Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, szugary68 napisał:

Zmęczyły mnie słuchawki.... więc robię sobie taki uśmiech, w stronę kolumn..... obadam, co z tego wyjdzie 

Ładny ten TEAC, taki w starym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Corvin74 napisał:

Ładny ten TEAC, taki w starym stylu

I fajnie nawet gra :) 

Zastanawiam się nad cd do kompletu, ale nie wiem gdzie go by upchać. 

20 godzin temu, LuQi napisał:

Zmęczyły? A co to na XC masz wpięte w tego klocka? :P 

Z ciekawości.

Nie wiedziałem, że xc potrafią zagrać jeszcze większym basem. 

Porównując do caina, to może conajmniej mu stópki pocmokać :)

.... z resztą nie takie miałem założenia. 

Będę szukać jakieś fajne monitory...... zobaczymy;)

Generalnie..... cieplutko i słodko. Zostaje! :D

Edytowane przez szugary68
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mayster napisał:

Ostatnio za nimi trochę dłużej posiedziałem i na prawdę kapitalne słuchawki. Z zamkniętych mój #1, na dodatek wygodne bardziej, niż mogłoby się wydawać :D

Oj tak, nie słuchałem stelli, ale Verite są zdecydowanie najlepszymi zamkniętymi jakie słuchałem. Nie są w 100% naturalne, ale ten lekko podbity bas, nigdy nie jest przesadzony i nic nie zalewa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, szugary68 napisał:

Zmęczyły mnie słuchawki.... więc robię sobie taki uśmiech, w stronę kolumn..... obadam, co z tego wyjdzie 

 

 

IMG_20200916_171435.jpg

 

Gratuluję zakupu👍 Też mam TEACa, chociaż mniejszego, jednak również uważam go za świetny nabytek :)

 

20200917_190633.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, saudio napisał:

Na jakich padach masz podbity bas? Na zamszowych nie ma podbicia.

Skóra chyba verite. 

Poprzedni właściciel miał dużo padów, ale dostałem z dwoma według niego najlepszymi. Ale nie mogę sie do końca połapać, które to są. Oba skóra. 

Ciekawe ile na brzmienie wpływa rodzaj drewna? 

Edytowane przez stefanbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szugary68 napisał:

I fajnie nawet gra :) 

Zastanawiam się nad cd do kompletu, ale nie wiem gdzie go by upchać. 

Z ciekawości.

Nie wiedziałem, że xc potrafią zagrać jeszcze większym basem. 

Porównując do caina, to może conajmniej mu stópki pocmokać :)

.... z resztą nie takie miałem założenia. 

Będę szukać jakieś fajne monitory...... zobaczymy;)

Generalnie..... cieplutko i słodko. Zostaje! :D

Miałem tego Teac'a, grał dobrze technicznie, trochę zbyt sucho, jak to u Teac, ale wydajność prądowa słaba, do pełnowymiarowych kolumn o niskiej efektywności się nie nadaje, niestety. Szkoda, bo wykonanie i prezencja to mistrzostwo świata. :(

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, neonlight napisał:

Szkoda, bo wykonanie i prezencja to mistrzostwo świata. :(

Wzmacniacz tylko pod kolumienki... ale masz rację całe tło wycofane... takie słodkie pierdu... takie były czasy i człowiek był zadowolony. 

Teac zostaje, bo już się zmęczyłem  słuchaniem winyli na słuchawkach....

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

Gratuluję zakupu👍 Też mam TEACa, chociaż mniejszego, jednak również uważam go za świetny nabytek :)

 

Mam ogromny sentyment do minionej epoki.... i niestety sam się czasem oszukuję, ale jednak te nowsze sprzęty dźwiękowo bardziej mi leżą. 

Niestety nie miałem okazji sprawdzić pre phono, bo  ogromny remont w sąsiedztwie.... i akurat kiedy wziąłem sobie wolny dzionek.... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szugary68 również mam sentyment... ale starsze sprzęty dość często mi odpowiadają (m.in. Yamaha M35), chociaż w moim przypadku szczególnie tyczy się to słuchawek (Jak K1000). W planach mam jednak mimo wszystko odsłuchy perełek z lat 80. oraz 90., bo mają swój niezaprzeczalny urok, chociaż niekoniecznie ich technikalia, kolokwialnie mówiąc, są wyśrubowane :)

 

Jest mi przykro, że akurat czynniki zewnętrzne przeszkodziły w dzisiejszych planach, ale może teraz znajdzie się chociaż chwila, aby dokonać spokojnego odsłuchu ;)

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, audionanik napisał:

@Undertaker co to? Bo ja to się już pogubiłem w tych nowych wersjach.

 

C3 Performance. Ogólnie to oferta jest dość prosta - są dwie wersje (z balansem i bez) w 'pełnym' wydaniu (Reference) i bardziej kompaktowym (Performance). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanikTak jak @Maysterpisze - Burek C3 Performance. Gwizdnąłem ostatniego, przynajmniej na ten moment :D

Czemu akurat ten - bo najbardziej przystępny cenowo, nie ma co ukrywać. Do tego nie potrzebuję balansu, przynajmniej na teraz. A co będzie w przyszłości, to nie ma co snuć domysłów ;) Mocy ma i tak wystarczająco, i to z nawiązką. 

 

Generalnie zastanawiałem się nad tym nowym Composerem a nawet Soloistem, ale raz że nie chciało mi się czekać (bo u mnie pomysły tak szybko jak przychodzą to odchodzą czasami) a dwa jak szaleć to na całego w tym sensie, że tu jest opcja na całkowite zreorganizowanie toru i zostawienie sobie właśnie jednego takiego biurkowego sprzętu. Nawet nie tyle co z jakiejś wyraźnej potrzeby ograniczenia miejsca, co z kaprysu :D

Z drugiej strony kupić takiego Composera a za jakiś czas Soloista, albo na odwrót - też ciekawe możliwości. No ale drożej. I znowu kwestia ewentualnych zabaw z kablami. 

 

Tutaj trochę bardziej minimalistyczne podejście i póki co na pewno wypada to lepiej niż kiedyś Mytek 192DSD. Co będzie dalej, zobaczymy. 

Do tego musiałem trochę zaszaleć bo ostatnio mocno zdziadziałem w tym hobby :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności