Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Name44 napisał:

W poszukiwaniu absolutu...Elrog 845. Na testy weekendowe.

 

Mateczko jedyna i wszyscy święci...zobaczyłem cenę:D

Nie boisz się testować? Przecież lampa to lampa - w każdej chwili może odejść do Krainy Wiecznego Słuchania Pink Floyd i Diany Krall.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, progmarky napisał:

Bayerki t51p i Lp koncertowy w cenie CD😄

IMG_20201126_133758_1_copy_1612x1209_1.jpg

IMG_20201126_133605_copy_1612x1579_1.jpg

Renesans T51p na forum. To nie pierwsze jakie się niedawno pojawiły. @Perul je przerabiał w dziale DiY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Technica ath-ax1is, czuć w rekach, że to mocno budżetowe słuchawki, ale ich brzmienie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło 👍

IMG_20201126_160737.jpg

Edytowane przez turek2001
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audionanik napisał:

Mateczko jedyna i wszyscy święci...zobaczyłem cenę:D

Nie boisz się testować? Przecież lampa to lampa - w każdej chwili może odejść do Krainy Wiecznego Słuchania Pink Floyd i Diany Krall.

Bałem się tylko tego, że gdy je wepnę to przepadnę...

 

Święta Klotyldo jak to pięknie gra! Lampy stworzone z miłości do muzyki. Od pierwszych wybrzmień słyszymy, że to chyba najwyższa możliwa połka ( cenowa też ). Cudowna, niepowtarzalna barwa. Perfekcyjna stereofonia i przestrzeń. Naturalność. Tu nie ma się do czego przyczepić. Pełen zachwyt i...gęba się cieszy a noga tupie! 

To piąta para lamp 845 jakiej mam okazję słuchać w mijających tygodniach. Te lampy to prawdziwy brzmieniowy klejnot. 

 

Wiem, że nie dziś i nie jutro ale...będą moje! 

 

Normalnie "Shot in the dark" i "It's a long way to the top" 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MFRD napisał:

W końcu po chyba 1,5-miesięcznym okresie oczekiwania przyszło maleństwo do napędzania maleńkich ZMF. 

Smsl pasuje jak ulał, oby dźwiękowo również :)

20201126_121321.thumb.jpg.8bd85124b200804931353fdc2ee87616.jpg

Ja czekam i się boję co to będzie. To FA-10 czy 12 ?

😅

Edytowane przez Maniolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam i się boję co to będzie. To FA-10 czy 12 ?

Nie ma się czego bać, chociaż przesyłka szła wieki :) u mnie 10 :)
Na żywo robi świetne wrażenie, kawał olschoolowego sprzętu :)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, MFRD said:

W końcu po chyba 1,5-miesięcznym okresie oczekiwania przyszło maleństwo do napędzania maleńkich ZMF. 

Smsl pasuje jak ulał, oby dźwiękowo również :)

 

Gratki, też czekam na swój ale dopiero od jakiegoś tygodnia więc jeszcze trochę poczekam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, deadman42 napisał:

Jak lepsza połówka się dowie (a dowie się napewno) to będzie największy foch w historii pożycia😞

Ogniem walcz z ogniem. Przygotuj się za wczasu i zbierz rachunki za Jej ciuszki i buty. Masz przed wojną nasze błogosławieństwo, niech Bóg ma Cię w swojej opiece 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Najner napisał:

Ogniem walcz z ogniem. Przygotuj się za wczasu i zbierz rachunki za Jej ciuszki i buty. Masz przed wojną nasze błogosławieństwo, niech Bóg ma Cię w swojej opiece 

Nie należy zapominać też o torebkach ! Poza tym możesz dokonać przeglądu ilościowo-cenowego jej kosmetyków i twoich 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy zapominać też o torebkach ! Poza tym możesz dokonać przeglądu ilościowo-cenowego jej kosmetyków i twoich
I potem ci da pytanie chcesz bym o siebie dbała czy nie? Chcesz starą babę czy o 15lat młodsza kobietę?


To można powiedzieć dbasz bo chcesz nadal zajmować miejsce królowej

Ew Twój spokój jest w kosmetykach, mój w moich zabawkach / słuchawkach.

Swoją drogą trzeba zrobić nowy temat.

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzichu tylko ilościowo bo wartościowo może być różnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Najner napisał:

Ogniem walcz z ogniem. Przygotuj się za wczasu i zbierz rachunki za Jej ciuszki i buty. Masz przed wojną nasze błogosławieństwo, niech Bóg ma Cię w swojej opiece 

I tu nie mam argumentów. Jest oszczędna aż do przesady. Nie raz mówiłem, że jak coś się podoba, a cena nie jest jeszcze kosmiczna to brać. Ale ona nie. Bo jednak za drogo. Taki charakter.

Trochę ją rozumiem, bo od dawna zarabia najniższą krajową i w dzieciństwie się też nie przelewało. Nie może sobie zakodować tego by odnosić się do całego budżetu (który nie jest jeszcze taki zły) a nie tylko do swojej pensji. 

Nie no, wojny nie będzie (tak myślę). Przynajmniej ja nie przystąpię do wojny, bo mam lekkie poczucie winy. Będzie "znoowu", "no i po co ci, przecież już tyle masz". A jak się dowie ceny to "oszalałeeeś". Następnie "buźka w ciup", dąs i foch (pewnie długi). Bardzo tego nie lubię, ale jakoś trzeba będzie pokornie przetrwać✌. 

 

W każdym razie dzięki za wsparcie😁. Nie będzie tak źle. Dam radę😜

 

Ps.

Uprzejmie proszę o nie karanie mnie za tą offtopową prywatę🤗

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak uruchomić usługę "Drukowanie faktur - wersja dla żony/męża".

 

Mając taką fakturę, człowiek nie bałby się publicznie chwalić nowym sprzętem, np. w wątku  "Muzyczne zakupy".

 

A w temacie zakupiłem swoją pierwszą lampkę Xduoo TA-01B.

 

Mały, ale wariat :) 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marek_m napisał:

Może by tak uruchomić usługę "Drukowanie faktur - wersja dla żony/męża".

 

Mając taką fakturę, człowiek nie bałby się publicznie chwalić nowym sprzętem, np. w wątku  "Muzyczne zakupy".

Brawo pomysł ok, tylko by nie pisało "faktura FW(For Wife) " :)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności