Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ZebLong napisał:

W Top HiFi doznajesz łaski gdy sprzedawca łaskawie udostępni ci swoje skarby.

Tak, gdy kiedyś poprosiłem o LCD-XC do odsłuchu, poczułem się jak żebrak. Pan wywracał oczami tak, że myślałem, że mu wypadną z oczodołów.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top HiFi Poznań (oba salony) mega uczynni pracownicy, również o co poprosiłem to wysłali za kaucją (chociażby XC, Node2i i ten ulubiony, włoski piecyk Audiofanatyka-nazwy już nie pamiętam :) ) za to w salonie mp3store w Poznaniu... no cóż, może Pan tam pracujący miał gorszy dzień i nie bardzo mu się chciało coś w tym dniu sprzedać :). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ZebLong napisał:

W Top HiFi doznajesz łaski gdy sprzedawca łaskawie udostępni ci swoje skarby.

W sensie klejnoty?

6 godzin temu, Seler666 napisał:

Tak, gdy kiedyś poprosiłem o LCD-XC do odsłuchu, poczułem się jak żebrak. Pan wywracał oczami tak, że myślałem, że mu wypadną z oczodołów.

Może właśnie kombinował, żeby nie wypadły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam 76 zgadzam się całkowicie👍 Zarówno Pan Michał, jak i pozostali jego Koledzy uczynni, pomocni, skłonni do wypożyczeń za kaucją oraz porozmawiania o sprzętach, czy muzyce.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ZebLong napisał:

W Top HiFi doznajesz łaski gdy sprzedawca łaskawie udostępni ci swoje skarby.

A rabat to dla nich jedynie stolica Maroko ;)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top hi-fi w Katowicach - to jeden z najbardziej kompetentnych salonów pod względem pracowników, ich wiedzy i zaplecza. Od kiedy pamiętam zawsze byłem obsłużony z olbrzymią troską abym to wybrał to co trafi w moje gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, espe0 napisał:

Top hi-fi w Katowicach - to jeden z najbardziej kompetentnych salonów pod względem pracowników, ich wiedzy i zaplecza. Od kiedy pamiętam zawsze byłem obsłużony z olbrzymią troską abym to wybrał to co trafi w moje gusta.

Tak się pracuje na rabat:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, audionanik napisał:

Tak się pracuje na rabat:D

No dobra może to brzmi jakbym im posłodził. Ale salonów audio odwiedziłem w życiu naprawdę bardzo dużo. Zdarzyły się naprawdę tylko wyjątki gdzie było źle. Ale top hifi w Katowicach to jest wyjątek gdzie jest wyjątkowo dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Top HiFi Wrocław słuchałem LCD3 i paru innych słuchawek. Powiedziałem że najbardziej mi podeszły LCD3 i od razu dostałem info nawet nie zaczynając gadki o kupnie, że LCD3 to bedzie tylko ta sztuka z wystawy (yhmmm..) i nie będzie żadnego rabatu na nią. Pracownicy małomówni, odniosłem wrażenie że zostałem oceniony z góry ale posłuchałem coś tam. Miało być tylko słuchanie więc w sumie mission succes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, John Grado napisał:

W Top HiFi Wrocław słuchałem LCD3 i paru innych słuchawek. Powiedziałem że najbardziej mi podeszły LCD3 i od razu dostałem info nawet nie zaczynając gadki o kupnie, że LCD3 to bedzie tylko ta sztuka z wystawy (yhmmm..) i nie będzie żadnego rabatu na nią. Pracownicy małomówni, odniosłem wrażenie że zostałem oceniony z góry ale posłuchałem coś tam. Miało być tylko słuchanie więc w sumie mission succes. 

Ja w Katowickim Top HiFi umówiłem się na odsłuch Hegla HD30, na miejscu poprosiłem jeszcze o LCD-3 bo widziałem że mają i bez żadnego ale je dostałem, spory plus za osobny pokój do odsłuchów, niestety ani Hegel ani LCD-3 nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jakiego się podziewałem. Sama obsługa dobra choć lepiej czułem się w Audiostylu, ogólnie oni mają więcej sprzętu dla słuchawkowicza.

46 minut temu, espe0 napisał:

No dobra może to brzmi jakbym im posłodził. Ale salonów audio odwiedziłem w życiu naprawdę bardzo dużo. Zdarzyły się naprawdę tylko wyjątki gdzie było źle. Ale top hifi w Katowicach to jest wyjątek gdzie jest wyjątkowo dobrze.

Polecam Ci się udać po wcześniejszym umówieniu do Audiostylu w Katowicach, mają tam sporo sprzętu (więcej niż w Top HiFi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tytus1988 napisał:

Fanatum Statera Duo

Piękny. Był inspiracją do zrobienia sobie swojego stojaka. Zaletą mojego jest koszt 0 PLN. Pozdrawiam Evila.

 

 

20201115_235443_HDR.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności