Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Spawn napisał:

Neotech NEI-3004 UP-OCC 7N

mam takie same kable :) tylko na XLR

A dostawa z Amazonu dotarła, gratki będzie co dziś słuchać 😁

 

C65526AB-522A-4497-9C40-1BBE8B4FAD1B.jpeg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, saudio napisał:

Muzyczny miszmasz, niestety nie wszystko z zamówienia okazało się dostępne i retrospektywa Johanna Johannssona była wcześniej, ale przyszły razem, lubię fizyczne nośniki.

0E7EB74D-43E3-4391-8281-10A9489775D1.jpeg

Wolfheart, ha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saudio napisał:

Muzyczny miszmasz, niestety nie wszystko z zamówienia okazało się dostępne i retrospektywa Johanna Johannssona była wcześniej, ale przyszły razem, lubię fizyczne nośniki.

0E7EB74D-43E3-4391-8281-10A9489775D1.jpeg

Propsy za Insomnium i Wolfheart :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rafik87 napisał:

I jak wrażenia?

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo pozytywne. Dość zrównoważone wyjściowo granie, ale też bardzo dużo predefiniowanych ustawień w zależności od potrzeby. Duża moc na wyjściu 4.4 przez co lepsze wysterowanie  trudniejszych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to znacie? Prosto z Indiegogo przyjechało.
Dla porównania wielkości leży Sony na nich.
Bezprzewodowe maleństwa do spania.

17b873c2c80e2fcf39f9801d993ade22.jpge35c334cb69edb1ec9b1877873fd9cdb.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nicodem napisał:

A to znacie? Prosto z Indiegogo przyjechało.
Dla porównania wielkości leży Sony na nich.
Bezprzewodowe maleństwa do spania.

17b873c2c80e2fcf39f9801d993ade22.jpge35c334cb69edb1ec9b1877873fd9cdb.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Też mam maluchy. Niby jest funkcja wykrywania zaśnięcia, ale zabrakło opcji wykrywania przebudzenia w środku nocy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Nicodem napisał:

to znacie? Prosto z Indiegogo przyjechało.
Dla porównania wielkości leży Sony na nich.
Bezprzewodowe maleństwa do spania.

 

Daj znać jak się sprawują, bardzo mnie interesują, ale w ciemno nie chciałem kupić. Da się bez problemu leżeć na uchu, w którym jest włożona taka słuchawka? Nie uwiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostały w domu i ładują się. Po nocy dam znać.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

A żeby nie było - one nie służą do słuchania muzyki. To takie "gadżeciarskie" zatyczki do uszu co relaksującą muzę mogą puścić (z pamięci, można to podmieniać) i monitorują sen.

2 hours ago, Najner said:

 

Daj znać jak się sprawują, bardzo mnie interesują, ale w ciemno nie chciałem kupić. Da się bez problemu leżeć na uchu, w którym jest włożona taka słuchawka? Nie uwiera?

Ale wiesz, że nie grają muzy z telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Ale wiesz, że nie grają muzy z telefonu?

Wiem ;) Marzą mi się takie doki, które zagrają nawet jakieś szumy czy ambienty. Spanie w ciszy mi nie służy, mam koszmary i nie mogę sobie z tym poradzić, a moja narzeczona nie umie spać z włączoną muzyką.

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego powinny być dobre. Próbowałeś może na te koszmary olejek CBD? Mi to pomogło na inną rzecz i polecam. Kilka dni brania kropel 3 razy dziennie by nasycić organizm i działa.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po nocy z tymi słuchawkami w uszach. Myślałem, że rano się obudze jak prawdziwy Polak czyli jedna zgubiona, druga zepsuta. A tu lipa - obydwie nadal w uszach. Wow.

 

Noise cancelling - jest pasywny, po dobrze dobranych tipsach (u mnie L) jest całkiem nieźle ale trzeba się nauczyć jak je wkładać. Trochę inaczej niż wszystkie. Idzie ogarnąć w 5 minut. Wtedy wyciszenie jest znaczne, bardzo ok i zdecydowanie porównywalne ze zwykłymi zatyczkami do uszu 3M.

 

Wgrane "sample" - odgłosy natury itp - są ok, fajnie się przy nich zasypia ale mam jeden problem - loop'y są za krótkie, to dosłownie jakieś 10 sekund zapętlone, może nawet mniej. Trochę potrafi irytować jeśli się na tym skupisz.

 

Wygląd, ergonomia - na 5+. Rewelacyjne. Co ważne - można spokojnie na nich spać. Na boku ze słuchawką w środku - to jedyne które w ogóle mi nie przeszkadzają. Zaryzykowałbym stweirdzenie, że następna generacja będzie minimalnie większa ale już z normalną możliwością odtwarzania muzy z telefonu. To byłby strzał w 10.

 

Monitoring snu - mam mieszane uczucia. Spałem ******ście dobrze, dawno tak się nie wyspałem. Do tego moja żonka postanowiła rano mnie nie wybudzać i obudziłem się o 8:45 rano. Jak dla mnie prawie rekord świata. Spałem ponad 9h co jest dla mnie wow. Oczywiście dawno nie spałem w zatyczkach i pewnie one by wystarczyły. Tyle, że w zatyczkach mam wrażenie że robi mi się podciśnienie w uchu i generalnie nie lubię tego uczucia. Poza tym wypadają mi, a te słuchawki załatwiły obydwa problemy od ręki. Ponownie - jestem w szoku że ich nie zgubiłem. Tymbardziej patrząc na dane z monitoringu - 23 obroty w łóżku w ciągu nocy. Ja nie wiem jakim cudem ja nie chudnę przez noc. Ruszam się chyba we śnie więcej niż w ciągu dnia przy komputerze przy pracy :)

Jednak porównując tę samą noc i monitoring z miband 4 i tych słuchawek to jakby dwie różne noce były. Opaska twierdzi, że spałem ledwo 6h, i do tego prawie bez głębokiego snu. Słuchawki - wręcz odwrotnie. Dodam, że czuję się świetnie i mega wyspany więc obstawiałbym, że te moje obroty w nocy są nie do ogarniecia przez opaskę. Wierzę bardziej w monitoring słuchawek.

 

Ot tak szybkie podsumowanie.

Szkoda, że jak na gadżeciarskie zatyczki to cena dość wysoka.

 

@Najner mam nadzieję, że pomogłem. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to wal.

Może w ogóle utworzyć im oddzielny wątek? W sumie sporo osób pewnie szuka jakichś rzeczy pomagających im spać normalnie.

 

 

Aaaaa - ja dostałem jeszcze z nimi też i opaskę na oczy od Amazefit. Ta też wykonana wybornie i również polecam. To był chyba dodatek do perk'a na Indygogo.

 

 

Edytowane przez Nicodem
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Wgrane "sample" - odgłosy natury itp - są ok, fajnie się przy nich zasypia ale mam jeden problem - loop'y są za krótkie, to dosłownie jakieś 10 sekund zapętlone, może nawet mniej. Trochę potrafi irytować jeśli się na tym skupisz.

 

Tu się trochę zawiodłem, faktycznie bardzo krótkie loopy.

 

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Opaska twierdzi, że spałem ledwo 6h, i do tego prawie bez głębokiego snu.

Tym bym się nie przejmował, bo miband4 mi również mierzy sen bardzo nieregularnie, a moje samopoczucie w ciągu dnia nie koreluje z ilością głębokiego snu (często pokazuje np. 10 minut głębokiego snu przy średnio 6 godzinach snu łącznie, co jest w zasadzie niemożliwe)

 

Fajnie, że nie czuć w uchu tych słuchawek, chyba się szarpnę i spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności