Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

No dawaj, godzina wystarczy na rozpakowanie i odsłuch.

Trochę głupio wyszło bo w pracy mam na stanie tylko hi end w postaci Galaxy S8+.

 

Bardzo angażujące granie. Bas jest niesamowicie kontrolowany. W utworach z gitarową ścieżką basową (Ace of Spades) nie dudni, jest precyzyjny, nie wylewa się na resztę pasma. Nie muszę się wsłuchiwać w utwór aby znaleźć basistę, w końcu :) W utworach z basem "syntetycznym" (Adagio of Strings - Tiesto) bas jest monumentalny, zaskakująco rozległy, wyciągający wszystkie smaki jakie artysta miał na myśli. Byłem ciekaw szkoły grania EE - obawiałem się basu jaki udało mi się początkowo osiągnąć w swoim car audio, gdzie nawet Child in Time dudniło jak w remizie. 

 

Pasmo średnie obecne, nieco bardziej preferujące wokal żeński niż męski. Granie nieco oddalone, "dla mnie" a nie "w głowie".

 

Treblesy zostawię sobie na odsłuch z bardziej profesjonalnej dziurki.

 

Scena dość szeroka ale węższa od Solaris 2020, głębia skromna acz obecna.

 

Kabel sztywny ale nie mikrofonuje. Seal złapany bez problemu (a miewam z tym kłopoty), same iemy bardzo wygodne i śliczny faceplate.

 

Co ciekawe nie usłyszałem do tej pory driver flexa, a ponoć miał być. Zapowiada się reklamacja :P

 

PS. Podczas pisania recenzji poleciał All Out Life - Slipknot. Podwójna stopa pompuje powietrze jak na koncercie. Muzyka poukładana, dobrze radzi sobie z ogarnięciem metalowego bajzlu i poukładanie źródeł w sposób przejrzysty dla użytkownika, niemęczący zarazem. Props.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, chico99 napisał:

Szlachetne granie, jak na takie maleństwo.

 

 

ok_1.jpg

ok_2.jpg

Co to ustrojstwo ma w środku? Nigdzie nie znalazłem jaki układ jest w środku. Mocą toto nie grzeszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak pozostanę przy BTR5 :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

Szlachetne granie, jak na takie maleństwo.

 

 

ok_1.jpg

ok_2.jpg

Bardzo mnie intryguje ten S1. Zwłaszcza, że Paw PICO, który dostałem w komisie kiedyś jest świetny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności