Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Weird_O napisał:

Z tego co wiem, można go wypożyczyć za kaucją i samemu ocenić. Ale po co skoro można się zamiast tego ponabijać. Ze mnie też się zbijali, że fidate kupiłem, a teraz widzę, że coraz więcej osób z forum go ma. I to raczej nie dlatego, że jest ładny, bo nie jest.

 

Dlatego tym bardziej jestem Tobie wdzięczny, że dałeś mi możliwość wypożyczenia Fidaty dwukrotnie. Nie wiem, jak sprawi się w innych systemach, jednak w przypadku mojego jakość dźwięku wzrosła przynajmniej o klasę, co słyszę na każdym z modeli moich słuchawek. Uznaję ten zakup na jeden z lepszych, jakich dokonałem w tym roku. Lepszego od niej usb już mi nie potrzeba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, saudio napisał:

Nie czekałeś na R10;)

To wersja z 2,5 czy już 3,5mm.

Jeszcze 2,5mm, staruszki. A HE-R10 ( czy jak im tam było ) to jest już zbyt dużo innowacji jak dla mnie, jeszcze serce by mi nie wytrzymało.

Jak zobaczyłem mocowania padów to się przewróciłem. Mam nadzieję, że w R10 też zobaczymy te plastikowe wypustki, które łamały się średnio co drugiej osobie w starych hihimanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup na zbliżające się długie jesienne i zimowe wieczory :) Trzypłytowe wydanie RCA opery Donizettiego, Lucrezia Borgia (1979), m.in. z udziałem udziałem wybitnej hiszpańskiej sopranistki Montserrat Caballé💛🎶

 

20200915_113800.jpg

 

20200916_092148.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lsd napisał:

 

Gratuluje :)Chetnie bym gdzies przeczytal, co pchneło Cie do pojscia w tym kierunku, o ile gdzies juz o tym nie bylo i o ile to nie byl zakup w ciemno ;)

Ciemno to będzie, bo chyba już na prąd nie wystarczyło.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, saudio napisał:

Jedno trzeba przyznać Fangowi rękę do przetworników to ma nie słuchałem wprawdzie jego elektrostatów, ale Susvary to mu się udały, gdyby jeszcze zatrudnił kogoś od designu i quality to ....

Design to rzecz, gustu, mi sie ich sluchawki akurat podobaja. Nawet gdyby bylo inaczej to i tak wolalbym ergonomie od wygladu za dodatkowe 300 gramów. A odnosnie quality to chetnie poczekam na doswiadczenia @Firegon tymbardziej ze jak pisze, jego egzemplarz juz jakis swoj czas ma. U mnie odpukac zadnych probelmow z Hek'ami nie mialem przez kilka lat posiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lsd napisał:

Design to rzecz, gustu, mi sie ich sluchawki akurat podobaja. Nawet gdyby bylo inaczej to i tak wolalbym ergonomie od wygladu za dodatkowe 300 gramów. A odnosnie quality to chetnie poczekam na doswiadczenia @Firegon tymbardziej ze jak pisze, jego egzemplarz juz jakis swoj czas ma. U mnie odpukac zadnych probelmow z Hek'ami nie mialem przez kilka lat posiadania.

Nie chodzi mi o wygląd bardziej o wygodę, pady są przynajmniej dla mnie trochę za płytkie, kabelek nie nadaje się do użytku, gniazda 2,5 to pomyłka....

Jeżeli chodzi o jakość, miałem u siebie demo, które miało już trochę za sobą pisałem już o tym co się z nimi działo skrzypienie, rozwalające się pady ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają przyjemnie i to jak. Uzależniają :) Z Astellem sp2000ss tworzą obłędną synergię, a z kablem zbalansowanym - który muszę dopiero skołować, bo przecież nie można oczekiwać, że w słuchawkach za 13 koła producent dorzuci taki do zestawu ;) - powinno być jeszcze lepiej. Póki co od dwóch dni słucham tylko muzyki barokowej, bo nie mogę się od niej oderwać - jest tak pięknie!

Edytowane przez euter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie pierwsza klasa. Ergonomia też: są lekkie, "znikają" z głowy i pozostajemy tylko z piękną muzyką. Marka u nas mało znana na forum, sam podchodziłem do tego zakupu jak pies do jeża (myślałem, że to słuchawki dla bassheadów i że głównie do elektroniki), okazało się, że bardzo niesłusznie. Także, panie i panowie, nie ma co się bać Ultrasone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności