Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie tak. Oczywiście na minę można wbić się jak wszędzie, ale PP powinien dawać w razie czego ochronę.

 

W razie czego na priv, jeśli masz konkretne pytania.

16 minut temu, xtremesystems napisał:

czy kupowal ktos na head fi? ogolnie to sprawna i bezpieczna sprawa?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał:

IMO na headfi jest bezpieczniej niż na olx...

To na pewno.

Jak kupujesz od osoby z jakimś tam stażem, z dobrą historią, to możliwość ewentualnego przekrętu jest raczej znikoma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, deftones9 napisał:

Dzięki.

Ja mam sharkoona purewriter i jestem mega zadowolony jak na razie.Tyle że ja musze mieć koniecznie niski skok więc dla mnie rewelka.Miałem wcześniej razera huntsmana którego kupiłem na akcji w xkom i to był szok dla mnie, strasznie wysoka, głośna tak że nawet w słuchawkach słyszałem ją bardzo ale to bardzo wyraźnie.Trzeba lubić poprostu ten dźwięk :D SPC też chciałem kupić, wybór padł jednak na sharkoona.

Pzdr

Kiedyś używałem głównie tych w laptopach i też musiałem mieć niski. Najpierw przesiadłem się na nożycową Gigabyte K7, ale potem przekonałem się do mechanicznych. Moja pierwsza była na niebieskich (100% nie toleruję czerwonych), ale właśnie po testach stwierdziłem, że brązowa będzie zdrowym kompromisem, też dla głośności. Poszukaj odpowiedników brązowych o niskim skoku jak odpowiednik niebieskich o niskim jest zbyt głośny ;)

Dobra. Starczy OT  = )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Lord Rayden napisał:

czemu nie czarne Jaspery ?

To są czarne. Na zdjęciu wyszły jaśniejsze, bo dużo światła odbiły zza okna. W rzeczywistości inaczej to wygląda i z czarnym kabelkiem tworzą spójną całość. 

 

Edytowane przez jarzyna
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Nie miałeś przypadkiem Kenwooda? 

 

Miałem Kenwooda, po drodze Luxmana, potem Akai, teraz mam to i szukać dalej nie zamierzam. Trochę się nauczyłem w przygodzie z dotychczasowymi sprzętami, byłem w stanie wyspecyfikować swój endgame w temacie i miałem super szczęście, że udało mi się dokładnie ten endgame dorwać.

 

Luxmana już nie mam, Kenwood jest trochę popsuty, a Akai poszuka nowego właściciela. Pioneer zostaje, oby na zawsze :).

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 10:35, Play napisał:

https://www.amazon.ca/Hi-Fi-Portable-Headphone-Amplifier-32-bit/dp/B082STT99J

Polecam ten piździk, zabija dźwiękowo niemal każdy telefon. Nie mam jedynie porównania z serią LG v i flagowymi Samsungami, stąd "niemal"

Szukam czegoś podobnego. Zastosowanie Smartfon i Lapek. USB C pasuje idealnie, bo jest tu i tu. Ktoś, coś? Ma być tanie i grać lepiej niż integra.


Dobra, znalazłem go:
https://pl.aliexpress.com/item/4000506401908.html
To czy coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jaro54 napisał:

Od razu dodałem ten link, ale mam zapytanie czy definitywnie to czy jest coś podobnego, a ciekawszego. Nie siedzę w nowościach od 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, crysis94 napisał:

Od razu dodałem ten link, ale mam zapytanie czy definitywnie to czy jest coś podobnego, a ciekawszego. Nie siedzę w nowościach od 5 lat.

Ciekawy dzyndzel. @Play może powie, czy ma to jakieś porównanie do DA3 i ile ma mocy? Powinien grać ok w tej cenie. Z tym, że tutaj jest jakiś chipset to Qualcomm WHS9415 czyli jak się domyślam coś co normalnie szło by gdzieś na dokładkę. Ja bym mimo wszystko dopłacił do Sonaty, albo jak da radę gdzieś wyrwać to do meizu pro. Te sprzęty pomierzone i grają pięknie. 

Na tym samym chipsecie jest chyba ten:
https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/dosmix-headphone-dongle-review.14762/

Może nawet to samo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MrBrainwash napisał:

Ciekawy dzyndzel. @Play może powie, czy ma to jakieś porównanie do DA3 i ile ma mocy? Powinien grać ok w tej cenie. Z tym, że tutaj jest jakiś chipset to Qualcomm WHS9415 czyli jak się domyślam coś co normalnie szło by gdzieś na dokładkę. Ja bym mimo wszystko dopłacił do Sonaty, albo jak da radę gdzieś wyrwać to do meizu pro. Te sprzęty pomierzone i grają pięknie. 

Na tym samym chipsecie jest chyba ten:
https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/dosmix-headphone-dongle-review.14762/

Może nawet to samo. 

No właśnie cytowałem @Play bo widziałem, ze chwiali. To ten sam co Dosmix. Jest Winter Sale to dałem 14$ czyli równo 52zł... zobaczymy z czym to się je.

Hidizs Sonata HD II DAC i Meizu HiFi Pro to okolice 80zł... który ciekawszy? Wziąłbym do porównania 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cytowałem [mention=26063]Play[/mention] bo widziałem, ze chwiali. To ten sam co Dosmix. Jest Winter Sale to dałem 14$ czyli równo 52zł... zobaczymy z czym to się je.

Hidizs Sonata HD II DAC i Meizu HiFi Pro to okolice 80zł... który ciekawszy? Wziąłbym do porównania
Na pewno nie ma tyle mocy, co Sabaj - hd545 jednak idą lepiej z Sabaja. Za to do doków jest świetny - fajna rozdzielczość, może nie poziom dapów >2000 zł, ale zwykłe telefony zostawia daleko w tyle. Świetny bas, bardzo dobra kontrola i niesamowity wykop, do tego schodzi do samych piekieł. Średnica raczej neutralna - nie podkolorowana, nie wyostrzona. Scena ok, nie jest ciasno, ale też nie ucieka jakoś daleko.
Sabaj trochę lepszy, ale też bardziej neutralny w basie, na balansie daje trochę ciepła i ma większą scenę + rozdzielczość na lepszych słuchawkach też wyższa.
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Play napisał:

Na pewno nie ma tyle mocy, co Sabaj - hd545 jednak idą lepiej z Sabaja. Za to do doków jest świetny - fajna rozdzielczość, może nie poziom dapów >2000 zł, ale zwykłe telefony zostawia daleko w tyle. Świetny bas, bardzo dobra kontrola i niesamowity wykop, do tego schodzi do samych piekieł. Średnica raczej neutralna - nie podkolorowana, nie wyostrzona. Scena ok, nie jest ciasno, ale też nie ucieka jakoś daleko.
Sabaj trochę lepszy, ale też bardziej neutralny w basie, na balansie daje trochę ciepła i ma większą scenę + rozdzielczość na lepszych słuchawkach też wyższa.

A ten Sabaj to już za duży dla mnie.
Dzięki za czas ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Play napisał:
2 minuty temu, crysis94 napisał:
A ten Sabaj to już za duży dla mnie.
Dzięki za czas emoji6.png 

No pierwszy akapit to opis charmteka. Potem jest różnica w czym Sabaj jest lepszy

Wiem, wiem, dzięki. Do tych Hidizs Sonata HD II DAC i Meizu HiFi Pro masz jakieś porównanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności