Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Rafacio napisał:

Też się czaję na nie, ale nie wiem czy kot by zaakceptował. W zasadzie to zaakceptowała.

Dam znać... mam w domu dwa kocury, ale moje raczej grzeczne... drapak oraz jeden dywan.. Już widziały.. obwąchały. Mam wersję MatBlack SE - z przodu jest metalowa siateczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje paczki są po "kociarzu" i niestety kilka zaciągnięć na maskownicy było, na szczęście udało się nitki przeciągnąć na drugą stronę i nie ma po tym śladu.

Na fornize niestety w niektórych miejscach widać (na szczęście nie bardzo) ślady po łapie kota.

Kiesyś gdy mieliśmy narwanwgo psa miałem 50kg T+A z ciężko demontowalną maskownicą z perforowanej blachy i dzięki temu ani pies, ani bratanek nie dali rady wyrzadzić im szkód.

Ps. same kolumny brzmieniowo były świetne po ciepłej stronie z wielokolorowym basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 21:50, ma_x_ym napisał:


Ładne cacko. I co im robi dobrego?

 

Jeszcze nie wiem, muszę przerobić Aethery na uniwersalne przez Custom Art (bo Emil się wypiął). Także uważajcie na zakupy w Lime Ears - cena reshellu w LE to 1200 zł, i to z łaski, jak się panu artyście zechce popracować. BTW ten kabel w wersji 2-pin, 3,5 mm jest od ręki dostępny w Custom Art.

Edytowane przez Wisting
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MFRDOoo w końcu ktoś ma WP900! :D Prosimy o recenzje!

Większe drivery pewnie mają AudioTechnici bo to 53mm.

 

A tak apropopo, skąd je wziąłeś na próbe?

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pabloj napisał:
[mention=65008]MFRD[/mention]Ooo w końcu ktoś ma WP900!  Prosimy o recenzje!

Troszkę to potrwa bo nie mam porządnego ampa :) czekam na fluxa Fa-10.
Z pierdółki hidizs gra na szczęście z większą sceną niż b&o H6 v1, bardzo dynamicznie, lekka v-ka, bardzo przyjemne granie. Nie męczą. Z Eikonami nie mam jak porównać bo one nie grają z tego ampika w ogóle hehe.
 

Super leciutkie, dla mnie wokółuszne, wygodne, nie czuć ich na głowie. Jak oni tam upchnęli 53mm? :)

Edytowane przez MFRD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MFRD napisał:

By może będę musiał poszukać nieco mniejszej alternatywy dla ukochanych Eikonów :) przyszły na próbę takie maleństwa :

20201124_113438.thumb.jpg.7a67a67fc50861f3587c1d9826828161.jpg

 

Zgadnijcie które sluchawy mają większe drivery :)

A co bedzie z Eikonami? Na sella?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie z Eikonami? Na sella?
Jeszcze nie wiem, nie chcę ich sprzedawać, ale może mnie sytuacja zmusi. :/

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

[mention=65008]MFRD[/mention]Ooo w końcu ktoś ma WP900!  Prosimy o recenzje!
Większe drivery pewnie mają AudioTechnici bo to 53mm.
 
A tak apropopo, skąd je wziąłeś na próbe?
Hehe, kupiłem je na próbę ;)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności