Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, RIH napisał:

Także IMO Bravado to jest "słodki punkt" i dobrze słyszeć, że z czymś o takim formacie się dogadują emoji2.png

Myślę, że z lepszym źródłem ładnie by się zeskalowały w górę - może jakiś trzymający za mordę bas "sabre" byłby dla nich jeszcze lepszy? Jakiś DX200 czy coś, nie wiem, może ktoś dysponujący większą ilością sprzętu do testów da znać ( @Methuselah ? :D

W każdym razie mi nawet granie z tego pierdka bardzo odpowiada i po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że wolę zainwestować sporą część budżetu na słuchawki i dobrać do nich źródło niż przeznaczyć kupę kasy na DAPa i za mniejszą część budżetu kupić słuchawki. Ale to tylko moja opinia ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzałem sprzedać Nightowle ze srebrnym kablem od Lavri, ale chyba jednak zostaną w kolekcji. Błyszczą z Fluxem FA12, chyba nawet lepiej niż Nighthawki :D 

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adriano2510 napisał:

HE1000se. Aryom sporo brakuje, nie wspominając o Ananda. 

vfvf.jpg

Gratki :) Wymień kabel na ten od D8000 Pro, a dopiero wtedy wydasz ocene. Z tą Forza to strata czasu, przerabiałem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, soulreaver napisał:

 Fajny UPS 👍 :D

Myślałem że to mikrofalówka :D 

34 minuty temu, lsd napisał:

Gratki :) Wymień kabel na ten od D8000 Pro, a dopiero wtedy wydasz ocene. Z tą Forza to strata czasu, przerabiałem temat.

Czy ja wiem, Forza Noir faktycznie zamula, ale hybryda jest dobra, rozdzielcza, przestrzenna. W Ananda się sprawdziła i w HEKse jest fajnie.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, adriano2510 napisał:

Myślałem że to mikrofalówka :D 

Czy ja wiem, Forza Noir faktycznie zamula, ale hybryda jest dobra, rozdzielcza, przestrzenna. W Ananda się sprawdziła i w HEKse jest fajnie.

Rób jak uważasz. Miałem ta forze i tez w Hek v2 się sprawdzała, wiec zmieniając na Heki na se też przerobiłem forze na wtyki na 3.5mm (Forza przerabiała). Pograłem tak chwile i też mi sie wydawało ze jest dobrze, dopóki nie podpiłem kabla z Finali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MFRD @adriano2510 gratuluję zakupów! 

 

4 godziny temu, adriano2510 napisał:

Myślałem że to mikrofalówka :D 

 

 

W pewnym stopniu można tak powiedzieć. Jest to jeden z elementów toru, przy którym będą wygrzewały się Eikony ;) 

 

3 godziny temu, lsd napisał:

Rób jak uważasz. Miałem ta forze i tez w Hek v2 się sprawdzała, wiec zmieniając na Heki na se też przerobiłem forze na wtyki na 3.5mm (Forza przerabiała). Pograłem tak chwile i też mi sie wydawało ze jest dobrze, dopóki nie podpiłem kabla z Finali.

 

Jeszcze przed Tobą Sulek, który jest lepszy nawet od Tonalium :)) https://hifiphilosophy.com/recenzja-sulek-kabel-sluchawkowy/#comment-361583

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tytus1988 napisał:

W pewnym stopniu można tak powiedzieć. Jest to jeden z elementów toru, przy którym będą wygrzewały się Eikony ;) 

 

 

Jeszcze przed Tobą Sulek, który jest lepszy nawet od Tonalium :)) https://hifiphilosophy.com/recenzja-sulek-kabel-sluchawkowy/#comment-361583

 

 

Nie cena się liczy tylko synergia. Możemy zgadywać jak by się z Hifimenami spisywał. Za 8k można też przesiąść się z Heków na Susvary więc chyba nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lsdzdaje sobie z tego sprawę. W tym przypadku wspomniałem o tym z lekkim przymróżeniem oka, szczególnie biorąc pod uwagę jego cenę;) Posrebrzanego finala też używam i uważam za dobry. Testowanego przez P. Rykę Sulka można wypożyczyć, jak ktoś posiada słuchawki z przyłączem 4-pin mini, jak choćby Meze Empyrean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Greezye napisał:

Nowy zestaw stacjonarny dzisiaj zajechał. a0d1aa321717dfaa76052e2d8a0c1ca3.jpg

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 

Jak m300 sobie radzi jako DAC? Ja muszę poczekać na ampa, żeby sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak m300 sobie radzi jako DAC? Ja muszę poczekać na ampa, żeby sprawdzić
Jak dla mnie petarda, ale krótko oba sprzęty są u mnie, więc jeszcze muszę się przyzwyczaić. Najbardziej lubię go na 2 lub 5 filtrze (1 jest dla mnie dość agresywny). Jest energia i moc, ale też kontrola i "kultura". Dużo detali z nagrania wychodzi na wierzch. W kilku utwórach (szczególnie live) miałem efekt "poznania na nowo". Bardzo wyważone brzmienie. Natomiast cały setup stacjonarny jest nowy więc też nie mogę powiedzieć ile efektu jest po stronie samego DAC'a.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy zestaw stacjonarny dzisiaj zajechał. a0d1aa321717dfaa76052e2d8a0c1ca3.jpg

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk


Gratulacje :D widzę, że ostatnio najazd na produkty smsl na forum, ten duet gra ******ście.Polecam je połączyć po xlr'ach, słuchawki dostaną dodatkowego kopa i powietrza.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, szwagiero napisał:

@lsd to poprosimy porównanie z tym po lewej :)

Testy in progress. Narazie wczoraj były testy porównawcze z HA-300 z użyciem Heków. Tutaj w 9/10 przypadków Cayin okazywał się lepszy dając więcej ciała, swego rodzaju kleju który spaja wszystkie pasma i generując niesamowitą  muzykalność. Tam gdzie Electron wygrywał potrzebny był większy impact, ostrzejsze obrazowanie, swego rodzaju pazur który nadaje muzyce agresji w gatunkach gdzie właśnie to jest pożądane. Scenicznie było podobnie, w obu przypadkach jest najwyższy poziom głęboko i szeroko, tam gdzię realizotor się postarał mamy fajne 3d, choć w Electronie można wyczuć ciut więcej powietrza. W tej chwili jednak Cayin (pomijając, że jest jednak ponad 2x droższą jednostką) jest mocno doinwestowany w lampy i kable. Electron ma to dopiero przed sobą. No i zobaczymy jak będzie na innych słuchawkach.

Dla jasności to jest nawyższa półka grania, która od razu rysuje uśmiech zadowolenia na twarzy. Z Hekami Cayin ma po prostu jeszcze lepszą synergie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Name44 napisał:

też kupie takiego 🙂

To jest nas dwóch... robi wrażenie ten Electron, w sumie wszystko co do niego podłączyliśmy grało dobrze, a co mi się podoba to fajna synergia jest z Hifiman Arya, Focal Stelia. Tak już kombinuje jak to zrobić aby to monstrum stanęło u mnie w domu.

@lsd gratulacje i z mojej strony, kto pomagał wnieść do domu? Dziękuje, że mogliśmy wspólnie go posłuchać.
Ciekawe jak będzie grał na lampach które do niego już zamówiłeś. No i opisz jak z innymi słuchawkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności