Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, docentore napisał:

Słuchawki widziała, udajemy razem, że nic się nie stało :P

Ja dla niepoznaki kupiłem Oriolus mk2. na pewno moja lepsza połówka nie zauważy różnicy pomiędzy nowymi a Finschi które mam obecnie.

Jutro się okaże jak jest spostrzegawcza 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał:

Czyli sama też ma coś za uszami... :D A ode mnie takie noobowskie pytanie - co to za doki?

 

Weź, od kiedy zainstalowała Vinted na słuchawce non stop jakiś kurier puka do drzwi, pod paczkomatem też więcej czasu spędza niż w spożywczaku. Zresztą tak jak ja, tylko się wymieniamy 😂

 

Sony IER-Z1R

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, docentore napisał:

Weź, od kiedy zainstalowała Vinted na słuchawce non stop jakiś kurier puka do drzwi, pod paczkomatem też więcej czasu spędza niż w spożywczaku. Zresztą tak jak ja, tylko się wymieniamy 😂

Hahaha u mnie to samo 😂 Na szczęście moja się opamiętała i więcej wysyła niż odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jarzyna napisał:

Ja dla niepoznaki kupiłem Oriolus mk2. na pewno moja lepsza połówka nie zauważy różnicy pomiędzy nowymi a Finschi które mam obecnie.

Jutro się okaże jak jest spostrzegawcza 😁


MK2 są fajne, tylko mi driver flex przeszkadzał. Biorę jutro na testy Oriolus Crassirostis od BigMAras. Zobaczymy jak pójdą w porównaniu do Z1R. Jak na razie dźwiękowo jest orgazm, ale uszy czują się zgwałcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jarzyna napisał:

Ja dla niepoznaki kupiłem Oriolus mk2. na pewno moja lepsza połówka nie zauważy różnicy pomiędzy nowymi a Finschi które mam obecnie.

Jutro się okaże jak jest spostrzegawcza 😁

 

Lepiej się ukrywają doki od Empire, od Bravado po Nemesis ten sam faceplate :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, docentore napisał:


MK2 są fajne, tylko mi driver flex przeszkadzał. Biorę jutro na testy Oriolus Crassirostis od BigMAras. Zobaczymy jak pójdą w porównaniu do Z1R. Jak na razie dźwiękowo jest orgazm, ale uszy czują się zgwałcone.

 

Mnie Z1R najwygodniej siedzą z piankami inairs bo są długie. Nadal nie da się zapomnieć że ma się słuchawki w uszach ale przynajmniej mogę wysiedzieć w nich kilka godzin.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spawn napisał:

 

Mnie Z1R najwygodniej siedzą z piankami inairs bo są długie. Nadal nie da się zapomnieć że ma się słuchawki w uszach ale przynajmniej mogę wysiedzieć w nich kilka godzin.


Będę testować. Na razie grają z Xelastec. Muszę popróbować firmowe gumki, ale to dopiero aż miła wyjdzie po młodego do przedszkola, nie będę wyciągać przy niej pudełko, bo wygląda zbyt ekskluzywnie 😁😅😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:

 

 

Sony IER-Z1R

 

Coś czuję, że jak minęło pierwsze zauroczenie Bessingami 2 to jednak basu zaczęło brakować. Bynajmniej na to wskazuje Twój nowy zakup i fakt, że Blessingi sprzedałeś, a się odgrażałeś, że nie nigdy, nirvana, end game :D;)
Gratuluję, choć czy są warte swojej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, waski napisał:

Zazdroszczę, u mnie jeszcze "wisi" w powietrzu nienawiść gdy zakładam Stellie na uszy, a to już dwa tygodnie od zakupu. 

To jeszcze nic złego. Mnie żona wypomina rzeczy sprzed dekady czasem. Przyzwyczaiłem się.. Już mnie to nie załamuje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, trez0r napisał:

 

Ja od ~1h w uszach, kupione z myślą o v40. Jest wreszcie tak jak powinno być 🆗 Tipsy Final E + LC-3.5C. Zdecydowanie źródło powinno być neutralne -> analityczne, granie ciepłe, ale nie pozbawione szczegłowości. Góra, jednak nadal potrafi zabrzmieć cyfrowo, choć trochę jest to maskowane ogólną ciepłotą. Co do Aune E1... stawiam wyżej Periodic Audio BE, a FH3 "chodzi" w zdecydowanie wyższej lidze.

 

Myślę, że w obecnej, promocyjnej cenie to bardzo ciekawe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Filip77 napisał:

 

Coś czuję, że jak minęło pierwsze zauroczenie Bessingami 2 to jednak basu zaczęło brakować. Bynajmniej na to wskazuje Twój nowy zakup i fakt, że Blessingi sprzedałeś, a się odgrażałeś, że nie nigdy, nirvana, end game :D;)
Gratuluję, choć czy są warte swojej ceny?

Nie zupełnie tak było, bas był ok w Blessingach, dzwiękowo mi bardzo pasowały.  Bez wchodzenia w szczegóły (słuchawki też nie były walnięte ani nic takiego).

Wszystko jest warte swej ceny jeśli kupca stać na nie ;) Tylko ta kopuła wielka, muszę pokombinować, bo po blisko 3h używania czuję, że mi uszy odpadną.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:

MK2 są fajne, tylko mi driver flex przeszkadzał. Biorę jutro na testy Oriolus Crassirostis od BigMAras. Zobaczymy jak pójdą w porównaniu do Z1R. Jak na razie dźwiękowo jest orgazm, ale uszy czują się zgwałcone.

Nowa wersja MK2 jak dla mnie ma znikomy driver flex. Demko od @bigmaras driver flex ma faktycznie głośny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał:

Muszę ukryć wyciąg przed lepszą połówką :P

Znam ten ból😜. Ostatnio "szefowa" znalazła przez przypadek paragon na tylko 1k PLN i był foch😾. Nie wiem co by było jakby się dowiedziała ile dałem za SR25😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, deadman42 napisał:

Ostatnio "szefowa" znalazła przez przypadek paragon na tylko 1k PLN i był foch😾. Nie wiem co by było jakby się dowiedziała ile dałem za SR25

 

Bo mówi się, "używki z forum kupiłem za jedną trzecią ceny. Przecież bym tyle nie dał". :P 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, jarzyna napisał:

Oriolus mk2, plus kabelek kupiony miesiąc temu, ale z myślą o mk2. Do tego Spiral Dot do poprawy komfortu.

Gratki, niech Ci dobrze służą. Napisz jak kabelk się prezentuje w stosunku do stocka.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Akustik napisał:

Gratki, niech Ci dobrze służą. Napisz jak kabelk się prezentuje w stosunku do stocka.

Dzięki, Griffin na pewno jest dużo wygodniejszy i dobrze mi się układa za uszami, co poprawia komfort przy noszeniu tych sporych doków. Po wieczornych odsłuchach coś Ci napiszę o różnicach w brzmieniu pomiędzy kablami.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobiłem sobie porównanie w wydawnictwach i okazuje się, że Japońskie są lepsiejsze - przynajmniej w tym przypadku. 

Mam jeszcze miejsca na 3..... może 4 płyty, więc przede mną trudne wybory;)

IMG_20200910_165222.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności