Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Burek C3XP. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, szczególnie scena i holografia. Bałem się, że będzie ostro, a on gra równiutko i dość gładko na górze. Tor skompletowany i koniec wydawania pieniędzy  Tzn jeszcze kabel został, ale to kiedyś... 
IMG_2542.thumb.jpg.271ad69fabbdf758ea922e8e930f8d5c.jpg
Kabel masz oddaj do zmiany wtyku na xlr ew adapter na 3.5 bo i tak wtyk masz.

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dj1978 napisał:

Będziesz miał możliwość porównania z innymi 2A3? Czy to pierwsze i jedyne? Jestem cały czas pod wrażeniem 2A3 Psvane Treasure MK II ale tak gadacie o tych EL, że ten tego😉

Nie no mam jeszcze swoje Elctro Harmonixy, ale to raczej taki entry level, wiec nie spodziewam sie zacietej walki na tej pozycji. Niestety jeszcze nie słuchane, zdązylem jedynie przelożyc. W nocy odpale fajerwerki heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adriano2510 napisał:

Burek C3XP. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, szczególnie scena i holografia. Bałem się, że będzie ostro, a on gra równiutko i dość gładko na górze. Tor skompletowany i koniec wydawania pieniędzy ;) Tzn jeszcze kabel został, ale to kiedyś... 

IMG_2542.jpg

Jak pisał kolega @niebondjak wepniesz wtyk do gniazda słuchawkowego zamiast mikrofonowego, to nie potrzeba będzie zamian okablowania.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, majkel napisał:

Jak do tej pory nic nie pobiło CRT w odwzorowywaniu ruchu. Wszędzie rozmazany obraz albo klatkowanie, podratowane oszustwami DSP, ale tylko częściowo. Kto pamięta te czasy, gdzie przewijające się napisy w filmach nie smużyły?

Serio, żaden z obecnie produkowanych TV, nie ma płynnego ruchu? 😗 Wydawało mi się, że już to opanowali, a pytam, bo trochę się opuściłem w temacie Video. ;) Z tego, co pamiętam, to w kineskopach też były problemy z ruchem, w najwyższych modelach Sony i Philips'a występowało rozmazanie, albo cyfrowe artefakty przetwarzania obrazu. Chyba, że w tych niższych modelach, bez tzw. "ulepszaczy" obraz był płynny, to możesz mieć rację, aczkolwiek wydaje mi się, że dzisiejsze TV mają płynniejszy ruch, choć nie zawsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Compton napisał:

Jak pisał kolega @niebondjak wepniesz wtyk do gniazda słuchawkowego zamiast mikrofonowego, to nie potrzeba będzie zamian okablowania.. ;)

Gra tak samo jak z 6.3 a nawet lepiej, bo mam kijową przejściówkę na dużego jacka 🤨

Chyba że masz na myśli dodatkowy pin pod mikrofon w HEKse 😛 podziękuję nie gram w gry.

Edytowane przez adriano2510
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie grają. Podobają mi się niższe rejestry- dynamicznie, duża szczegółowość, wszystko ładnie skomponowanie- żaden zakres nie narzuca się. Takie zawodowe granie. Słucham na Ibasso dx160 i Hiby R5- nie miałem jeszcze okazji odsłuchać na świeżo zakupionym M6 Pro i liczę, że wtedy będzie jeszcze piękniej. Są dosyć duże i nietypowo wyprofilowane, źe muszą się do nich przyzwyczaić moje uszy. Minimalnie bardziej szumią na tym co słucham niż Dunu DK-3001 Pro i Fiio FA9 (te praktycznie nie szumią ustawione na „balanced” i 32om). Warto jednym słowem.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, retter napisał:

Gdyby batushka była lepiej nagrana i dało się tego słuchać bez grymasu... Ehhh

Na mój sprzęt i moje dębowe ucho jest OK. Klimat intrygujący.

 

Na razie zapętliła mi się Mgła.

Pamiętam , że kiedyś podobnej rozwałki mózgu (jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało) dokonywały u mnie na osi czasu: AC/DC- Back In Black, Motorhead-Ace of Spades, Metallica-Kill'Em All i Master Of Puppets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bob2000 napisał:

Życie jest jak pudełko iemów.

Raczej jak IEMY bez pudełka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności