Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Genesis - Duke
Trochę przez przypadek, bo dostałem na prezent. A wystąpiło niezrozumienie pomiędzy osobą która zrobiła mi prezent i mną, bo ta osoba pytała ze dwa miesiące temu, które płyty bym chciał. A pomyliło jej sie, że to te które już mam Tak więc mam Genesis post-Gabriel. I wiecie co? Bardzo fajna płyta

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka





  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kartonik napisał:

Chyba to będzie mój zakup, ale dam sobie jeszcze parę dni na testowanie Dyniek

 

Zmieniasz 16Hz ?? W sumie jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maniolo napisał:

@lobuz1 jak wypadaja te Ethery przy Aeonach ? Kupowałeś prywatnie czy przez pośrednika (Allegro)?

Kupiłem bezpośrednio. Potrzebują więcej prądu żeby się dobrze rozkręcić- spokojnie można dać high na Alfie bez ryzyka rozciapcianego basu i utraty świeżości i lekkości :)  . Ciężko mi coś na chwilę obecną powiedzieć bo zacząłem przed chwilą słuchać, ale jest fajnie, bardzo fajnie. Podobne granie tylko są mocarniejsze. Muszę je porównać bezpośrednio z Aeon 2 słuchając pewne partie i wyłapując interesujące mnie szczegóły. Poczekam aż się wygrzeją :) . W Aeon 2 zaczęło wkurzać mnie ciągłe składanie/rozkładanie, dlatego leżą grzecznie w nowym etui cały czas rozłożone i gotowe. 
 

edit: chwilę posłuchałem Marię Awarię bo ona zawsze prawdę powie- tak na szybko Ether cx to zdecydowanie lepsze granie niż Aeon 2c. Więcej detali, przestrzeni, dynamiki, lekkości. Słuchałem na Kann Alpha- Aeon 2c na low gain bo powyżej było jak dla mnie mniej przejrzyście, Ether CX na high i to dla nich jak woda na młyn :) .

 

 

 

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lobuz1 napisał:

Kupiłem bezpośrednio. Potrzebują więcej prądu żeby się dobrze rozkręcić- spokojnie można dać high na Alfie bez ryzyka rozciapcianego basu i utraty świeżości i lekkości :)  . Ciężko mi coś na chwilę obecną powiedzieć bo zacząłem przed chwilą słuchać, ale jest fajnie, bardzo fajnie. Podobne granie tylko są mocarniejsze. Muszę je porównać bezpośrednio z Aeon 2 słuchając pewne partie i wyłapując interesujące mnie szczegóły. Poczekam aż się wygrzeją :) . W Aeon 2 zaczęło wkurzać mnie ciągłe składanie/rozkładanie, dlatego leżą grzecznie w nowym etui cały czas rozłożone i gotowe. 

Jeszcze bardzie żarłoczne  ło matko, dla mnie już Aeony łykały prąd jak pelikan, a jak z komfortem noszenia, wygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maniolo napisał:

Jeszcze bardzie żarłoczne  ło matko, dla mnie już Aeony łykały prąd jak pelikan, a jak z komfortem noszenia, wygodne?

Komfort super jak w Aeon. Ethery moźe nawet bardziej mi pasują pod moje uszy bo są większe, okrągłe muszle.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Corvin74 napisał:

Zmieniasz 16Hz ?? W sumie jak ja :)

 

Myślę, że na razie zostaną jedne i drugie.

 

Trzeba przyznać, że Contury są bardzo "muzykalne" i w tej dziedzinie przewyższają Minas Anor.

Edytowane przez kartonik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kartonik napisał:

 

Myślę, że na razie zostaną jedne i drugie.

 

Trzeba przyznać, że Contury są bardzo "muzykalne" i w tej dziedzinie przewyższają Minas Anor.

Zależy jaki masz wysokotonowy, na Morelu Elite jest ok. Dynki (przynajmniej Focusy 140 za bardzo czarowały i były że tak powiem "miodokapne". Ale Contury mogą być mniej słodkie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lobuz1 napisał:

Opowiem wam moją historię....Zaczęło się niewinnie- szukałem słuchawek do nowego, stacjonarnego audio i po ustaleniu najniższej, możliwej ceny szarpnąłem się na HD 660S (bo podobno to nawet z telefonem coś słychać) i zastanawiałem się wtedy pukając w czoło jak można wydać 2k na dapa. Teraz okazuje się, że można (nawet trzeba- więcej i więcej bo zawsze może być przecież lepiej) a słuchawek trzeba mieć kilka, kilkanaście (kilkadziesiąt?, kilkaset?) egzemplarzy. Mam na imię Adam....i jestem uzależniony od mobilnego audio. Dobrze, że to pierwsza faza i nie kupuję tych stacjonarnych, lamp itp. itd. Jak żyć? To nie koniec w tym tygodniu- stay tuned :). Pozdro.

52E7E726-B7A9-4FD5-A346-1BD3EA96EF50.jpeg

75482773-C4D2-4C6F-ADAF-70D812C1DCC7.jpeg

C200DEC5-17CF-473A-92D5-42983B0F1739.jpeg

Bardzo, bardzo smutna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał:

Bardzo, bardzo smutna historia.

Wręcz przeciwnie. Audio daje dużo radości a to w tych popapranych czasach jest bezcenne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności