Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, deadman42 napisał:

Piękny. Był inspiracją do zrobienia sobie swojego stojaka. Zaletą mojego jest koszt 0 PLN. Pozdrawiam Evila.

 

 

20201115_235443_HDR.jpg

 

Bardzo dziękuję!!! :) Muszę przyznać, że wykonałeś świetny stojak!!!👍🥇  Praktyczne są w nim te wgłębienia u podstawy, jak i na szczycie, do których można włożyć różne rzeczy. Całościowo bardzo mi się podoba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 23:56, ZebLong napisał:

Ja pytałem w Kraku o odsłuch LCD-X. Jednak seria pytań przygotowawczych uświadomiła mi jak marnym robakiem jestem. Poszedłem ryć w innym miejscu...

 

 

Uff a już myślałem, że tylko ja się tak tam czuję. Spojrzenie w stylu "panie, przecież i tak pan nie kupisz" albo jak na jakiegoś złodzieja. Jak się rozłożyłem ze swoim sprzętem, to zaczęli się koło mnie kręcić, że tu kabelek zasilający by warto było wymienić na coś lepszego :D. Byłem tam 3x w całym życiu i chyba wystarczy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tommir napisał:

No i świeci też we wciąż modnym niebieskim kolorze ;)

Tylko to miało być trochę inaczej z tym świeceniem ;). Naprawdę chciała posłuchać wzmaka lampowego :D. Była ciekawa jak to gra. No i te ładne, świecące lampy :D. Które jak się okazało nie urzekają, bo świecą słabo. Ale za to dźwięk to już inna bajka. W skrócie, jeśli mi się nie spodoba to może go przygarnąć :woot:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
W dniu 5.01.2021 o 22:34, Adam 76 napisał:

Top HiFi Poznań (oba salony) mega uczynni pracownicy, również o co poprosiłem to wysłali za kaucją (chociażby XC, Node2i i ten ulubiony, włoski piecyk Audiofanatyka-nazwy już nie pamiętam :) ) za to w salonie mp3store w Poznaniu... no cóż, może Pan tam pracujący miał gorszy dzień i nie bardzo mu się chciało coś w tym dniu sprzedać :). 


Witam

 

Zawsze staramy się  jak jest możliwość wypożyczyć sprzęt jeśli mamy na stanie, niestety nie od każdego dostawcy mamy wsparcie jeśli chodzi o sztuki demonstracyjne, zapraszam do kontaktu jeśli coś potrzeba :)

Pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, coolmen77 napisał:

Szybszy attack czy decay? :D

Chyba attack, bo rzuca się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, espe0 napisał:

Co dziwne - to jest ONA :D

Ta i do tego się nie zna na kolorach. Każdy wie że najszybszy to czarny a nie czerwony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baksiu11 napisał:

Jakim cudem masz taki porządek z kablami:) Ładny zestaw gratuluję

Gdzie tam porządek, nie widać i tyle... kable zawsze jak jakieś węże się plączą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 już drugi raz lajkuję ten piękny "obraz" malowany pędzlem audiofilskim (pierwszy raz przy okazji zakupu Heresy lll). Tylko co się stało z gramofonem😯?? Czemu ten Audio GD go wykosił? 😟

Edytowane przez deadman42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności