Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Denony D7000 po kolei koszą zamkniętą konkurencję, którą im regularnie podstawiam.

Czy Pandy będą następne? O tym w kolejnym odcinku...

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciej3 nie dziwię się, że do nich wróciłeś ;) W tej cenie słuchawki o tak soczystym brzmieniu, wyrazistych barwach jak D7k ciężko uświadczyć. O porównaniu z NH pamiętam i w ten weekend zamieszczę w fanklubie Denona. Gratuluję zakupu! 🥇

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że się z nich wyleczyłem, ale trafiły się w świetnym stanie.
Na ich widok ręka zadrżała jak przy odstawieniu 
 
 
 
DENKI916X1627.thumb.jpg.7c5db6a0a695f206c22ae0470734cd91.jpg
Kiedyś polowałem na nie, ale w końcu odpuściłem... Bo albo kiepski stan albo cena z kosmosu :(

Zdradzisz gdzie udało Ci dorwac? :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pekin93 napisał:

Kiedyś polowałem na nie, ale w końcu odpuściłem... Bo albo kiepski stan albo cena z kosmosu :(

Zdradzisz gdzie udało Ci dorwac? :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

Miałem tak samo. Ciężko je znaleźć w dobrym stanie. Kupiłem je na Ebayu niemieckim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

U mnie Denony D7000 po kolei koszą zamkniętą konkurencję, którą im regularnie podstawiam.

Czy Pandy będą następne? O tym w kolejnym odcinku...

Nie wiem czy porównywanie ich ma sens. Zalezy jak potraktujemy Pandy - mobilno/domowe, wireless/wired a D7000 - domowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lord Rayden napisał:

Nie wiem czy porównywanie ich ma sens. Zalezy jak potraktujemy Pandy - mobilno/domowe, wireless/wired a D7000 - domowe. 

 

Dla mnie to jest jedna kategoria - do użytku w pracy z jako taka izolacja. Pandy mają oczywiście przewagę mobilności bo bezprzewodowe. Ale już mogę powiedzieć, że z ergonomia przegrywają z Denonami niestety, zwłaszcza jak się slucha 4-6 h.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Karmazynowy napisał:

 

Dla mnie to jest jedna kategoria - do użytku w pracy z jako taka izolacja. Pandy mają oczywiście przewagę mobilności bo bezprzewodowe. Ale już mogę powiedzieć, że z ergonomia przegrywają z Denonami niestety, zwłaszcza jak się slucha 4-6 h.

Chodzi o nacisk na uszy ? Denony, także chyba 7200 mają zdaje się mniejszy nacisk padów na uszy. Czy pady są w 7000 większe ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden moje 6,5 cm uszy zmieściły się bez problemów wewnątrz padów. D7k są wygodne, nie uciskają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@John Grado nie mam jak porównać niestety. Ostatnio na oryginalnych "sprawnych" padach słuchałem pół roku temu. Z pamięci wydaje mi się, że 6-7 letnie, porwane od środka, łuszczące się pady beyera miały szybszy dół, te chińskie skórki nie mają tego kopa, lekki muł jest ale po pierwsze może mi się wydawać, po drugie może będzie inaczej jak się "ułożą".

 

Plus jest taki, że wydałem 70 zł na skórzane pady a nie 19,70 Eur + 15 Eur za wysyłkę za oryginalne, które się po czasie rozklejają. 

 

Góra wydaje mi się lekko lepsza, pianka przed przetwornikiem jest cieńsza. 

 

Wcześniej miałem założone pady od HM i musiałem używać EQ, teraz dźwięk znów jest dla mnie prawie idealny, nie korzystam już z APO EQ. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup niedrogi, ale najważniejsze, że spełniający swoje zadanie w streamingu muzyki lepiej niż poprzedni no name :)) 

20200817_193454.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tommir napisał:

No nie wiem, mnie się zawsze wydaje że na koncie powinno być więcej środków...

 

U mnie trochę zawsze zmienia się ilość oraz kolejność tych zer oraz jedynek w zależności od mniej lub bardziej kosztownych zakupów :)

 

Wracając do tematu wątku. Pewien czas temu zawitał do mnie na stałe Entreq Konstantin Infinity USB. 

 

20200819_193226.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jarzyna napisał:

@Lord Rayden Czyżbyś kupił grającego misia? 

Misiek Audiofil (paryski...) akceptuje nowe sprzęty :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności