Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że wszelakie markety pozbywają się problemu. Za te ceny to tylko brać. Chyba w poniedziałek jeszcze dobiorę. Co do Borysa to zapomniałem, że już mam tą płytę. A Kenny G lubię i mam w d...., że to podobno kicz.IMG_20201031_172057.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, saudio napisał:

@tommirniektórzy za tyle słuchawki kupują;)

Wiem ;) Bardziej miałem na myśli, że rzecz drobna gabarytowo. Sam mam  jeszcze słuchawki za tyle, a i za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, espe0 napisał:

EU - lepsza taka niż żadna :) mojego Xiaomi niestety na dłuższą metę nie da się słuchać :P

Jakie masz xiaomi? Nie uważasz że ten applowy dongle gra zbyt cicho?

Mam takowy i o ile z dokami gra ok, o tyle jak chcę coś większego podpiąć to jest za cicho 😕 A doków używam dość rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ugz napisał:

Jakie masz xiaomi? Nie uważasz że ten applowy dongle gra zbyt cicho?

Mam takowy i o ile z dokami gra ok, o tyle jak chcę coś większego podpiąć to jest za cicho 😕 A doków używam dość rzadko.

Mi9t - straszna klucha na basie. Wszystkie słuchawki mam wysoko sprawne - dla mnie gra ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interkontekt NeoTech NEMOI 1220 - kupiony od @fallowz  nową konfekcją wtyków NeoTech DG-201. Po krótkim odsłuchu - potwierdza sie to co obiecuje przewód z prostokątnego srebra. Super scena, świetna gradacja planów. Nie ma żadnej surowości, bas nie dudni jest bogato zróżnicowany, bardzo przyjemna barwa z aksamitnym detalem.

 

IMG_20201102_1200133.jpg

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dj1978 napisał:

Interkontekt NeoTech NEMOI 1220 - kupiony od @fallowz  nową konfekcją wtyków NeoTech DG-201. Po krótkim odsłuchu - potwierdza sie to co obiecuje przewód z prostokątnego srebra. Super scena, świetna gradacja planów. Nie ma żadnej surowości, bas nie dudni jest bogato zróżnicowany, bardzo przyjemna barwa z aksamitnym detalem.

 

IMG_20201102_1200133.jpg

 

 

No to mam nadzieje, ze podchodzi i ze to dobrze wydana kasa :) Ja bylem z niego bardzo zadowolony, zmienilem go jedynie dlatego ze byla okazyjna cena na jeden z moich ulubionych kabli z dawnych lat.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tommir musisz koniecznie zdradzić, jaka to roślina wydaje tak piękne owoce :) Gratuluję zakupu LCD-4! 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tytus1988 napisał:

@tommir musisz koniecznie zdradzić, jaka to roślina wydaje tak piękne owoce :) Gratuluję zakupu LCD-4! 👍

Dzięki :)

Sam nie wiem. Już tu była jak się wprowadziłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 8 przeszło miesiącach wreszcie moje Cambridge Audio SE1 dotarły

 

20201103_140235_HDR_(1).jpg

20201103_140247_HDR_(1).jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności