Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Beh0lder napisał:

Na moich Hero nie ma ani wycofanego gniazda ani oznaczeń obok gniazda? Co w takim wypadku? 

 

Ja prosty człowiek jestem, z kraju MMCX przyjechałem i się pogubiłem... 

Reguła jest taka, że wycięcia na wtykach do zewnątrz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beh0lder napisał:

Na moich Hero nie ma ani wycofanego gniazda ani oznaczeń obok gniazda? Co w takim wypadku? 

 

Ja prosty człowiek jestem, z kraju MMCX przyjechałem i się pogubiłem... 

 

Jak nie ma oznaczeń, to włóż jakkolwiek i sprawdź polaryzację "na ucho" - włącz na YouTube film poniżej, ktory pomoże. Jak słyszysz, że polaryzacja zła, to zmieniasz położenie wtyków.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mayster napisał:

Fusion 4399 zł., R3 1599 zł. Dla pierwszych zainteresowanych jakiś rabat da się zrobić 😎 Na sklepie dziś wieczorem powinny się pojawić.

A czy jest jakaś sztuka testowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze to fiio mi współgra z K701. Taki zakup w ciemno bo była przecena na sprzęt powystawowy, a tu proszę. Człowiek zadowolony. Jak wrócą DT990 (może we wku......u gościa za ostro oceniłem-przyjdą to zobaczę ja sytuacja) to zobaczymy jak z nimi zagra.

W dniu 21.09.2020 o 19:48, bob2000 napisał:

Nowa pilarka

Ja się do nich tak już ze dwa lata przymierzam. Dobre to? Bo słuchałem tylko modowane i na pewno nie było to to o co mi chodzi.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, euter napisał:

@xtpppp Koniecznie daj znać, jak wypadają w porównaniu do ATH-ADX5000 :) Zapowiadają się jako ich totalne przeciwieństwo. 

No o to też chciałem prosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na telefonie zdjęcie z pudełkowej perspektywy pożyczonego miesiąc temu od @radzik55 Bursona, więc nie zaszkodzi go również wkleić ;)

 

@LuQi @MichalZZZ gratuluję Wam zakupu!👍👏

 

20200814_081106.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć Burka nigdy za wiele - tak mi się spodobał ten design że najchętniej bym sobie wieżyczkę z Composerów i Soloistów nowych poskładał na biurku :D

 

@bob2000Ooo, ZenkiHD265 - pamiętam fascynację tą całą serią HD265, 525, 545 i 565 bo to zdaje się słuchawki z jednego okresu. Te zamknięte były bardzo ciemne choć one stockowo chyba na skórkowych padach były, a Ty widzę masz welurki. Z tego co @Perulpisał to w takiej konfiguracji grają trochę jak takie zamknięte HD600 :) Gratulacje. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności