Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, lsd napisał:

Troche dobra od @fallow do kolekcji :)

20201221_131716.jpg

Daj znac jak wrażenia :)))

 

---

 

Interesowało Was porównanie Pink Fauna HEPA Bridge z PPA Studio V2. 

 

Pierwsze wrażenia na szybko: Pink Faun gra obecnie jak transport CD ze średniej półki, może ciut nawet ciut lepiej. PPA V2 - gra jak dobry transport PC Audio. W Pink Faunie można dalej upgrejdować zegar do OCXO, w PPA nie. W obu urządzeniach siedzi TCXO.

W PPA ten TCXO to chiński customowy zegar, chinśkiego designu znaczy. Można go spotkac w wielu urządzeniach na Aliexpress (tych wyższej klasy), natomiast Paul twierdzi, że jest to zamówienie customowe i ten zegar jest lepszy, pewnie tak jest. PPA V2 gra naprawdę dobrze.

Natomiast TCXO z Pink Fauna, to projekt od 0. 

 

Jord z Pink Faun z któym zacząłem fajnie korespondować projektuje te zegary praktycznie od 0. Oczywiście nie wymyśla koła na nowo, ale można sobie zobaczyć datascheety tych układów na stronie Pink Faun. Ten w wersji ultra wydaje się być najlepszy na rynku.

 

Porównanie nie jest wielce miarodajne gdyż Pink Faun to zaprojektowany od podstaw interface na C-Media 8888 https://www.cmedia.com.tw/products/PCI_PCIe_AUDIO/CM8888 podczas gdy PPA to zmodyfikowana karta kontrolera USB NECa. Różni się więc praktycznie wszystko łącznie z kablami cyfrowymi. Różnice wynikają też z wielu aspektów implikowanych przez samo USB vs SPDIF. 

 

OS teź jest customowy, to postawiony przeze mnie Linux From Scratch (LFS). Kiedyś rozwijałem trochę kernel linuxa, zwłaszcza w kontekście cpu schedulera i io schedulera oraz RT, więc korzystam ze zrobionych przez siebie wypocin.

 

Edytowane przez fallow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zakończyć rok mocnym pier... Abyss 1266 Phi TC
Ale pakowanie Abyssa mistrzowskie, czuć że to produkt premium.
20201223_134012_HDR.thumb.jpg.49112fb7481d806beda5d4869f23e085.jpg
Hehe no i co teraz będziesz kupował? :)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no i co teraz będziesz kupował? default_smile.png

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Spokojnie, pod koniec stycznia wystawi w komisie :D

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się jednostka chorobowa charakteryzująca się kupowaniem tego samego trzeci raz? Na usprawiedliwienie mam tylko to, że zakupu dokonałem o godzinie 1.45(wcześniej piłem wino).
Nie żałuję(dziś nic nie piłem).
 
20201223_161458.thumb.jpg.83cb552eeedadf9b155fedbed527b82d.jpg
Za ładną wykładzinę zawsze plus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Rafacio napisał:

dobre to? Utopia tylko drogie?😉

Utopie maja bardzo zblizony poziom brzmienia do moich zmodowanych K701, wiec sie ich prosze nie czepiaj😉 to, ze sa 15 razy drozsze to niuansik.

Edytowane przez dj1978
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bendezar napisał:

 

Na szczęście na razie nic nie boli ani nie piecze. Wystraszyłeś mnie. 

 

Ale swędziało tak, że musiałeś znowu je kupić  ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kartonik napisał:

 

Ale swędziało tak, że musiałeś znowu je kupić  ;)

No i to już trzeci raz. Grają trochę inaczej niż te, które miałem wcześniej. I w moim torze sprawdzają się chyba lepiej niż HD600.

Edytowane przez bendezar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bendezar napisał:

No i to już trzeci raz. Grają trochę inaczej niż te, które miałem wcześniej. I w moim torze sprawdzają się chyba lepiej niż HD600.

 

Grają pewnie temu inaczej, bo mają nowsze/starsze pady. Przekonałem się o tym jak w HD600 zmieniłem pady na nowe, choć stare nie były jakoś bardzo zmęczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności