Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, euter napisał:

Z drzewa Audesium każdy owoc ma swój własny, niepowtarzalny smak :D

Liść tego drzewa ma szczególnie dużą wytrzymałość, że nawet Audeze utrzymał bez marudzenia 😏 W końcu drzewa nie mają czubka głowy ani karku. A tak poważnie @tommir gratuluję zakupu. Tylko ja taki wrażliwy jestem na wagę tego co na głowie, dlatego dla siebie wybrałbym LCD-4Z, bo trochę lżejsze. Klasyczne LCD-4 za to są zdecydowanie ładniejsze i pewnie potrafią więcej z odpowiedniej klasy torem. Słuchałem tylko wersji z "Z".

Edit: sprawdziłem i jednak nie lżejsze heh 600g jak na Audeze to nie ma dramatu

Edytowane przez adriano2510
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, gdyż akurat na te lampy czekałem naprawdę długo :)

 

Chatham (Tung-Sol) 6520, czyli super 6AS7, w wersji nie na domino plates (nie przepadam za 5998) tylko na standardowych z 6AS7.

 

To by oznaczało, że uwalniam Tung Sole 6AS7 i Tung-Sole 6080 do sprzedaży.

 

image.thumb.png.c234375cc138f7be058dd4880622088f.png

Edytowane przez fallow
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, amrowek napisał:

tak więc i jest kolejny z serii w rodzinie firmy

dual 2.jpgDual 1.jpg

Ło, fajnie zachowana buda. Jeśli w środku jest jak na zewnątrz to 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Paczka niewysłana ale już trzeba się pochwalić.
Oj tam...
Czuję się przywołany do porządku obiecuję poprawę

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka


  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, retter napisał:

Mały? emoji15.pngemoji23.png

emoji869.pngemoji23.png emoji2937.png
 

 

Mały, 9 cm długości, 4 cm szerokości, przy współczesnych telefonach to jest przecież maleństwo. Na początku miałem kupić Fiio M5, ale ten jest już dla mnie za mały, po prostu źle mi leży w moich wielkich łapach ;)

 

1 minutę temu, Hustler napisał:

Do biegania jak i każdej innej aktywności nie znalazłem niczego lepszego niż stara, dobra Sansa Clip (Plus).

 

Może to dziwne, ale nigdy nie miałem Sansy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hustler napisał:

Rozmiar i waga to niewątpliwe plusy takiego grajka, ale moim zdaniem klips jest równie ważny.

 

Dokładnie. Dlatego poza clipem bardzo dobrym kandydatem jest Cowon E2, do którego dorzucali fajny i wytrzymały klips. To był mój ulubiony sprzęt do jakichkolwiek aktywności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, retter napisał:

To czas zobaczyć.
Do biegania MUSI być małe i LEKKIE sansa, shuffla czy jakiś pindel BT. Kup choćby używany i sam się przekonaj.

emoji869.pngemoji23.png emoji2937.png
 

 

Znaczy że co, jak kupię lżejszy odtwarzacz, to będę szybciej biegał? ;) Bawiłem się parę razy Sansą w Saturnie, Fiio mi lepiej leży w ręce. Poza tym chyba się zasugerowałeś zdjęciami, bo w rzeczywistości nie ma dużej różnicy w rozmiarze - Sansa Clip 66 x 41 x 16 mm, Fiio 90,8 x 44,2 x 12 mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kuba biega na bieżni elektrycznej więc się odczepcie default_biggrin.png

E2 to był dopiero kurdupel! I jaki lekki i jak grał fajnie. Miałem dwa, jeden zgubiłem w pociągu

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, retter napisał:

To ma nie leżeć w łapie (no chyba że przez cały czas biegasz i trzymasz w dłoni dapa) tylko ma być lekkie i mieć najlepiej klipsa.

Mówiłem kup przekonaj się sam.

emoji869.pngemoji23.png emoji2937.png
 

 

Nie muszę kupować, wierzę Ci na słowo, że dla Ciebie Sansa jest wygodniejsza ;)

52 minuty temu, deftones9 napisał:

Ale Kuba biega na bieżni elektrycznej więc się odczepcie default_biggrin.png

 

 

Kuba po prostu myślał, że odtwarzacz mający 9 na 4 cm jest mały, ale okazało się, że mały jest dopiero taki 6.6 na 4 cm :D W takim razie mam duży odtwarzacz :P 

Edytowane przez Kuba_622
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegaj Kuba póki możesz bo z tego co słyszałem w radyjo przed chwilą za dwa tygodnie raczej nie pobiegasz :D

ja sie nie znam na muzyce do biegania bo ja nie biegam bo mi sie nie chce, akurat tutaj preferuje rowerek a na rowerku muzyka nie wskazana bo chce jeszcze pożyć na tym padole i zobaczyć jak świat sie wali :D

Jak zobaczysz gdzieś E2 używke to bierz panie bo to jest maleństwo i ultra lekkie

 

Cowon iAudio E2 MP3 player gets iconic teaser - SlashGear

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, deftones9 napisał:

Biegaj Kuba póki możesz bo z tego co słyszałem w radyjo przed chwilą za dwa tygodnie raczej nie pobiegasz :D

ja sie nie znam na muzyce do biegania bo ja nie biegam bo mi sie nie chce, akurat tutaj preferuje rowerek a na rowerku muzyka nie wskazana bo chce jeszcze pożyć na tym padole i zobaczyć jak świat sie wali :D

Jak zobaczysz gdzieś E2 używke to bierz panie bo to jest maleństwo i ultra lekkie

 

Cowon iAudio E2 MP3 player gets iconic teaser - SlashGear

 

 

Są dwie sztuki na Allegro od jednego gościa :D Sam się zastanawiam czy sobie nie sprawić.. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, deftones9 napisał:

Biegaj Kuba póki możesz bo z tego co słyszałem w radyjo przed chwilą za dwa tygodnie raczej nie pobiegasz :D

ja sie nie znam na muzyce do biegania bo ja nie biegam bo mi sie nie chce, akurat tutaj preferuje rowerek a na rowerku muzyka nie wskazana bo chce jeszcze pożyć na tym padole i zobaczyć jak świat sie wali :D

Jak zobaczysz gdzieś E2 używke to bierz panie bo to jest maleństwo i ultra lekkie

 

Cowon iAudio E2 MP3 player gets iconic teaser - SlashGear

 

A Tajdalka czy innego Spotifajka obsłuży?! Nie, no to na co mnie ten szit, jedynie jako dzyndzel do kluczy chyba?! 😆

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności