Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Gumki do moich planarów. Wysłane wczoraj a dostawa dzisiaj. Warto mieć dobry kontakt z kurierem, który poniedziałkową paczkę weźmie w sobotę bo dzięki temu ten weekend będzie przyjemniejszy :)  . Dzięki @Jot Rza polecenie gumek (tak na szybko poprawiła się średnica pasma i trochę góry- to dobre połączenie). Dzięki @bigmaras za jak zwykle sprawną akcję. Miłego weekendu!

 

 

675CC0BA-34F7-4364-AA13-EC351EAA78D0.jpeg

438ECD9C-1192-4B0C-A406-2017E1AF1923.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie coś w temacie jak to gra bo mój kolega w styczniu będzie w polsce na urlopie i jako fan E1 jest ciekawy co te nowe grają to bym mu kupił na prezent.

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, deftones9 napisał:

Piszcie coś w temacie jak to gra bo mój kolega w styczniu będzie w polsce na urlopie i jako fan E1 jest ciekawy co te nowe grają to bym mu kupił na prezent.

Dojadę do domu to skrobnę coś na świeżo jak grają. A po 150h napiszę kilka słów w formie jakiejś recki czy opowiadania :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, deftones9 napisał:

Piszcie coś w temacie jak to gra bo mój kolega w styczniu będzie w polsce na urlopie i jako fan E1 jest ciekawy co te nowe grają to bym mu kupił na prezent.

 

2 godziny temu, Akustik napisał:

Dojechałeś już? Pisz waść! :P 

 

Prosto z pudełka:

-bardzo dobra stereofonia

-dużo informacji i to dobrze poukładanej

-szybki, sprężysty bas z bardzo dobrym wykopem, bez misia

-duże źródła pozorne

-nie faworyzują gatunków (od śmierć metalu, przez country do klasyki)

-kapitalny tembr

-realistyczne wokale

-wyraźne czarne tło 

-słyszalne wpływy pomieszczeń (cholera wie jak się to tam nazywa - słychać wytłumienia lub brak w studio)

-świetnie poukładana, szeroka scena z wyraźnymi planami w głąb.

 

Póki co Strojenie wg mnie to takie W z ogładzonymi wysokimi (choć bardzo wyraźnymi) i bardzo namacalny rodzaj reprodukcji dźwięku. Kapitalnie brzmi muzyka gitarowa - aż dzwonią struny.

 

Testowane na Lotoo PAW S1, Sony A105, Apple dongiel.

 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hustler napisał:

@espe0 No to chyba mamy tzw. Giant Killera? To może inaczej - napisz coś o wadach (proszę, tylko nie kabel). ;)

Obiecuję im szybko zrobić te 150h wygrzewania. To jak oceniać niedogotowany makaron :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, espe0 napisał:

Obiecuję im szybko zrobić te 150h wygrzewania. To jak oceniać niedogotowany makaron :P

A jak elektronika bez wokalu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, espe0 napisał:

 

Niszczy mózg!

Ale to "techno Elektronika" a mi chodzi bardziej o klasykę i Ambient/Downtempo (Tangerine Dream, Klaus Schulze, Astropilot, Mystic Crock, Carbon based Lifeforms). :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lord Rayden napisał:

Ale to "techno Elektronika" a mi chodzi bardziej o klasykę i Ambient/Downtempo (Tangerine Dream, Klaus Schulze, Astropilot, Mystic Crock, Carbon based Lifeforms). :)

:) dobra odpalę spotify i sprawdzę tych wykonawców - nie mówię że nie znam ale nieczęsto słucham.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności