Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=65008]MFRD[/mention] A bez cła się udało? Jeśli tak to skąd?
Nie udało się poprzedniemu właścicielowi, ja kupiłem używki z head-fi, w cenie trochę niższej niż w USA bez cła. Pewnie nie jakaś okazja ale nie mogłem się powstrzymać hehe

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Spawn napisał:

Zakup mieszkania, samochodu i daca przez audiofila to bardzo ważne momenty w życiu i nie warto na tym oszczędzać. Opróżniłem więc wszystkie konta, zdebetowałem karty i dobrałem chwilówkę aby kupić TO:

 

Gratulacje!! i mocne zazdro.Słyszałem, że jest to audiofilskie objawienie przynajmniej ostatniej dekady. No ale coż nie każdy może sobie pozwolić na takie burżujstwo😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Spawn napisał:

PS:

Licze na pobicie rekordu lajków :D

 

Powodzenia i ode mnie na dobry początek 👍😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, audionanik napisał:

@Spawn jakaś gruba obniżka była?

A gdzie tam, w pełnej cenie aż 21 euro! ;)

 

Zanim się tutaj ktoś niezdrowo podnieci że to nowy hajp i weźmie chwilówke to dodam że kupiłem to jako konwerter usb do spdif dla playstation 5 które nie ma wyjścia optycznego tak jak poprzednicy i ma szczątkową obsługe daców na usb. Sprawdzałem 4 daci i żaden nie zadziałał a wyczytałem na jakimś forum że to cudo działa i rzeczywiście potwierdzam, że działa i można używać dzięki temu audiofilskich daczków :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Spawn napisał:

Zakup mieszkania, samochodu i daca przez audiofila to bardzo ważne momenty w życiu i nie warto na tym oszczędzać. Opróżniłem więc wszystkie konta, zdebetowałem karty i dobrałem chwilówkę aby kupić TO:

 

20201124_175414~01.jpg

 

 

PS:

Licze na pobicie rekordu lajków :D

Do zabudowy w kuchni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent dla mnie i prezent niedlamnie.

 

image.png

 

Do tego przyjechały trzecie już z kolei pady do Boltune i tym razem wreszcie trafiłem, brzmią niemal identycznie jak fabryczne... Tylko są tyci za luźne i spadają :D. Średnica się zgadza, ale kołnierz mają luźnawy. Pewnie powinienem spróbować rozmiar mniejsze, jednakże to da raczej zmianę w dźwięku, no i nie wiem czy mam jeszcze cierpliwość do tej zabawy.

 

image.png

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RIH napisał:

Gratki Wszystkim - jakieś opinie/recki ktoś już popełnił

Daj posłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś to kupił @Spawn

 

Mam nadzieję, że przynajmniej tak dobry jak Audio Note DAC 5 Sign...a nie, ten zniekształca i wpro.. jak najwyższy Accuphase, chyba że zbyt audiofilski, to cokolwiek tam teraz modnego na Sabre lub AKMie, który wrócił do łask :)

 

U mnie już prawie albo ostatnia runda zakupów świątecznych. 

 

Effect Audio Virtuoso. W teorii wydaje się być fajnym połączeniem do SE846 i Qudelixa 5K, ma to czego SE846 nie mają. Ten oryginalny kabel od Shure ssie.

 

Ps. Pamięta ktoś jeszcze czasy @getza czy @olivera na forum kiedy kupienie Westone UM2 lub Shure E5c było na forum nie małym wyczynem?

 

Kto wtedy myślał o rekablingu.

 

No i okazyjnie Siemens CCa. Zobaczylem okazję więc nie mogłem się powstrzymać. Brzmienie znam na wylot, warto mieć w każdym polskim domu.

 

 

61nWfbGQTIL._AC_SL1440_.jpg

unnamed-1.jpg

Edytowane przez fallow
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fallow napisał:

 

 

Effect Audio Virtuoso. W teorii wydaje się być fajnym połączeniem do SE846 i Qudelixa 5K, ma to czego SE846 nie mają. Ten oryginalny kabel od Shure ssie.

 

 

Jak ogólnie nie podążam zbytnio za kablo-szaleństwem i tymi zmianami o trzy poziomy w górę, 200% i w ogóle o 180 stopni, tak muszę przyznać, że co jak co, ale w SE846 zmiana kabla to absolutny wręcz obowiązek :D wstydziliby się dawać do słuchawek za 4k taki drut.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pysiaDK napisał:

Jak ogólnie nie podążam zbytnio za kablo-szaleństwem i tymi zmianami o trzy poziomy w górę, 200% i w ogóle o 180 stopni, tak muszę przyznać, że co jak co, ale w SE846 zmiana kabla to absolutny wręcz obowiązek :D wstydziliby się dawać do słuchawek za 4k taki drut.

W pełni się zgadzam, znam jedynie kilka wyjątków - potwierdzających regułę, hehe, że kable mogą znacząco wpłynąć na brzmienie. Przychylałbym się też do stwierdzenia, że zależy to od jakości systemu, która powinna iść w parze z osłuchaniem jego posiadacza. Wówczas percepcja jest bardziej wyczulona na zmiany i te dla kogoś kto bawi się w audio od kilku lat może i będą marginalne ale co innego kiedy ktoś bawi się w brzmienie od kilku dekad. Skoro mu się chce w to bawić, to najpewniej percepcje ma już wyrobioną, o ile nie kupuje metek i recenzji.

 

Tak czy siak, masz racje, kabel od Szurów ssie, jest to absolutny obowiązek, zapomniałem już jak jest słaby, przekonałem się podłączając pierwszy lepszy tani kabelek MMCX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lobuz1 napisał:

Taka przesyłka prosto ze słonecznej Kaliforni. To będzie miły weekend :) .

 

 

 

 

 

Gratuluję, świetne słuchawki, jaki długi kabelek Ci dostarczyli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splitter jest dosyć nisko (może ma to zapobiegać nadmiernemu napięciu/skręcaniu na tym odcinku?) i widać ze to ręczna robota. Jest dosyć miękki, ale gruby. Fajny klimacik- jestem przyzwyczajony do stockowych gumowych :).

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NuYam gratuluję zakupu i będę wdzięczny za podzielenie się wrażeniami! :) Pozdrawiam! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności