Corvin74 napisał:

To przymus był (brak miejsca) sam gramofon ma fajne nóżki gumowe, same w sobie redukują drgania.

No właśnie ja ustawiem odwrotnie półki na książki, ale cały czas szukam rozwiązania lepszego i zastanawiam się nad Rogoz, ale nie mogę na razie ustalić wielkości i ilości półek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, saudio napisał:

zastanawiam się nad Rogoz, ale nie mogę na razie ustalić wielkości i ilości półek:)

Ja dałem plamy i zamówiłem standardowy rozmiar, a mogłem poprosić o 10 cm szerszy i był by git (robią na wymiar). Muszę przyznać że stolik jest dobrze zrobiony, idealnie spasowany, pancerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Corvin74 napisał:

Ja dałem plamy i zamówiłem standardowy rozmiar, a mogłem poprosić o 10 cm szerszy i był by git (robią na wymiar). Muszę przyznać że stolik jest dobrze zrobiony, idealnie spasowany, pancerny.

Półek też zrobią ile chcesz, tylko ja nie mogę za bardzo iść na szerokość i mi wychodzi za wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lord Rayden napisał:

@lobuz1 jak takie urządzenie obciąża gniazdo usb (usb c) ? Nie wypada ?

Siedzi mocno w telefonie. IBasso jest małe i niezbyt ciężkie (12 gram), więc spokojna Twoja rozczochrana :) . Jak dla mnie to przewaga nad np. większym i cięższym Lotoo Paw S1 (27 gram) które brałem pod uwagę i skreśliłem z tego powodu oraz w głównej mierze z powodu odłączanego kabla . Co najważniejsze dla mnie- krótki kabelek, który jest na stałe podłączony do ibasso.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lobuz1 napisał:

Co najważniejsze dla mnie- krótki kabelek, który jest na stałe podłączony do ibasso.

Widzisz, co człowiek to inne wymagania i opinia. Ja wolę dongle, w których kable są odpinane (dlatego waham się nad wyborem DC04), bo jak podłączam takiego delikwenta (z kablem na stałe) do komputera to wisi jak smutny banan i nie wygląda jakby to było dobre i dla dongla i dla gniazda w komputerze.

@Lord Rayden bez obaw, nie wiem co byś musiał robić z tym donglem, żeby coś z gniazdem się stało. A i siedzi bardzo solidnie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do telefonu (100% mojego zastosowania) jak się przemieszczasz i możesz pociągnąć i odłączyć, taki krótki kabelek na stałe to dla mnie duży plus. Do kompa mam 3 inne opcje :)  . Tu chodzi o coś małego i mobilnego i ibasso wpisuje się w to idealnie no i pięknie gra... Aeon2 brakuje mocy, ale do niewymagającego iem super sprawa.

 

BTW: nie wiem dlaczego Ci wisi, ale jak postawisz laptopa na stoliku i usiądziesz niedaleko to ten problem nie będzie występował :) . 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lobuz1 napisał:

Do telefonu (100% mojego zastosowania) jak się przemieszczasz i możesz pociągnąć i odłączyć, taki krótki kabelek na stałe to dla mnie duży plus. Do kompa mam 3 inne opcje :)  . Tu chodzi o coś małego i mobilnego i ibasso wpisuje się w to idealnie no i pięknie gra... Aeon2 brakuje mocy, ale do niewymagającego iem super sprawa.

Dlatego mówię, każdy ma inne wymagania i stąd biorą się różne opinie. ;) Ja z dongla korzystam w trybie mieszanym, dlatego DC01 jest dla mnie trochę niepraktyczne. Aczkolwiek brzmi bardzo zacnie jak na tak niedrogie urządzenie.

Właśnie właśnie, mógłbyś porównać DC04 z pamięci do DX160? Duży jest to downgrade? Jest szansa, że zadowalająco popędzi HD660s?

Edit: 

10 minut temu, lobuz1 napisał:

BTW: nie wiem dlaczego Ci wisi, ale jak postawisz laptopa na stoliku i usiądziesz niedaleko to ten problem nie będzie występował :) . 

Mówię o kompie stacjonarnym. ;) Z lapkiem rzadko kiedy go używam.

BTW dziwnie brzmi stwierdzenie "nie wiem dlaczego Ci wisi"... :D

Edytowane przez P1gu
Dopisek.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już 660s to nie sprawdzę, ale jest duża szansa bo przy ich wysokiej skuteczności może grać w zadawalający Cię sposób. Słucham właśnie z Dunu 3001 Pro i nie widzę tutaj przepaści pomiędzy dx160. Jest dynamicznie, podobne granie, ale musi grać nieco gorzej- takie szczegóły do wychwycenia podczas przesłuchiwania na zmianę. Słucham niecałą godzinkę. Jak podłączyłem moje najmniej wymagające planary Aeon2 to już było bardziej płasko i dałem sobie spokój.

23 minuty temu, P1gu napisał:


Edit: 

Mówię o kompie stacjonarnym. ;) Z lapkiem rzadko kiedy go używam.

BTW dziwnie brzmi stwierdzenie "nie wiem dlaczego Ci wisi"... :D

Taka gra słów/żarcik :)  
Sprzedam Ci tip- zastosuj coś takiego i kup ibasso. Mobilnie lepiej się sprawdzi. Nie musisz dziękować :)

 

...tylko nie mów, że tam jest ściana i nie ma miejsca, masz kota, który to rozwali itp. itd.

spacer.png

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał:

Jak podłączyłem moje najmniej wymagające planary Aeon2 to już było bardziej płasko i dałem sobie spokój.

"Matko i córko" mało wymagające !🥵

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Maniolo napisał:

"Matko i córko" mało wymagające !🥵

Łomatko ...Oj kolego nie czytasz ze zrozumieniem :)

 

Cytat

Jak podłączyłem moje najmniej wymagające planary Aeon2 to już było bardziej płasko i dałem sobie spokój


..czyli są wymagające ale najmniej ze wszystkich, ktore posiadam czyli Eher i Ether CX, poniał? :)

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lobuz1 napisał:

Łomatko ...Oj kolego ńie czytasz ze zrozumieniem :)

Wiem wiem, kiedyś pisałeś że Ethery jeszcze bardziej lubią prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lobuz1 napisał:

Dzięki @bigmaras :)  Jest pięknie. Wreszcie mogę wyskoczyć na chwilę z domu bez dźwigania dapa i tel. :)  Tymczasowe etui od scyzoryka Victorinox :) . Takie małe gówienko a jak cieszy. 😃

Wow są takie pierdziki z BAL? Wszystkie kabelki mam BAL (szkoda, że 2,5mm, ale taki był kiedyś standard), więc maga by pasował... jest coś podobnego z 2,5mm?

Idę zaraz to googlać i szukać adaptera 2,5mm=>4,4mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności