Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, neonlight napisał:

A Tajdalka czy innego Spotifajka obsłuży?! Nie, no to na co mnie ten szit, jedynie jako dzyndzel do kluczy chyba?! 😆

ty leć leniwcu do paczkomatu po moje fh3 bo je wilgoć zje :D

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kuba po prostu myślał, że odtwarzacz mający 9 na 4 cm jest mały, ale okazało się, że mały jest dopiero taki 6.6 na 4 cm W takim razie mam duży odtwarzacz  
Sansy nie lubiłem, miałem w rękach ale nie miałem swojej.

Mam shuffle, mały znaczy 30x 31x 8mm ok 12g, przypinasz i zapominasz o nim.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, retter napisał:

Mam shuffle, mały znaczy 30x 31x 8mm ok 12g, przypinasz i zapominasz o nim.

emoji869.pngemoji23.png emoji2937.png
 

 

Mówisz o tym czymś, co nie ma ekranu, ma 2GB pamięci, nie ma wejścia na kartę microSD i nawet nie można po ludzku kopiować plików z komputera? To ja raczej zostanę przy moim gigantycznym Fiio :D

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo wyczekiwana paczka z Chin ;) Fiio BTR5 i Jade Audio EA1. Na razie niestety jestem trochę rozczarowany BTR5 - podłączyłem moje Beyery i szczerze mówiąc gra gorzej niż Fiio M3K czyli najtańszy odtwarzacz Fiio. Nie zamierzam go na razie skreślać, bo głównie będę oceniał, jak gra wyjście zbalansowane ze słuchawkami dokanałowymi, mam nadzieję, że będzie wyraźnie lepiej.

 

BRT5 Jade.png

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kuba_622 napisał:

Długo wyczekiwana paczka z Chin ;) Fiio BTR5 i Jade Audio EA1.

 

Ciekaw jestem Twojej opinii nt. JA EA1. Moje dotarły wczoraj. Przez noc je wygrzewałem, a dzisiaj wymieniłem kabelek na "Kinboofi 8 Core Silver and Copper Upgraded Cable". Jest Ok, ale FA E5000 raczej z nich nie będzie :D 

 

Bez wątpienia są wygodne, lekkie, przyzwoicie wykonane i dobrze leżą w uszach. 

 

Po dzisiejszej dyskusji (wątek nt. kabli do FH3), zamówiłem pęczek kabli z ALI (SE i balanced). Będzie zabawa (za miesiąc) :) 

 

 

Edytowane przez marek_m
Literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marek_m napisał:

 

Ciekaw jestem Twojej opinii nt. JA EA1. Moje dotarły wczoraj. Przez noc je wygrzewałem, a dzisiaj wymieniłem kabelek na "Kinboofi 8 Core Silver and Copper Upgraded Cable". Jest Ok, ale FA E5000 raczej z nich nie będzie :D 

 

Bez wątpienia są wygodne, lekkie, przyzwoicie wykonane i dobrze leżą w uszach. 

 

Po dzisiejszej dyskusji (wątek nt. kabli do FH3), zamówiłem pęczek kabli z ALI (SE i balanced). Będzie zabawa (za miesiąc) :) 

 

 

 

 

Słuchałem ich przez chwilę na razie i wydaje mi się, że dźwięk jest niezłej jakości, zwłaszcza jak wziąć pod uwagę cenę, ale na górze jest jakieś zapiaszczenie/igiełki. Muszę znaleźć trochę czasu, żeby usiąść na spokojnie i pokombinować z piankami, spinfitami i spiral dot. I tak pewnie jeszcze bedę zamawiał Fiio FH3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności