Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Feliks Audio Euforia i dampery HAL-O III - mój pierwszy OTL. Zakochałem się w tym dźwięku od pierwszego odsłuchu...
tmp-cam-7108608216523901395.thumb.jpg.44b7a387e0c8be9b91c767142f898d42.jpg
Odłącz ten kabel z tą kotwicą bo jedna strona będzie przeciążona, banki poleca a obudowa będzie tak prosta jak bmw po wypadku z dachowaniem



  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybysh jak przetestujesz te słuchawki to możesz coś o nich napisać. Dostępne są od dawna, ale informacji o nich jest mało. W Europie poza Niemcami i kilkoma innymi krajami, gdzie je wysyłają chyba nawet nie można ich kupić oddzielnie tzn. bez mikrofonu. Ogólnie obstawiam, że powinno być im najbliżej do DT990.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler zamierzam do niedzieli napisać jakąś recenzję na forum. Kupiłem z mikrofonem... 

 

Pierwsze wrażenia mam mieszane, tam gdzie mój daily driver od 7 lat ma majwiększy dołek tam TYGR ma największą górkę. 

Edytowane przez tybysh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla żony (chociaż wiadomo kto będzie częściej słuchał hehe). Niesamowite jakie to maleństwa są.

Co do brzmienia to gdyby nie podbicie basu na dap ampie to byłoby strasznie chudo, a tak jest znośnie. Gumki od audeo poprawiają izolację, wygodę no i dodają trochę mięska. Kupione za ułamek dawnej ceny więc zakup uważam za udany.

 

tmp-cam-774741222819593906.jpg

Edytowane przez Weird_O
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Palpatine napisał:

@Akustik jak 160 prezentuje się względem Mojo?

Nie robiłem porównań 1:1, bo Mojo od czasu zakup DX160 grzeje ławę. 😉

Z takich rzeczy, które wydały mi się najbardziej oczywiste po przesiadce to wielkość sceny i jakość góry na korzyść DX160. Rozdzielczość chyba również po stronie iBasso, ale to musiałbym sobie na spokojnie porównać.

Ogólnie DX ma bardziej neutralny charakter. Gra chłodniej i jaśniej od Mojo (od Cobalta zresztą też), ale na pewno nie można powiedzieć, że jest surowy czy sterylny.

Gra po prostu równo z odrobiną ciepła. Dzięki temu wydaje się bardziej uniwersalny od Mojo.

 

Na koniec temperatura pracy i czas ładowania. DX160 średnio ładuje mi się ok 1:30h - 1:45h i nagrzewa się wtedy nieznacznie. W przypadku Mojo jest to 4h+, a z temperaturą chyba wszyscy wiedzą jak jest.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem porównań 1:1, bo Mojo od czasu zakup DX160 grzeje ławę. 
Z takich rzeczy, które wydały mi się najbardziej oczywiste po przesiadce to wielkość sceny i jakość góry na korzyść DX160. Rozdzielczość chyba również po stronie iBasso, ale to musiałbym sobie na spokojnie porównać.
Ogólnie DX ma bardziej neutralny charakter. Gra chłodniej i jaśniej od Mojo (od Cobalta zresztą też), ale na pewno nie można powiedzieć, że jest surowy czy sterylny.
Gra po prostu równo z odrobiną ciepła. Dzięki temu wydaje się bardziej uniwersalny od Mojo.
 
Na koniec temperatura pracy i czas ładowania. DX160 średnio ładuje mi się ok 1:30h - 1:45h i nagrzewa się wtedy nieznacznie. W przypadku Mojo jest to 4h+, a z temperaturą chyba wszyscy wiedzą jak jest.
Nie wszyscy bo nie wszyscy mieli Mojo więc pytam z ciekawości jak jest?
Do jakich temperatur dochodzi, mierzył ktoś?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, retter napisał:

Nie wszyscy bo nie wszyscy mieli Mojo emoji6.png więc pytam z ciekawości jak jest?
Do jakich temperatur dochodzi, mierzył ktoś?

Temat już wielokrotnie opisywany na forum. Nie mierzyłem, ale podczas odtwarzania i jednoczesnego ładowania trudno utrzymać dłoń na obudowie. Szczególnie w ciepłe dni.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Akustik napisał:

Temat już wielokrotnie opisywany na forum. Nie mierzyłem, ale podczas odtwarzania i jednoczesnego ładowania trudno utrzymać dłoń na obudowie. Szczególnie w ciepłe dni.😉

 

Podobnie jest też z DAP'ami. Jak słuchasz i ładujesz to temperatury potrafią być bardzo wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mszysz napisał:

Podobnie jest też z DAP'ami. Jak słuchasz i ładujesz to temperatury potrafią być bardzo wysokie.

Nie twierdzę, że nie jest, ale w porównaniu DX160 nie nagrzewa się prawie wcale.

 

12 minut temu, retter napisał:

Przestańcie używać wynalazków trochę bardziej znanych firm emoji2.png

To ciągle jest bardzo dobry wynalazek, który gra lepiej od nie jednej nowszych konstrukcji.

Ma swoje drobne mankamenty, z którymi jednak spokojnie da się żyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności