Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, dj1978 napisał:

SinusAudio Dualmono  OTL 2A3, czyli najnowsza konstrukcja na lampach 2A3. Naczekałem sie ale było naprawdę warto. Wykonanie dopieszczone z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów. Wizualnie moje oko cieszy bardzo. Wrazenia z pierwszych odsłuchów - Absolutnie czarne tło. Otwartość i barwa fenomenalna. Od dołu do góry wszystko płynnie zszyte. Mocarne, muskularne brzmienie, wypelnione po brzegi muzyka. Nie sposób się od tego grania oderwać🙂

 

IMG_20200912_0947254.jpg

 

Wygląda świetnie I zapewne brzmi obłędne. Gratuluje! 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dj1978 napisał:

SinusAudio Dualmono  OTL 2A3, czyli najnowsza konstrukcja na lampach 2A3. Naczekałem sie ale było naprawdę warto. Wykonanie dopieszczone z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów. Wizualnie moje oko cieszy bardzo. Wrazenia z pierwszych odsłuchów - Absolutnie czarne tło. Otwartość i barwa fenomenalna. Od dołu do góry wszystko płynnie zszyte. Mocarne, muskularne brzmienie, wypelnione po brzegi muzyka. Nie sposób się od tego grania oderwać🙂

 

IMG_20200912_0947254.jpg

Piekny :), gratuluje! Wykonany specjalnie na zamowienie czy mozna zakupic z oferty Sinus Audio?

Edytowane przez lsd
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Name44 napisał:

@dj1978 Zatem wygrzewaj wygrzewaj. A jak już wygrzejesz to ja chętnie bym sprawdził u siebie Twoje 2A3 u siebie w ramach wymiany 🙂

 

Pzdr

Na razie gra na podstawowych Psvane 2A3 i zrobił na mnie wielkie wrażenie. Docelowo chyba będą PSVANE Treasure MK II, podobno bardzo udane w wydaniu 2A3 i swoim budżecie. Bedę może na początku tygodnia testował. Wyższą półkę 2A3 zostawię sobie na "może kiedyś"🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Name44 napisał:

@dj1978 Wiele dobrego słyszałem o tych PSvane ale nie dane mi było ich posłuchać.. W ramach wymiany mogę za jakiś zaoferować to na czym słucham obecnie czyli Emission Labs. Jak będziesz ciekawy i gotowy na "wyższą półkę" to daj znać 🙂 

ok, wrócimy do tematu za jakiś czas, bo na pewno EL będę ciekaw.

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dj1978 napisał:

SinusAudio Dualmono  OTL 2A3, czyli najnowsza konstrukcja na lampach 2A3. Naczekałem sie ale było naprawdę warto. Wykonanie dopieszczone z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów. Wizualnie moje oko cieszy bardzo. Wrazenia z pierwszych odsłuchów - Absolutnie czarne tło. Otwartość i barwa fenomenalna. Od dołu do góry wszystko płynnie zszyte. Mocarne, muskularne brzmienie, wypelnione po brzegi muzyka. Nie sposób się od tego grania oderwać🙂

 

IMG_20200912_0947254.jpg

 

Gratuluję zakupu i życzę miłych chwil z ulubioną muzyką 🎶🥇😉👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Najner napisał:

Coraz grubiej lecisz. Masz zadatki na wariata, nie śpi***ol tego :D

Jest / była szansa, żeby Sony zostały. Okazało się, że jednak uszy moje nie dzierżą wielkości kopułek. Zostaje więc MEST bankowo, po nocach będę rozciągać (gapować) uszy jeśli Sony się nie sprzedadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wisting napisał:

Do DX220 od razu kup bank pamięci i przenośną chłodnicę. Bo przy graniu cała energia z baterii idzie w ciepło :)


LOL, mam kartę 256GB i zima idzie. Będzie gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRN BT20S Pro już są :)

 

20200914_171201_HDR_(1).thumb.jpg.db4b13fa19c31bc015dec085de17cc91.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1 technicznie nie były jakieś super (imo x2 poprawione granie co nie co), ale miały swój bardzo przyjemny charakter, dodawały trochę swojego czaru. Dla mnie bardzo udane słuchaki. X2 już tego własnego uroku nie mają, nie tak wyraźnego. No, ale coś za coś. 

 

Ostatnio siedziałem przed kompem z DA3 i X2 podchodząc do nich po jakimś czasie i stwierdziłem, że wszystko jest tak jak trzeba. Dźwięk jest czysty, szczegółowy, dociążony, wyraźny w każdym paśmie, satysfakcjonująca przestrzeń i holografia. Nie jest to audiofilskie czarowanie, a już na pewno nie urzekają mnie tak jak planary, charakter też nie jakiś ideał dla mnie pod względem gustu, lecz mimo to stwierdziłem, że z takim graniem wróciłem  do punktu, który był moim pierwotnym celem - czyli po prostu słuchać muzyki na dobrym sprzęcie żeby nie myśleć jak to gra bo gra fajnie od pierwszej nuty, a skupić na tym co gra. To według mnie dość uniwersalne granie, lepsze allroudery niż senki  bo senki choć potrafią oddać więcej niuansów to efekt końcowy jest bardziej zróżnicowany, więc słabsze albumy zagrają słabiej a lepsze lepiej, philipsy natomiast przymają poziom przyjemności na podobnym poziomie. Co prawda są zależne od synergii ze źródłem, ale z DA3 uzyskuję zadawalające 85%. Czystość separacja dźwięków otwartość i zrównoważony dociążony przekaz. Między nimi a Dt990ro nie zastanawiałbym się ani chwili w kwestii samego dźwięku. 

 

Coś się stało z nimi bo wcześniej mnie trochę drażnił sposób prezentacji przestrzeni, gdzie źródła dźwięku były blisko siebie skupione, a dynamika podkreślona co brzmiało trochę nienaturalnie jak jak przestrzenne ADHD. Ale teraz jakoś tego nie odczułem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności