Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, tak na szybko, bez dobrego seala i słuchane z ES100 to poprawione (przynajmniej dla mnie) Valkyrie. Z lepiej zaznaczonym i pełniejszym basem, podobną, może na razie minimalnie spokojniejszą średnicą i trudnymi do określenia przez brak odpowiedniego seala ;) sopranami.

Scena szeroka, nawet bardz ale też głęboka.

Edytowane przez tommir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mikla napisał:

Wiedziałem, że wejście na to forum po długiej przerwie to będzie błąd :P

Shanling ME100 od @Mayster

 

118539226_346151933429172_4929021108258059337_n.jpg

Trzeba było od razu w ME500 pójść ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły Mifo O5 Pro z Penona. Najładniejsze etui jakie widziałem wśród TWS ów 

Dotarły wreszcie z drop.ccom Pinnacle P1 z wymiany wadliwych

20200827_111504_HDR_(1)_(1).jpg

20200827_111525_HDR_(1).jpg

20200827_111548_HDR_(1).jpg

 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final E5000. Od dawna zachwycony delikatnym, naturalnym strojeniem E3000 postanowiłem zrobić upgrade z nadzieją, że barwa zostanie zachowana, a technikalia będą jeszcze lepsze. Mniej więcej tak jest. Pierwsze wrażenie to słuchawki z każdym aspekcie półkę wyżej. Strojenie ma wspólny mianownik, ale nieco się różni. E5000 to więcej basu i chyba nie aż tak spójny dźwięk jak E3000, ale na zewnątrz jak znalazł, fun okraszony jakością. Po przesiadce na tańszy model oj brakuje tej dynamiki i energii ;) 

IMG_0143.JPG

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Elhaz_77 napisał:

NFB 1 Amp. Fostex mam od kilku tygodni, Mojo od prawie roku

Nie wiem jak w NFB1, może poprawili malowanie, ale na wszelki wypadek nie zostawiaj go na słońcu. Ja kiedyś zostawiłem swoje combo na tylnych siedzeniach auta i część obudowy wyblakła i wpada w odcień złotawy/miedziany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi być pierwszy - zasilacz liniowy do Burson Conductor 3R🙂

wyraźna różnica na plus. Rozwija pozytywnie cechy Bursona, przestrzeń jeszcze bardziej obszerniejsza, a na średnicy przybyło trochę przyjemnego ciałka.

Przynajmniej (w każdym razie🙂) fajnie to pokazują HD800S. Polecam, chińczyk się postarał😉

 

IMG_20200831_1000450.jpg

Edytowane przez dj1978
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<sorry za offtop>

 

Godzinę temu, dj1978 napisał:

Bynajmniej fajnie to pokazują HD800S.

Czyli HD800S tego nie pokazują? 🧐
bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jot R napisał:

<sorry za offtop>

 

Czyli HD800S tego nie pokazują? 🧐
bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»
 

ajuści i za żadne skarby pokazują😉 dzięki za przypomnienia arkan/arkanów j.polskiego🙂 Klasyczny błąd językowy bynajmniej vs przynajmniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dj1978 napisał:

Ktoś musi być pierwszy - zasilacz liniowy do Burson Conductor 3R🙂

wyraźna różnica na plus. Rozwija pozytywnie cechy Bursona, przestrzeń jeszcze bardziej obszerniejsza, a na średnicy przybyło trochę przyjemnego ciałka.

Przynajmniej (w każdym razie🙂) fajnie to pokazują HD800S. Polecam, chińczyk się postarał😉

 

IMG_20200831_1000450.jpg

Link do miejsca, gdzie można to kupić poproszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vaiet napisał:

Link do miejsca, gdzie można to kupić poproszę :D

A tutaj kupiłem -  https://pl.aliexpress.com/item/32833367772.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.68675c0fjyII7j, trzeba doliczyć VAT ok 90 zł. Niecałe 500 zł wyjdzie.

Ale i tak dużo taniej wychodzi, niż gdziekolwiek (pytałem u różnych producentów) a zasilacz jest przyzwoicie i na dobrych podzespołach zrobiony.

po zakupie trzeba podać odpowiednie napięcia (C3R akurat ma 24V - 3A)

w zestawie nie ma kabla zasilającego. Wg mnie dobrze jest wpiąć coś lepszego niż komputerowy (nawet coś z Ali, bo dają nawet radę) .U mnie akurat Furutech AG 314 II, ale to praktycznie równowartość zasilacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Tomanka w tej cenie nie dostaniesz? 

Pytałem, napięcia wykraczają poza standard. Musiałby robić zasilacz na specjalne zamówienie, cena 1200 zł.

Ale ten zasilacz z Ali naprawdę daje radę. Przy zakupie byłem trochę sceptyczny, ale jak już dotarł i gra to nie mam najmniejszych wątpliwości, że warto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności