Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, trez0r napisał:

Też się nad tym adapterem zastanawiałem (4.4 -> 3.5?), ale zamiast tego zamówiłem kable 🙃.. Możesz pokaz wpiętego w jakiegoś DAPa?

 

Jutro wrzucę fotkę. Profi adapterek, świetne wykonanie i materiały, wbrew pozorom lekki i wygodny.

Mam głównie kable 4,4 a zamówiłem pod 3,5 cayina n3pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2020 o 21:16, pysiaDK napisał:

Prawdę mówiąc to też nie słyszałam w życiu lepszych IEMów ;)

Kupiłaś ja może od szanownego Kolegi @waski'ego, jeżeli można wiedzieć? Bo jeżeli tak, to niestety, ale jesteś zobligowana przyjeżdżać na nasze wrocławskie meety. Takie jest prawo.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Najner napisał:

Kupiłaś ja może od szanownego Kolegi @waski'ego, jeżeli można wiedzieć? Bo jeżeli tak, to niestety, ale jesteś zobligowana przyjeżdżać na nasze wrocławskie meety. Takie jest prawo.

Simp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

Kupiłaś ja może od szanownego Kolegi @waski'ego, jeżeli można wiedzieć? Bo jeżeli tak, to niestety, ale jesteś zobligowana przyjeżdżać na nasze wrocławskie meety. Takie jest prawo.

Ukrócę Wasze wszelkie dalsze dywagacje - nie zostały zakupione od Kolegi @waski 'ego, także mnie to wasze wrocławskie prawo nie obowiązuje, cóż zrobić. :D

 

54 minuty temu, Beh0lder napisał:

@Najner to są 1500tki

Jeśli o cały system chodzi to są to KSE1200, ale same słuchawki w obu przypadkach to te same KSE1500.

Edytowane przez pysiaDK
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lobuz1 napisał:

Masz zewnętrzny przedwzmacniacz?

Nie. Nie znalazłem nigdy powodu ku takiemu urządzeniu poza czasem gdy miałem wzmacniacz bez wbudowanego. To co jest w Cyrusie całkowicie mnie zadowala. Poza tym i tak za dużo pudeł stoi. Jakbym jeszcze miał mieć osobnego dac i przedwzmacniacz to nie wiem. Podziwiam ludzi którzy mają monobloki, dac, przedwzmacniacz, cd. Weź to wszystko włączaj by muzyki posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 gramofony podłączone pod wzmacniacz, więc jeden przedwzmacniacz jest mi potrzebny. Mam całkiem niezły Graham Slee Era Gold V podłączony pod Pro-Ject i dźwięk jest pełniejszy, wierniejszy w przekazie niż po podłączeniu go do wbudowanego we wzmacniaczu. Jest kompaktowy i nie muszę go uruchamiać- jest wciąż podłączony do sieci. To tak jak ze wzmacniaczem słuchawkowym- niektórzy nie potrzebują bo słychać przecież z dziurki telefonu a to dodatkowa skrzynka.  Byle jaki przedwzmacniacz nie ma jednak sensu. Nawet ta mata na talerzu ma wpływ na odczuwalną zmianę dźwięku- wygładza i nieco go uspokaja. Na tym polega analogowe granie, że trochę czasu zajmuje aby to wszystko uruchomić. Nie wszystkim chce się myć płyty, wyjmować z koszulki, kłaść na talerzu, dokręcać zacisk śrubą,  oczyszczać z pyłków, opuszczać igłę....a za 20 minut trzeba zmienić stronę :) . Mam taki tańszy automat Technics, wymieniłem stockową igle na przyzwoitą i jakoś to gra- ten jest mniej obsługowy.

 spacer.png

spacer.png
 

spacer.png

spacer.png
spacer.png


spacer.png

spacer.png
spacer.png

Edytowane przez lobuz1
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pierdół z ostatnich dni.

1. Lepszy wiatrak do Electrona, co by go jeszcze bardziej wyciszyć.

2. Polecany tu na forum rozdzielacz RCA.

3. Płyta na którą polowałem ponad 5 lat. Swego rodzaju biały kruk. Co prawda od kilku lat 1 sztuka wystawiona przez gostka na allegro za 250zl ale nawet bez gwarancji, że płyta jest w ogółne odczytywalna. Półtora roku temu pojawila sie inna sztuka w licytacji od złotówki, czekalem tydzień na finish, nastawiłem alarm w tel i sie sie tel rozładował a ja sam będąc w trasie byłem zaaferowany innymi sprawami. Byłem wsciekly, bo poszła wtedy za ok 80 złociszy. Teras wreszcie udało się wykorzystać kolejną okazję, tym razem OLX za 90zł + wysyłka więc nie tak jeszcze źle ;)

20201117_123853.jpg

20201117_123949.jpg

Edytowane przez lsd
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lsd napisał:

. Płyta na którą polowałem ponad 5 lat. Swego rodzaju biały kruk. Co prawda od kilku lat 1 sztuka wystawiona przez gostka na allegro za 250zl ale nawet bez gwarancji, że płyta jest w ogółne odczytywalna. Półtora roku temu pojawila sie inna sztuka w licytacji od złotówki, czekalem tydzień na finish, nastawiłem alarm w tel i sie sie tel rozładował a ja sam będąc w trasie byłem zaaferowany innymi sprawami. Byłem wsciekly, bo poszła wtedy za ok 80 złociszy. Teras wreszcie udało się wykorzystać kolejną okazję, tym razem OLX za 90zł + wysyłka więc nie tak jeszcze źle ;)

Polecam snajper.net na takie okazje, nic nie trzeba pamiętać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, stefanbat napisał:

Polecam snajper.net na takie okazje, nic nie trzeba pamiętać. 

Znam to narzedzie, natomiast umiejetne licytowanie przedmiotów, zwłaszcza unikalnych, to w dużej mierze psychologia i odpowiednia taktyka, nie tylko ta oparta na wbiciu najwyzszej kwoty w ostatnich sekundach ;) Natomiast faktem jest ze sobie mozna ta całą psychologie wsadzic wiadomo gdzie, jak sie w ogóle zapomina o licytowaniu w aukcji hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lsd napisał:

Znam to narzedzie, natomiast umiejetne licytowanie przedmiotów, zwłaszcza unikalnych, to w dużej mierze psychologia i odpowiednia taktyka, nie tylko ta oparta na wbiciu najwyzszej kwoty w ostatnich sekundach ;) Natomiast faktem jest ze sobie mozna ta całą psychologie wsadzic wiadomo gdzie, jak sie w ogóle zapomina o licytowaniu w aukcji hehe

No wiadomo, ja często go stosowałem jak licytowałem coś w USA lub Japonii, bo przecież nie będę wstawał o 3 czy 4 w nocy żeby licytować sprzęt audio ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności