Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, retter napisał:

Fanatyk emoji6.png

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Kabooom!
 

 

Fanatyk Svena Boenicke. ;) Łapie audio jak mało kto, ma bardzo sensowne podejście do biznesu i jest bardzo w porządku człowiekiem. Wzmacniacz wziąłem od niego w ciemno (na testy), a już wiem, że to synergiczna czołówka z W5kami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20201128_122251.jpg

 

Drobny zakup do płytoteki, idealny na jesienne, długie wieczory... "Toccata i fuga D-Moll BWV 565, etc." Bacha w wirtuozowskim wykonaniu Zsigmonda Szathmáry na XVII-wiecznych organach z kościoła pw. św. Jakuba w  Hamburgu :)

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że duże pozytywne zaskoczenie. Czyli jak mawiał klasyk "pozytywnie się rozczarowałem" a7fc3cd5d0b11cb4d1a54f0cc9985173.jpg

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbartek A to CD czy Winyl? Czemu duże zaskoczenie, spodziewałeś sie gorszego masteringu czy coś? :D

Ja w ramach Black Friday właśnie zamówiłem kabelek XLR do testów, będę miał teraz 3 więc już fajna próbka porównawcza. 

Lubie czasem coś kupić w ciemno żeby się nie biasować opiniami z internetów tylko wydać całkowicie własną opinie.

ACOUSTIC ZEN STUDIO ONE I-5010

Acoustic Zen Studio One I-5010 1m - Opinie i ceny na Ceneo.pl

https://nautilus2.pl/black-friday/acoustic-zen-studio-one-i-5010-05-m

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=10113]Barbartek[/mention] A to CD czy Winyl? Czemu duże zaskoczenie, spodziewałeś sie gorszego masteringu czy coś?
 


CD Zaskoczenie wynika z tego, że do tej pory Jego płyty szły tak bardziej w elektronikę. Przyznam szczerze, że nie wgłębiałem się w dyskografię - brak "chemii" przy pierwszym kontakcie. A teraz to nawet inspiracje Dead Can Dance by się znalazły. Ta płyta jest taka bardziej "folkowa" z braku lepszego określenia. Spodobała się od pierwszego strzału

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka



[mention=10113]Barbartek[/mention] A to CD czy Winyl? Czemu duże zaskoczenie, spodziewałeś sie gorszego masteringu czy coś?
 


CD Zaskoczenie wynika z tego, że do tej pory Jego płyty szły tak bardziej w elektronikę. Przyznam szczerze, że nie wgłębiałem się w dyskografię - brak "chemii" przy pierwszym kontakcie. A teraz to nawet inspiracje Dead Can Dance by się znalazły. Ta płyta jest taka bardziej "folkowa" z braku lepszego określenia. Spodobała się od pierwszego strzału

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bob2000 napisał:

Ja wiem, że chcieli dobrze z tym pudełkiem... :lol:

Przecież to skóra ze żmiji z kieszeni Jacka Ma :) 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, progmarky napisał:

Senfer mt300

IMG_20201130_133013_copy_739x555.jpg

A tak na poważnie z którego sklepu brałeś, bo rozrzut cen jest ogromny, od 72 do prawie 200 dolarów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deadman42 napisał:

Kij tam z torebką. Jak to gra???

Trudno powiedzieć kombinuję z różnymi gumkami i na razie ciężko złapać seala.Miało być mało basu a tu jest aż za dużo:) średnia wydaje się lekko wycofana,góra łagodna bez sybilantów.

10 minut temu, Jaro54 napisał:

A tak na poważnie z którego sklepu brałeś, bo rozrzut cen jest ogromny, od 72 do prawie 200 dolarów. 

Kupiłem 11.11 z rabatem i cashbackiem wyszło 270zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topograficzne Oceany z mixami Stevena Wilsona.

Pink Floyd, Magnum, Rebecca oraz Joe Walsh - wydania Japońskie :)

Jeszcze czekam na Awake Dream Theater.

Photo-0278.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, amrowek napisał:

kolejny na S....

był to..... 

scott5702.jpg

scott 5701.jpg

@progmarky

hm fajna torebka . A z krokodyla?

Z aligatora by nie przeszła na granicy😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2020 o 20:19, fallow napisał:

No dobra, ten tego, jest ta miłość do japońskiego audio. Harmonix HS 101 Golden Performance.

 

 

hs_1.jpg

hs_2.jpg

 

Możecie mnie nazwać świrem ale no kurna jak to gra :) Ależ byłem głupi, że kiedyś w ferworze ideologii anty-vodoo się go pozbyłem i wróciłem do zbawcy Neotecha (jak Xiaomi w Smartfonach). Jednak jest to jedna z lepiej wydanych kup siana :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności