Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, jarzyna napisał:

@trez0r gdzie kupiłeś Xelastec? 

Możesz porównać wpływ na dźwięk oraz wygodę w stosunku do Spiral Dot?

linsoul cała operacja zamknęła się w 14 dni 🆗 Kupiłem z przeznaczeniem dla Xelento. Vs stock'owe silikony na pewno jest lepszy seal, co wiąże się z dociążeniem dołu... SpiralDoty też używam, ale w innej konfiguracji. Dam znać później. 

 

EDIT: tylko jak będziesz zamawiał, to raczej "o oczko" mniejsze jak używasz... np. M -> MS :)

Edytowane przez trez0r
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Wisting napisał:

 

Jeśli kupujesz dwie pary bo: FREE Shipping Worldwide for Over USD20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bob2000 napisał:

Gdyby ktoś chciał reanimować trupa to polecam. W niezłej cenie na dodax.

 

m.jpg

Następnym razem zrób przyczajke na bajer full, trzeba wspierać polskich artystów bo powymierają nam z głodu :D

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, deftones9 napisał:

Następnym razem zrób przyczajke na bajer full, trzeba wspierać polskich artystów bo powymierają nam z głodu :D

Prawdę godasz .

Za majteczki w kropeczki to im sie milion należy.

 

Odwdzięczą sie sylwestrem, w tvpis.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VM95 ML. Gramofon dla mnie to raczej trzecirzędne źródło, taka zabawka, ale chciałem spróbować szlifu lepszego niż eliptyk. Grado przy tej wkładce to dość zamulony, basowy stwór bez wysokich tonów. Do tego lepsza szczegółowość i przejrzystość dźwięku. Czyli dla mnie ta Audiotechnika zdecydowanie lepsza. Chyba mikrolinia robi robotę.Ale jak ktoś woli planary od tesli to lepszym wyborem może być wkładka Grado. Skusiła mnie szatańska cena i to, że akurat jechałem obok sklepu w Sopocie oraz wolny headshell kupiony swego czasu za 40 zł. Swoją drogą nie wiem czemu tylu ludzi narzeka na obsługę w tymże sklepie. Całkiem fajnie.

at.jpg

Gwintowane otwory we wkładce to zbawienie dla człowieka.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Rafacio napisał:

VM95 ML. Gramofon dla mnie to raczej trzecirzędne źródło, taka zabawka, ale chciałem spróbować szlifu lepszego niż eliptyk. Grado przy tej wkładce to dość zamulony, basowy stwór bez wysokich tonów. Do tego lepsza szczegółowość i przejrzystość dźwięku. Czyli dla mnie ta Audiotechnika zdecydowanie lepsza. Chyba mikrolinia robi robotę.Ale jak ktoś woli planary od tesli to lepszym wyborem może być wkładka Grado. Skusiła mnie szatańska cena i to, że akurat jechałem obok sklepu w Sopocie oraz wolny headshell kupiony swego czasu za 40 zł. Swoją drogą nie wiem czemu tylu ludzi narzeka na obsługę w tymże sklepie. Całkiem fajnie.

at.jpg

Gwintowane otwory we wkładce to zbawienie dla człowieka.

Fajna cena w pewnym sklepie... 666 PLN :) A Grado jaką masz wkładkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado Black. Nie wiem jak Gold, ale miałem Green i blue i za cholerę nic się nie różniły. Cena dokładnie taka. Niestety VM95 z płyty czyta wszystko, tak więc również trzaski. Grado lepsze do zjechanych płyt. W sumie do tej pory nie potrzebowałem, a przy tej igle od godziny myslę o zakupie myjki do płyt.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności