Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.11.2020 o 23:34, Corvin74 napisał:

zresztą często tak mam, że coś co nie podoba mi się muzycznie od razu, ale dopiero za którymś razem zostaje ze mną już na zawsze.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Czyli aż tak bardzo im się nie chciało? W sumie mogłem się tego spodziewać bo kilka negatywnych komentarzy mieli na eBay o niskiej jakości.

Ja to bym na Twoim miejscu poszedł w elastyczną przejściówkę, bo porządny interkonekt XLR-XLR zapewne masz? Nawet bardziej można wtedy polegać na wnioskach na temat Kanna, a nie zastanawiać się, czy to on tak gra, czy Chińczyk w kablu nawywijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mszysz napisał:

 

Z czym będziesz parował ? :) Świetny kabel. Pomimo dużego przekroju świetny w użytkowaniu.

Kupilem do Hidizs MS4. Dopiero wieczorkiem potestuje, ale już teraz licze na to, że spełni oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, majkel napisał:

Ja to bym na Twoim miejscu poszedł w elastyczną przejściówkę, bo porządny interkonekt XLR-XLR zapewne masz? Nawet bardziej można wtedy polegać na wnioskach na temat Kanna, a nie zastanawiać się, czy to on tak gra, czy Chińczyk w kablu nawywijał.

Już kupiłem oryginalny kabel od AK, ten wyślę komuś do naprawy i później wystawie na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Kubika mówisz? Czyli wychodzi na to co podejrzewałem, że stacjonarne sprzęty co najwyżej zbliżają się poziomem grania do nieudziwnionych dapów. Kiedyś mi się wydawało że jakościowo te dziurki Toucha 4G, Sonego X czy Zune HD są lepsze niż puszczanie daka z Klonem Leszka na przykład, a co najwyżej miały mniej mocy. 

 

Taki baicik z mojej strony :P

 

Gratulacje. Ja też bym se coś kupił ale blekrejdaje słabe a nie lubię ładować baterii. Do tego nadmiar sprzętu. No ale skoro konsolowcy mają tzw. "launch time window" to ja sobie wperswaduję że Burka C3P kupiłem w takim blekfrejdejowym okienku ;)

 

P.S. Kiedy Hawki w komisie? #takwiem_toniesmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zamówiony, dziś już u mnie
487B344C-8868-4D1A-A897-F4ED9177E883.thumb.jpeg.ec8c8f96d85d29b1c7d965e0e0d3c9b4.jpeg
 
Pasują do siebie z NHC wizualnie i dźwiękowo. Cube daje rasowy dźwięk. Jest "zrobiony", ale krystalicznie czysty...co za holografia i przestrzeń!!! Duża klasa. Jeszcze się dobrze nie poznaliśmy, bo odsłuch trwał parę minut, a już mi się Gollum włączył:woot:...mój ssskarb...nie oddam go nikomu...
Gratki - wrzuć mu jakąś symfoniczną - tam "robi holografię" :D870d9dfdca156645f9f67cc7f7c2baf6.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, audionanik napisał:

W piątek zamówiony, dziś już u mnie

487B344C-8868-4D1A-A897-F4ED9177E883.jpeg

 

Pasują do siebie z NHC wizualnie i dźwiękowo. Cube daje rasowy dźwięk. Jest "zrobiony", ale krystalicznie czysty...co za holografia i przestrzeń!!! Duża klasa. Jeszcze się dobrze nie poznaliśmy, bo odsłuch trwał parę minut, a już mi się Gollum włączył:woot:...mój ssskarb...nie oddam go nikomu...

O kurde uwinęli się z dostawą. Nawet w komisie jeszcze nie wystawiłeś :D

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lsd napisał:

 

W co Ty to bedziesz wsadzal? W 6n13s?

W sumie za: 6n13s, 6AS7G, inne 6080... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Najner napisał:

Daj znać jak to gra i jak się układa ;) Przewód Ares od Bravado doprowadza mnie do szewskiej pasji. Jest sztywny i mikrofonuje jak cholera.

No więc największych zmian spodziewałem się w niższych pasmach i nawet nie dlatego, że mi coś tam brakuje. Po prostu patrząc na specyfikacje kabla. Tymczasem bas objętościowo jak i jakościowo raczej pozostał w podobnej  postaci jak na kablu fabrycznym Hidizs. Zmieniło się to dopiero po przepięciu na balans, ale ciężko wtedy mówić o wpływie kabla skoro nie mam fabrycznego kabla z takim wtykiem by mieć punkt odniesienia.

Natomiast spore zmiany zaszły od wyższej średnicy w górę. Słuchawki się mocniej otwarły i trochę zmniejszyły dominację potężnego dołu. Jest tu grubszy zarys poszczególnych dźwięków, które mają wyraźniejszą fakturę. Poprawiła się przy tym holografia i tyle na ile w dokach można oczekiwać, stoi na zadowalajacym mnie poziomie. Jest też na pewno szerzej  na scenie. Głębokość pozostała raczej bez zmian. Trochę poprawiła się trójwymiarowość i na kilku efekciarskich kawałkach zauważyłem też dźwięki dochodzące z góry, na które wcześniej nie zwróciłem uwagi.

Po przejściu na 2.5mm midbasik nabrał większego impactu, choć jego szybkość pozostała prawie bez zmian. Bije jednak ciut twardziej tam gdzie powinien.

Użytkowo kabel jest zdecydowanie cięższy od fabrycznego Hidizs. Jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza. Jednak jest też sztywniejszy przez co mniej wygodny. Na dodatek o ile w gnieździe Ultimy 3.5mm siedzi jeszcze w miare pewnie to na 2.5mm kręci się luźno i to nie jest sprawka wyrobionego gniazda, ono akurat jest w bardzo dobrej formie, prawie dziewicze.

15 minut temu, Corvin74 napisał:

W sumie za: 6n13s, 6AS7G, inne 6080... 

Daj znaka jaki progress osiągnąłeś :) W Songolo mnie ciągnie do eksperymentów. Gdzie kupione?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo zakup, a wymiana z kolegą @Filip77. Bardzo fajne organiczne* granie.

 

IMAG1838.jpg

 

*organiczne - naturalne, bez sztucznego nalotu itp.

Edytowane przez docentore
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności