Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Hustler napisał:

To ta z allegro? Czekam na pierwsze wrażenia, bo od dłuższego interesują mnie te słuchawki.

Z olx. Jak na razie jest bardzo dobrze 👍Jeszcze nie porównywałem ich do dt880, ale to Takstary HF580 będą musiały stawić im czoła, a nie dt880. Na razie słucham muzy... póki mi się podobają ;) 

 

@Hustler jeszcze Ci powiem, że pierwsze co rzuciło mi się w uszy to błędy/niedoskonałości w nagraniach :lol: Sprawdziłem na taksach i faktycznie tam są. Ale jakoś wcześniej nie zwróciłem/zwracałem na nie uwagi. W kawałkach wielokrotnie słuchanych i takich od święta.

Edytowane przez bob2000
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marcelmtbmx napisał:

Dokładnie, bardzo naturalny przekaz. Scena może nie jest obszerna ale separacja wzorowa, nic się nie zlewa i bez problemu można się wsłuchać w poszczególne dźwięki. Przy obecnej cenie (~330 zł) stosunek jakości brzmienia do ceny jest genialny. Ja to w ogóle wole pojedyncze dynamiki w tańszych iem’ach. Jest to o wiele bardziej spójne choć nie miałem hybryd 1000+ :)
edit: widzę, że są już troszkę droższe, niecałe 2 tyg. temu były za €69,99

Kupiłem je tu na forum parę lat temu i pamiętam pierwszą myśl : Woow , to dokanałówki mogą tak grać?

Teraz  wyparły je FH1 i FH5 , ale i tak EPH-100 zostaną ze mną do końca moich albo ich dni.😁

Ps. 

Jedyne co mi w nich trochę przeszkadza to efekt mikrofonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, amrowek napisał:

qużwa chwila nieuwagi i..... jest już u mnie

Będzie Pan zadowolony. Ja takiego kiedyś dorwałem na Alledrogo i śmiga aż miło.

 

 

 

 

Telefunken S 800.jpg

Edytowane przez jd1210
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zabaweczka dziś zawitała u mnie.  Nawet działa.

Co do gramofonu. Znudziło mi się już, ale za dużo płyt zdążyłem nakupić i jestem w to umoczony. Jednak mało używam. Wolę magnetofonami sie pobawić. Własnie to fiio pod magnetofony kupiłem bo ma wyjście liniowe.

fiio.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Beh0lder napisał:

gdzie tu góra gdzie tu dół? Czy to nie ma znaczenia? 

Istnieje tylko jeden sposób na podłączenie tych adapterów. W gniazdo 2 pin w słuchawkach wpinasz adapter a do niego kabel z wtykiem mmcx. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Beh0lder napisał:

Czyli obrót wtyków o 180° nic nie zmienia, jak z Usb C? 

Ok, czyli masz na myśli polaryzację pinów? Jeżeli masz wycofane gniazdo, jak w moich MK2, to na zewnętrznej ściance gniazda jest delikatne wyżłobienie. Zatem nacięcie na wtyku powinno znaleźć się po zewnętrznej stronie słuchawek. Pokrywa się to również z kablem stockowym. Choć znając życie pewnie zdarzają się odstępstwa od takie układu. 

Edytowane przez Akustik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mmcx musi być - 2pin (z reguły do przodu a + do tyłu) jeśli nie ma kropek znaczników.

Napisy na zewnątrz ale równie dobrze te wcięcie między 2 pin może być na zewnątrz, sprawdzić miernikiem czy kabelkiem z żarówka i bateria i oznaczyć gdzie +- jak nie pisze na opakowaniu?



  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Beh0lder napisał:

Na moich Hero nie ma ani wycofanego gniazda ani oznaczeń obok gniazda? Co w takim wypadku? 

 

Ja prosty człowiek jestem, z kraju MMCX przyjechałem i się pogubiłem... 

 

Jak wepniesz na odwrót to nic się nie stanie tylko słuchawki będą grały w przeciwfazie przez co dźwiek będzie dziwaczny. Np wokal zamiast być na środku to będzie gdzieś po bokach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moich Hero nie ma ani wycofanego gniazda ani oznaczeń obok gniazda? Co w takim wypadku? 
 
Ja prosty człowiek jestem, z kraju MMCX przyjechałem i się pogubiłem... 
Teoretycznie - do przodu, + do tyłu.



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności